HNK Cibalia Vinkovci 0-1 Croatia Zmijavci: Maç Sonucu ve İstatistikleri
HNK Cibalia Vinkovci 0–1 Croatia Zmijavci (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
HNK Cibalia Vinkovci – Croatia Zmijavci maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadion HNK Cibalia, Vinkovci
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
HNK Cibalia Vinkovci üstte · Croatia Zmijavci altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' sarı kart (HNK Cibalia Vinkovci)
- 28' sarı kart (HNK Cibalia Vinkovci)
- 28' sarı kart (Croatia Zmijavci)
- 72' sarı kart (Croatia Zmijavci)
- 81' sarı kart (Croatia Zmijavci)
- 84' gol (Croatia Zmijavci)
- 90' sarı kart (Croatia Zmijavci)
Maç olayları
- HNK Cibalia VinkovciCroatia Zmijavci
- 90'Sarı kart
- 84'Gol 0–1
- 81'Sarı kart
- 72'Sarı kart
- Sarı kart28'
- 28'Sarı kart
- Sarı kart25'
HNK Cibalia Vinkovci iç sahada (7 maç) · Croatia Zmijavci deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 17 maç (2019'dan beri)
7 HNK Cibalia Vinkovci6 berabere4 Croatia Zmijavci
- HNK Cibalia iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Croatia Zmijavci deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Croatia Zmijavci, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%17).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (18 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (12 gol) | 0,83 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %43 3/7 |
| 2,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 6/12 | %29 2/7 |
| Berabere | %42 5/12 | %57 4/7 |
| Geride | %8 1/12 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %67 8/12 | %50 3/6 |
| Geride | %17 2/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
HNK Cibalia Vinkovci (12 maç)
Croatia Zmijavci (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
HNK Cibalia Vinkovci (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Croatia Zmijavci (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 7 | 2 |
Kartlar
HNK Cibalia Vinkovci
Sarı 30 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
Croatia Zmijavci
Sarı 27 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHNK Cibalia Vinkovci
5. sıra · 19 puan · 12 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGG
- 30.10 HNK Cibalia Vinkovci 2–0 Karlovac 1919 G
- 23.10 Dinamo Zagreb U21 0–1 HNK Cibalia Vinkovci G
- 17.10 HNK Cibalia Vinkovci 1–4 Segesta Sisak M
- 09.10 Mladost Ždralovi 2–1 HNK Cibalia Vinkovci M
- 27.09 HNK Cibalia Vinkovci 1–0 Dugopolje G
Croatia Zmijavci
2. sıra · 22 puan · 12 maç · averaj +6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMM
- 01.11 Croatia Zmijavci 2–3 Dinamo Zagreb U21 M
- 24.10 Segesta Sisak 2–0 Croatia Zmijavci M
- 18.10 Croatia Zmijavci 3–1 Mladost Ždralovi G
- 11.10 Dugopolje 0–1 Croatia Zmijavci G
- 27.09 Croatia Zmijavci 2–0 Sesvete G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
First NL (Hırvatistan) 12. hafta programında HNK Cibalia Vinkovci – Croatia Zmijavci maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:30 oynanacak. Sıralamada HNK Cibalia Vinkovci 5., Croatia Zmijavci 3.; iki takım arasında 0 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta HNK Cibalia Vinkovci 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Croatia Zmijavci 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-6).
- Sıralama
- 5. (19 p) – 3. (19 p)
- Form (son 5)
- GGMMG – MMGGG
- H2H (G-B-M)
- 7-6-4 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 2,00 – 2,99 – 2,78
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler HNK Cibalia Vinkovci 7 – Croatia Zmijavci 4; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, HNK Cibalia Vinkovci 4-0 Croatia Zmijavci.
Gol istatistikleri
HNK Cibalia Vinkovci iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,83 gol yedi; Croatia Zmijavci dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: HNK Cibalia Vinkovci %33, Croatia Zmijavci %40. İlk yarıyı önde kapatma: HNK Cibalia Vinkovci 2/6, Croatia Zmijavci 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,00, 0 – 2,99, 2 – 2,78. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,69.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %27; KG var ortalaması %37; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Hırvatistan · First NL puan durumu · 2 HNL
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mladost Ždralovi | 12 | +4 | 23 |
| 2 | Croatia Zmijavci | 12 | +6 | 22 |
| 3 | Jadran LP | 12 | +5 | 20 |
| 4 | Kustosija | 12 | +3 | 19 |
| 5 | HNK Cibalia | 12 | +1 | 19 |
| 6 | Segesta Sisak | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Orijent 1919 | 12 | 0 | 18 |
| 8 | Bsk Bijelo Brdo | 12 | -1 | 17 |
| 9 | Opatija | 12 | -2 | 17 |
| 10 | Sesvete | 12 | +3 | 15 |
| 11 | Dinamo Zagreb U21 | 12 | 0 | 15 |
| 12 | Vukovar | 12 | -3 | 14 |
| 13 | Karlovac 1919 | 12 | -7 | 14 |
| 14 | Dubrava Zagreb | 11 | -2 | 12 |
| 15 | Hrvace | 12 | -5 | 11 |
| 16 | Dugopolje | 11 | -5 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mladost Ždralovi | 7 | +3 | 16 |
| 2 | Orijent 1919 | 5 | +6 | 13 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Sesvete | 7 | +6 | 11 |
| 5 | Segesta Sisak | 7 | +2 | 11 |
| 6 | HNK Cibalia | 7 | 0 | 11 |
| 7 | Jadran LP | 6 | +2 | 10 |
| 8 | Opatija | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Karlovac 1919 | 6 | -2 | 9 |
| 10 | Bsk Bijelo Brdo | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Hrvace | 5 | +2 | 7 |
| 12 | Dubrava Zagreb | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Vukovar | 6 | -4 | 7 |
| 14 | Kustosija | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Dugopolje | 6 | -1 | 6 |
| 16 | Dinamo Zagreb U21 | 5 | -3 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kustosija | 8 | +2 | 13 |
| 2 | Dinamo Zagreb U21 | 7 | +3 | 12 |
| 3 | Jadran LP | 6 | +3 | 10 |
| 4 | Croatia Zmijavci | 6 | 0 | 10 |
| 5 | Bsk Bijelo Brdo | 6 | -1 | 9 |
| 6 | HNK Cibalia | 5 | +1 | 8 |
| 7 | Vukovar | 6 | +1 | 7 |
| 8 | Segesta Sisak | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Mladost Ždralovi | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Opatija | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Dubrava Zagreb | 5 | -1 | 5 |
| 12 | Karlovac 1919 | 6 | -5 | 5 |
| 13 | Orijent 1919 | 7 | -6 | 5 |
| 14 | Sesvete | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Dugopolje | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Hrvace | 7 | -7 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Aynı gün First NL'de oynanan diğer maçlar
- 14:45 NK Segesta 0–1 NK Opatija
- 16:00 Mladost Zdralovi 1–0 Hrvace
