← Maçlar
Hırvatistan · First NL · 8. hafta9 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Mladost Zdralovi 2-1 HNK Cibalia Vinkovci: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Mladost Zdralovi
2–1İY 0–1
HNK Cibalia Vinkovci
Maç sonu

Mladost Zdralovi 2–1 HNK Cibalia Vinkovci (9 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Mladost Zdralovi – HNK Cibalia Vinkovci maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Mladost Zdralovi
Toplam (12)İç saha (7)
Galibiyet%58 7/12%71 5/7
Beraberlik%17 2/12%14 1/7
Mağlubiyet%25 3/12%14 1/7
HNK Cibalia Vinkovci
Toplam (12)Dış saha (5)
Galibiyet%42 5/12%40 2/5
Beraberlik%33 4/12%40 2/5
Mağlubiyet%25 3/12%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Mladost Zdralovi
Toplam (12)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,17 (14 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç0,83 (10 gol)0,71 (5 gol)
HNK Cibalia Vinkovci
Toplam (12)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (12 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç0,92 (11 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Mladost Zdralovi
Toplam (12)İç saha (7)
KG Var%42 5/12%43 3/7
1,5 Üst%50 6/12%43 3/7
2,5 Üst%42 5/12%29 2/7
3,5 Üst%17 2/12%14 1/7
Gol yememe%50 6/12%57 4/7
HNK Cibalia Vinkovci
Toplam (12)Dış saha (5)
KG Var%50 6/12%80 4/5
1,5 Üst%58 7/12%80 4/5
2,5 Üst%33 4/12%40 2/5
3,5 Üst%8 1/12%0 0/5
Gol yememe%42 5/12%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Mladost Zdralovi
Toplam (12)İç saha (7)
Önde%25 3/12%29 2/7
Berabere%58 7/12%57 4/7
Geride%17 2/12%14 1/7
HNK Cibalia Vinkovci
Toplam (12)Dış saha (5)
Önde%50 6/12%80 4/5
Berabere%42 5/12%20 1/5
Geride%8 1/12%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Mladost Zdralovi (12 maç)

1/131/X01/20X/13X/X2X/222/112/X02/21

HNK Cibalia Vinkovci (12 maç)

1/141/X11/21X/11X/X3X/212/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Mladost Zdralovi (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 0 1
31-45 3 2
46-60 2 2
61-75 1 1
76-90 5 3

HNK Cibalia Vinkovci (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 1 2
31-45 5 0
46-60 1 1
61-75 1 1
76-90 2 6

Kartlar

Mladost Zdralovi

Sarı 27 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,3)

HNK Cibalia Vinkovci

Sarı 30 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hırvatistan · First NL puan durumu · 2 HNL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Mladost Ždralovi 12723 1410 +423 GMGGG
2Croatia Zmijavci 12714 1812 +622 GGMMG
3Jadran LP 12552 1914 +520 BBMBG
4Kustosija 12543 1310 +319 BGGGG
5HNK Cibalia 12543 1211 +119 MMGGM
6Segesta Sisak 12534 1714 +318 MGGBM
7Orijent 1919 12534 1313 018 GBGGM
8Bsk Bijelo Brdo 12525 1516 -117 MBGMM
9Opatija 12525 1315 -217 BGGMG
10Sesvete 12435 1613 +315 BMBBG
11Dinamo Zagreb U21 12507 1717 015 GMMGM
12Vukovar 12426 2023 -314 GMMMG
13Karlovac 1919 12426 1320 -714 GGMMM
14Dubrava Zagreb 11335 1315 -212 MMGMB
15Hrvace 12327 1116 -511 MMBGM
16Dugopolje 11245 1419 -510 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Mladost Ždralovi 7511 85 +316
2Orijent 1919 5410 104 +613
3Croatia Zmijavci 6402 137 +612
4Sesvete 7322 126 +611
5Segesta Sisak 7322 97 +211
6HNK Cibalia 7322 66 011
7Jadran LP 6240 108 +210
8Opatija 6312 67 -110
9Karlovac 1919 6303 911 -29
10Bsk Bijelo Brdo 6222 66 08
11Hrvace 5212 86 +27
12Dubrava Zagreb 6213 910 -17
13Vukovar 6213 812 -47
14Kustosija 4202 43 +16
15Dugopolje 6132 78 -16
16Dinamo Zagreb U21 5104 25 -33
#TakımOGBMAYAVP
1Kustosija 8341 97 +213
2Dinamo Zagreb U21 7403 1512 +312
3Jadran LP 6312 96 +310
4Croatia Zmijavci 6312 55 010
5Bsk Bijelo Brdo 6303 910 -19
6HNK Cibalia 5221 65 +18
7Vukovar 6213 1211 +17
8Segesta Sisak 5212 87 +17
9Mladost Ždralovi 5212 65 +17
10Opatija 6213 78 -17
11Dubrava Zagreb 5122 45 -15
12Karlovac 1919 6123 49 -55
13Orijent 1919 7124 39 -65
14Sesvete 5113 47 -34
15Dugopolje 5113 711 -44
16Hrvace 7115 310 -74

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,00X2,9722,96

Çifte şans

1X1,20121,20X21,46

Karşılıklı gol

Var1,72Yok1,68

2,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,93

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün First NL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.