← Maçlar
Hırvatistan · First NL · 10. hafta24 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

NK Segesta 2-0 NK Croatia Zmijavci: Maç Sonucu ve İstatistikleri

NK Segesta
2–0İY 1–0
NK Croatia Zmijavci
Maç sonu

NK Segesta 2–0 NK Croatia Zmijavci (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

NK Segesta – NK Croatia Zmijavci maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: L. Kozic 44' (pen.), E. Chardey 67' (NK Segesta).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

NK Segesta üstte · NK Croatia Zmijavci altta

01530İY607590 16' sarı kart: K. Bilic (NK Segesta)25' sarı kart: V. Dalic (NK Segesta)34' sarı kart: D. Milisic (NK Croatia Zmijavci)43' sarı kart: R. Anthony (NK Croatia Zmijavci)44' gol: L. Kozic (NK Segesta)50' sarı kart: I. Jajalo (NK Segesta)53' sarı kart: K. Nazor (NK Croatia Zmijavci)62' oyuncu değişikliği: K. Nazor ↔ P. Ugwuodo (NK Croatia Zmijavci)↔62' oyuncu değişikliği: G. Gadze ↔ B. Grgic (NK Croatia Zmijavci)↔62' oyuncu değişikliği: N. Godec ↔ E. Chardey (NK Segesta)↔62' oyuncu değişikliği: S. Sanogo ↔ S. Ivanisevic Dvornik (NK Segesta)↔62' oyuncu değişikliği: D. Spehar ↔ T. Kukoc (NK Segesta)↔67' gol: E. Chardey (NK Segesta)71' oyuncu değişikliği: S. Kajtazi ↔ B. Pernar (NK Croatia Zmijavci)↔79' oyuncu değişikliği: V. Kanizaj ↔ M. Sabic (NK Croatia Zmijavci)↔79' oyuncu değişikliği: D. Condric ↔ A. Zuzul (NK Croatia Zmijavci)↔84' oyuncu değişikliği: I. Jajalo ↔ I. Bjelivuk (NK Segesta)↔84' oyuncu değişikliği: L. Kozic ↔ L. Ivancic (NK Segesta)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' sarı kart: K. Bilic (NK Segesta)
  • 25' sarı kart: V. Dalic (NK Segesta)
  • 34' sarı kart: D. Milisic (NK Croatia Zmijavci)
  • 43' sarı kart: R. Anthony (NK Croatia Zmijavci)
  • 44' gol: L. Kozic (NK Segesta)
  • 50' sarı kart: I. Jajalo (NK Segesta)
  • 53' sarı kart: K. Nazor (NK Croatia Zmijavci)
  • 62' oyuncu değişikliği: K. Nazor ↔ P. Ugwuodo (NK Croatia Zmijavci)
  • 62' oyuncu değişikliği: G. Gadze ↔ B. Grgic (NK Croatia Zmijavci)
  • 62' oyuncu değişikliği: N. Godec ↔ E. Chardey (NK Segesta)
  • 62' oyuncu değişikliği: S. Sanogo ↔ S. Ivanisevic Dvornik (NK Segesta)
  • 62' oyuncu değişikliği: D. Spehar ↔ T. Kukoc (NK Segesta)
  • 67' gol: E. Chardey (NK Segesta)
  • 71' oyuncu değişikliği: S. Kajtazi ↔ B. Pernar (NK Croatia Zmijavci)
  • 79' oyuncu değişikliği: V. Kanizaj ↔ M. Sabic (NK Croatia Zmijavci)
  • 79' oyuncu değişikliği: D. Condric ↔ A. Zuzul (NK Croatia Zmijavci)
  • 84' oyuncu değişikliği: I. Jajalo ↔ I. Bjelivuk (NK Segesta)
  • 84' oyuncu değişikliği: L. Kozic ↔ L. Ivancic (NK Segesta)

Maç olayları

  1. NK SegestaNK Croatia Zmijavci
  2. I. Jajalo ↔ I. BjelivukOyuncu değişikliği84'
  3. L. Kozic ↔ L. IvancicOyuncu değişikliği84'
  4. 79'V. Kanizaj ↔ M. SabicOyuncu değişikliği
  5. 79'D. Condric ↔ A. ZuzulOyuncu değişikliği
  6. 71'S. Kajtazi ↔ B. PernarOyuncu değişikliği
  7. Gol E. Chardey 2–067'
  8. 62'K. Nazor ↔ P. UgwuodoOyuncu değişikliği
  9. 62'G. Gadze ↔ B. GrgicOyuncu değişikliği
  10. N. Godec ↔ E. ChardeyOyuncu değişikliği62'
  11. S. Sanogo ↔ S. Ivanisevic DvornikOyuncu değişikliği62'
  12. D. Spehar ↔ T. KukocOyuncu değişikliği62'
  13. 53'K. NazorSarı kart
  14. I. JajaloSarı kart50'
  15. Penaltı golü L. Kozic 1–0Penaltı44'
  16. 43'R. AnthonySarı kart
  17. 34'D. MilisicSarı kart
  18. V. DalicSarı kart25'
  19. K. BilicSarı kart16'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

NK Segesta
Toplam (12)İç saha (7)
Galibiyet%42 5/12%43 3/7
Beraberlik%25 3/12%29 2/7
Mağlubiyet%33 4/12%29 2/7
NK Croatia Zmijavci
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%58 7/12%50 3/6
Beraberlik%8 1/12%17 1/6
Mağlubiyet%33 4/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

NK Segesta
Toplam (12)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,42 (17 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,17 (14 gol)1,00 (7 gol)
NK Croatia Zmijavci
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,50 (18 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç1,00 (12 gol)0,83 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

NK Segesta
Toplam (12)İç saha (7)
KG Var%58 7/12%57 4/7
1,5 Üst%83 10/12%71 5/7
2,5 Üst%42 5/12%43 3/7
3,5 Üst%33 4/12%29 2/7
Gol yememe%17 2/12%29 2/7
NK Croatia Zmijavci
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%42 5/12%33 2/6
1,5 Üst%67 8/12%50 3/6
2,5 Üst%42 5/12%17 1/6
3,5 Üst%25 3/12%0 0/6
Gol yememe%42 5/12%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

NK Segesta
Toplam (12)İç saha (7)
Önde%42 5/12%43 3/7
Berabere%42 5/12%43 3/7
Geride%17 2/12%14 1/7
NK Croatia Zmijavci
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%17 2/12%17 1/6
Berabere%67 8/12%50 3/6
Geride%17 2/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

NK Segesta (12 maç)

1/141/X11/20X/11X/X2X/222/102/X02/22

NK Croatia Zmijavci (12 maç)

1/111/X11/20X/15X/X0X/232/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

NK Segesta (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 3 1
31-45 5 1
46-60 1 3
61-75 2 3
76-90 5 3

NK Croatia Zmijavci (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 0 0
31-45 1 2
46-60 3 1
61-75 1 3
76-90 7 2

Kartlar

NK Segesta

Sarı 38 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 3,2)

NK Croatia Zmijavci

Sarı 27 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Segesta Sisak son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Croatia Zmijavci son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Segesta Sisak 0 – Croatia Zmijavci 1; 0 beraberlik var. Son maç: 8 Eylül 2020, Segesta Sisak 3-4 Croatia Zmijavci.

Sıralama
4. (14 p) – 1. (19 p)
Form (son 5)
GMBGG – GGGMM
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,88 – 3,03 – 3,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Segesta Sisak iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Croatia Zmijavci dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Segesta Sisak %60, Croatia Zmijavci %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Segesta Sisak %80, Croatia Zmijavci %50. İlk yarıyı önde kapatma: Segesta Sisak 2/5, Croatia Zmijavci 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,88, 0 – 3,03, 2 – 3,10. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,89. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,67.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 23 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hırvatistan · First NL puan durumu · 2 HNL

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Mladost Ždralovi 12723 1410 +423 GMGGG
2Croatia Zmijavci 12714 1812 +622 GGMMG
3Jadran LP 12552 1914 +520 BBMBG
4Kustosija 12543 1310 +319 BGGGG
5HNK Cibalia 12543 1211 +119 MMGGM
6Segesta Sisak 12534 1714 +318 MGGBM
7Orijent 1919 12534 1313 018 GBGGM
8Bsk Bijelo Brdo 12525 1516 -117 MBGMM
9Opatija 12525 1315 -217 BGGMG
10Sesvete 12435 1613 +315 BMBBG
11Dinamo Zagreb U21 12507 1717 015 GMMGM
12Vukovar 12426 2023 -314 GMMMG
13Karlovac 1919 12426 1320 -714 GGMMM
14Dubrava Zagreb 11335 1315 -212 MMGMB
15Hrvace 12327 1116 -511 MMBGM
16Dugopolje 11245 1419 -510 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Mladost Ždralovi 7511 85 +316
2Orijent 1919 5410 104 +613
3Croatia Zmijavci 6402 137 +612
4Sesvete 7322 126 +611
5Segesta Sisak 7322 97 +211
6HNK Cibalia 7322 66 011
7Jadran LP 6240 108 +210
8Opatija 6312 67 -110
9Karlovac 1919 6303 911 -29
10Bsk Bijelo Brdo 6222 66 08
11Hrvace 5212 86 +27
12Dubrava Zagreb 6213 910 -17
13Vukovar 6213 812 -47
14Kustosija 4202 43 +16
15Dugopolje 6132 78 -16
16Dinamo Zagreb U21 5104 25 -33
#TakımOGBMAYAVP
1Kustosija 8341 97 +213
2Dinamo Zagreb U21 7403 1512 +312
3Jadran LP 6312 96 +310
4Croatia Zmijavci 6312 55 010
5Bsk Bijelo Brdo 6303 910 -19
6HNK Cibalia 5221 65 +18
7Vukovar 6213 1211 +17
8Segesta Sisak 5212 87 +17
9Mladost Ždralovi 5212 65 +17
10Opatija 6213 78 -17
11Dubrava Zagreb 5122 45 -15
12Karlovac 1919 6123 49 -55
13Orijent 1919 7124 39 -65
14Sesvete 5113 47 -34
15Dugopolje 5113 711 -44
16Hrvace 7115 310 -74

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,88X3,0323,10

Çifte şans

1X1,16121,18X21,50

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,67

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,89

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün First NL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.