Kuzey İrlanda · Championship · 15. hafta

H&W Welders 3-0 Ards: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 3–0 Bitti

H&W Welders 3–0 Ards (7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

H&W Welders – Ards maçı 3-0 sona erdi.

Özet

Maç özeti

Ev sahibi

H&W Welders

9. sıra · 19 puan

MBMGM

Deplasman

Ards

11. sıra · 17 puan

GMMBB

H&W Welders iç sahada (7 maç) · Ards deplasmanda (8 maç), bu sezon

1,71 Gol atma maç başı 1,38
1,14 Gol yeme maç başı 1,12
%57 Gol yememe maçların %25
%43 KG Var maçların %63
%71 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 19 maç (2019'dan beri)

9 H&W Welders1 berabere9 Ards

  • H&W Welders iç sahada 7 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Ards deplasmanda 8 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • H&W Welders, iç saha maçlarında 7 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%71).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

H&W Welders
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%43 6/14%57 4/7
Beraberlik%7 1/14%0 0/7
Mağlubiyet%50 7/14%43 3/7
Ards
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%27 4/15%38 3/8
Beraberlik%33 5/15%38 3/8
Mağlubiyet%40 6/15%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

H&W Welders
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,57 (22 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,57 (22 gol)1,14 (8 gol)
Ards
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,07 (16 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,12 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

H&W Welders
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%57 8/14%43 3/7
1,5 Üst%86 12/14%86 6/7
2,5 Üst%79 11/14%71 5/7
3,5 Üst%43 6/14%29 2/7
Gol yememe%36 5/14%57 4/7
Ards
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%53 8/15%63 5/8
1,5 Üst%80 12/15%88 7/8
2,5 Üst%47 7/15%50 4/8
3,5 Üst%20 3/15%25 2/8
Gol yememe%20 3/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

H&W Welders
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%23 3/13%17 1/6
Berabere%31 4/13%50 3/6
Geride%46 6/13%33 2/6
Ards
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%38 5/13%57 4/7
Berabere%46 6/13%43 3/7
Geride%15 2/13%0 0/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

H&W Welders (13 maç)

1/131/X01/20X/12X/X1X/212/102/X02/26

Ards (13 maç)

1/141/X11/20X/10X/X3X/232/102/X02/22

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

H&W Welders

9. sıra · 19 puan · 14 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGM

  1. 24.10 H&W Welders 1–2 Loughgall M
  2. 20.10 Armagh City 1–3 H&W Welders G
  3. 16.10 Glenavon FC 4–0 H&W Welders M
  4. 10.10 Institute 0–0 H&W Welders B
  5. 03.10 H&W Welders 1–3 Rathfriland M
Deplasman

Ards

11. sıra · 17 puan · 15 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBB

  1. 31.10 Ards 1–1 Newry City AFC B
  2. 24.10 Armagh City 1–1 Ards B
  3. 20.10 Rathfriland 1–0 Ards M
  4. 16.10 Ards 0–2 Institute M
  5. 09.10 Newington Youth 0–2 Ards G

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Championship (Kuzey İrlanda) 15. hafta programında H&W Welders – Ards maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Sıralamada H&W Welders 11., Ards 9.; iki takım arasında 1 puan fark var.

Form (son 5 maç)

H&W Welders son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Ards için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 4, yenilen 5. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
11. (16 p) – 9. (17 p)
Form (son 5)
MGMBM – BBMMG
H2H (G-B-M)
9-1-9 (19 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %71
iddaa MS 1-0-2
1,66 – 3,63 – 3,15
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: H&W Welders 9, Ards 9 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Şubat 2026, Ards 2-3 H&W Welders.

Gol istatistikleri

H&W Welders iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,33 gol yedi; Ards dış saha 7 maçta 1,57 attı, 0,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: H&W Welders %50, Ards %71. İlk yarıyı önde kapatma: H&W Welders 1/6, Ards 4/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 3,63, 2 – 3,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,07, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,08.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Championship puan durumu · Championship 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Annagh United 151041 3716 +2134 BGGGG
2Glenavon FC 14932 3616 +2030 GBGGG
3Newington Youth 14923 3522 +1329 MMGGG
4Queen's University 15726 2819 +923 MBMMG
5Newry City AFC 15654 2324 -123 GBMBG
6Institute 14635 2320 +321 GBGBM
7Ballinamallard United 15636 2020 021 GBGMM
8Loughgall 15555 2126 -520 MBGMG
9H&W Welders 14617 2222 019 MBMMG
10Warrenpoint Town 13535 2221 +118 GBGBM
11Ards 15456 1620 -417 GMBBM
12Rathfriland 14518 1525 -1016 GGGBG
13Moyola Park 14437 1627 -1115 MGMBM
14Dundela 13256 1927 -811 GMMMM
15Strabane Athletic 15258 1325 -1211 MBMBM
16Armagh City 15168 1228 -169 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Annagh United 7610 226 +1619
2Glenavon FC 7601 196 +1318
3Newington Youth 6411 199 +1013
4Queen's University 8413 169 +713
5H&W Welders 7403 128 +412
6Warrenpoint Town 7313 1211 +110
7Institute 7232 126 +69
8Newry City AFC 7223 1015 -58
9Rathfriland 7214 712 -57
10Moyola Park 8215 815 -77
11Ballinamallard United 8134 711 -46
12Dundela 7133 813 -56
13Loughgall 7133 917 -86
14Ards 7124 511 -65
15Strabane Athletic 8035 510 -53
16Armagh City 7034 820 -123
#TakımOGBMAYAVP
1Newington Youth 8512 1613 +316
2Annagh United 8431 1510 +515
3Ballinamallard United 7502 139 +415
4Newry City AFC 8431 139 +415
5Loughgall 8422 129 +314
6Glenavon FC 7331 1710 +712
7Ards 8332 119 +212
8Institute 7403 1114 -312
9Queen's University 7313 1210 +210
10Rathfriland 7304 813 -59
11Warrenpoint Town 6222 1010 08
12Moyola Park 6222 812 -48
13Strabane Athletic 7223 815 -78
14H&W Welders 7214 1014 -47
15Armagh City 8134 48 -46
16Dundela 6123 1114 -35

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · H&W Welders1,66
X · Beraberlik3,63
2 · Ards3,15

2,5 Alt / Üst

Alt2,07
Üst1,41

Karşılıklı gol

Var1,40
Yok2,08
Tüm marketler (10)

Çifte Şans

1 ve 01,151 ve 21,100 ve 21,63

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,941 ve Yok3,390 ve Var4,390 ve Yok16,802 ve Var5,332 ve Yok7,03

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,7403,4821,67

Alt/Üst 3.5

Alt1,37Üst2,16

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,26

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,60Üst ve Var1,66Alt ve Yok2,74Üst ve Yok7,74

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,85Üst1,52

Tek / Çift

Tek1,68Çift1,66

Toplam Gol

0-1 gol4,352-3 gol1,904-5 gol2,866+ gol8,14

Alt/Üst 1.5

Alt4,05Üst1,06

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar