Kuzey İrlanda · Championship · 15. hafta

Glenavon FC 2-0 Institute: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–0 Bitti

Glenavon FC 2–0 Institute (7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Glenavon FC – Institute maçı 2-0 sona erdi.

Özet

Maç bilgileri

Stadyum
Mourneview Park, Lurgan
Maç özeti

Ev sahibi

Glenavon FC

2. sıra · 30 puan

GBGGG

Deplasman

Institute

6. sıra · 21 puan

GBGMB

Glenavon FC iç sahada (7 maç) · Institute deplasmanda (7 maç), bu sezon

2,71 Gol atma maç başı 1,57
0,86 Gol yeme maç başı 2,00
%43 Gol yememe maçların %43
%57 KG Var maçların %29
%71 2.5 Üst maçların %43

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 7 maç (2018'den beri)

4 Glenavon FC3 berabere0 Institute

  • Glenavon FC iç sahada 7 maçta 6 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Institute deplasmanda 7 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Glenavon FC, iç saha maçlarında 7 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%71).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Glenavon FC
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%64 9/14%86 6/7
Beraberlik%21 3/14%0 0/7
Mağlubiyet%14 2/14%14 1/7
Institute
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%43 6/14%57 4/7
Beraberlik%21 3/14%0 0/7
Mağlubiyet%36 5/14%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Glenavon FC
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,57 (36 gol)2,71 (19 gol)
Yediği gol / maç1,14 (16 gol)0,86 (6 gol)
Institute
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,64 (23 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Glenavon FC
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%71 10/14%57 4/7
1,5 Üst%93 13/14%86 6/7
2,5 Üst%71 10/14%71 5/7
3,5 Üst%64 9/14%71 5/7
Gol yememe%29 4/14%43 3/7
Institute
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%36 5/14%29 2/7
1,5 Üst%79 11/14%86 6/7
2,5 Üst%43 6/14%43 3/7
3,5 Üst%36 5/14%43 3/7
Gol yememe%50 7/14%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Glenavon FC
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%42 5/12%67 4/6
Berabere%42 5/12%17 1/6
Geride%17 2/12%17 1/6
Institute
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%50 6/12%67 4/6
Berabere%33 4/12%17 1/6
Geride%17 2/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Glenavon FC (12 maç)

1/151/X01/20X/12X/X3X/202/102/X02/22

Institute (12 maç)

1/161/X01/20X/10X/X2X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Glenavon FC (0 maç)

Institute (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 0 1
46-60 0 0
61-75 0 1
76-90 1 1

Kartlar

Glenavon FC

Institute

Sarı 2 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Glenavon FC

2. sıra · 30 puan · 14 maç · averaj +20

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGG

  1. 31.10 Queen's University 2–4 Glenavon FC G
  2. 20.10 Strabane Athletic 0–5 Glenavon FC G
  3. 16.10 Glenavon FC 4–0 H&W Welders G
  4. 10.10 Annagh United 1–1 Glenavon FC B
  5. 03.10 Moyola Park 0–3 Glenavon FC G
Deplasman

Institute

6. sıra · 21 puan · 14 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMB

  1. 31.10 Institute 1–1 Moyola Park B
  2. 20.10 Institute 0–3 Loughgall M
  3. 16.10 Ards 0–2 Institute G
  4. 10.10 Institute 0–0 H&W Welders B
  5. 03.10 Institute 7–0 Newington Youth G

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Glenavon FC ile Institute, Championship (Kuzey İrlanda) 15. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Glenavon FC 2., Institute 5.; iki takım arasında 6 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Glenavon FC için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 17, yenilen 3. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Institute için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 10, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Sıralama
2. (27 p) – 5. (21 p)
Form (son 5)
GGGBG – BMGBG
H2H (G-B-M)
4-3-0 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,40 – 3,99 – 4,39
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Glenavon FC 4, Institute 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Temmuz 2023, Glenavon FC 2-0 Institute.

Gol istatistikleri

Glenavon FC iç saha 6 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,00 gol yedi; Institute dış saha 6 maçta 1,83 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Glenavon FC %67, Institute %33. İlk yarıyı önde kapatma: Glenavon FC 4/6, Institute 4/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,40, 0 – 3,99, 2 – 4,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,26, Üst 1,32. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,05.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 27 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Championship puan durumu · Championship 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Annagh United 151041 3716 +2134 BGGGG
2Glenavon FC 14932 3616 +2030 GBGGG
3Newington Youth 14923 3522 +1329 MMGGG
4Queen's University 15726 2819 +923 MBMMG
5Newry City AFC 15654 2324 -123 GBMBG
6Institute 14635 2320 +321 GBGBM
7Ballinamallard United 15636 2020 021 GBGMM
8Loughgall 15555 2126 -520 MBGMG
9H&W Welders 14617 2222 019 MBMMG
10Warrenpoint Town 13535 2221 +118 GBGBM
11Ards 15456 1620 -417 GMBBM
12Rathfriland 14518 1525 -1016 GGGBG
13Moyola Park 14437 1627 -1115 MGMBM
14Dundela 13256 1927 -811 GMMMM
15Strabane Athletic 15258 1325 -1211 MBMBM
16Armagh City 15168 1228 -169 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Annagh United 7610 226 +1619
2Glenavon FC 7601 196 +1318
3Newington Youth 6411 199 +1013
4Queen's University 8413 169 +713
5H&W Welders 7403 128 +412
6Warrenpoint Town 7313 1211 +110
7Institute 7232 126 +69
8Newry City AFC 7223 1015 -58
9Rathfriland 7214 712 -57
10Moyola Park 8215 815 -77
11Ballinamallard United 8134 711 -46
12Dundela 7133 813 -56
13Loughgall 7133 917 -86
14Ards 7124 511 -65
15Strabane Athletic 8035 510 -53
16Armagh City 7034 820 -123
#TakımOGBMAYAVP
1Newington Youth 8512 1613 +316
2Annagh United 8431 1510 +515
3Ballinamallard United 7502 139 +415
4Newry City AFC 8431 139 +415
5Loughgall 8422 129 +314
6Glenavon FC 7331 1710 +712
7Ards 8332 119 +212
8Institute 7403 1114 -312
9Queen's University 7313 1210 +210
10Rathfriland 7304 813 -59
11Warrenpoint Town 6222 1010 08
12Moyola Park 6222 812 -48
13Strabane Athletic 7223 815 -78
14H&W Welders 7214 1014 -47
15Armagh City 8134 48 -46
16Dundela 6123 1114 -35

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Glenavon FC1,40
X · Beraberlik3,99
2 · Institute4,39

2,5 Alt / Üst

Alt2,26
Üst1,32

Karşılıklı gol

Var1,41
Yok2,05
Tüm marketler (9)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,070 ve 21,98

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,501 ve Yok2,810 ve Var4,780 ve Yok19,352 ve Var7,212 ve Yok10,45

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,0903,4622,07

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,35Üst2,19

Alt/Üst 3.5

Alt1,46Üst1,96

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var8,55Üst ve Var1,65Alt ve Yok2,98Üst ve Yok5,93

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,66

Toplam Gol

0-1 gol4,992-3 gol1,974-5 gol2,696+ gol6,71

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,47Üst1,26

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar