← Maçlar
Kuzey İrlanda · Championship · 12. hafta16 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Ards 0-2 Institute FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ards
0–2İY 0–2
Institute FC
Maç sonu

Ards 0–2 Institute FC (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Ards – Institute FC maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ards
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%27 4/15%14 1/7
Beraberlik%33 5/15%29 2/7
Mağlubiyet%40 6/15%57 4/7
Institute FC
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%43 6/14%57 4/7
Beraberlik%21 3/14%0 0/7
Mağlubiyet%36 5/14%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ards
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,07 (16 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,57 (11 gol)
Institute FC
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,64 (23 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ards
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%53 8/15%43 3/7
1,5 Üst%80 12/15%71 5/7
2,5 Üst%47 7/15%43 3/7
3,5 Üst%20 3/15%14 1/7
Gol yememe%20 3/15%14 1/7
Institute FC
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%36 5/14%29 2/7
1,5 Üst%79 11/14%86 6/7
2,5 Üst%43 6/14%43 3/7
3,5 Üst%36 5/14%43 3/7
Gol yememe%50 7/14%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ards
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%38 5/13%17 1/6
Berabere%46 6/13%50 3/6
Geride%15 2/13%33 2/6
Institute FC
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%50 6/12%67 4/6
Berabere%33 4/12%17 1/6
Geride%17 2/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ards (13 maç)

1/141/X11/20X/10X/X3X/232/102/X02/22

Institute FC (12 maç)

1/161/X01/20X/10X/X2X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ards (0 maç)

Institute FC (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 0 1
46-60 0 0
61-75 0 1
76-90 1 1

Kartlar

Ards

Institute FC

Sarı 2 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Ards 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Institute için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 14, yenilen 8. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 22 maçta galibiyetler Ards 4 – Institute 11; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Institute 3-1 Ards.

Sıralama
10. (15 p) – 7. (17 p)
Form (son 5)
GBMBG – BGMGG
H2H (G-B-M)
4-7-11 (22 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
iddaa MS 1-0-2
2,11 – 3,19 – 2,51
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ards iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,60 gol yedi; Institute dış saha 5 maçta 1,80 attı, 2,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ards %40, Institute %40. İlk yarıyı önde kapatma: Ards 1/5, Institute 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,11, 0 – 3,19, 2 – 2,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,89, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,04.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Championship puan durumu · Championship 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Annagh United 151041 3716 +2134 BGGGG
2Glenavon FC 14932 3616 +2030 GBGGG
3Newington Youth 14923 3522 +1329 MMGGG
4Queen's University 15726 2819 +923 MBMMG
5Newry City AFC 15654 2324 -123 GBMBG
6Institute 14635 2320 +321 GBGBM
7Ballinamallard United 15636 2020 021 GBGMM
8Loughgall 15555 2126 -520 MBGMG
9H&W Welders 14617 2222 019 MBMMG
10Warrenpoint Town 13535 2221 +118 GBGBM
11Ards 15456 1620 -417 GMBBM
12Rathfriland 14518 1525 -1016 GGGBG
13Moyola Park 14437 1627 -1115 MGMBM
14Dundela 13256 1927 -811 GMMMM
15Strabane Athletic 15258 1325 -1211 MBMBM
16Armagh City 15168 1228 -169 MMBGM
#TakımOGBMAYAVP
1Annagh United 7610 226 +1619
2Glenavon FC 7601 196 +1318
3Newington Youth 6411 199 +1013
4Queen's University 8413 169 +713
5H&W Welders 7403 128 +412
6Warrenpoint Town 7313 1211 +110
7Institute 7232 126 +69
8Newry City AFC 7223 1015 -58
9Rathfriland 7214 712 -57
10Moyola Park 8215 815 -77
11Ballinamallard United 8134 711 -46
12Dundela 7133 813 -56
13Loughgall 7133 917 -86
14Ards 7124 511 -65
15Strabane Athletic 8035 510 -53
16Armagh City 7034 820 -123
#TakımOGBMAYAVP
1Newington Youth 8512 1613 +316
2Annagh United 8431 1510 +515
3Ballinamallard United 7502 139 +415
4Newry City AFC 8431 139 +415
5Loughgall 8422 129 +314
6Glenavon FC 7331 1710 +712
7Ards 8332 119 +212
8Institute 7403 1114 -312
9Queen's University 7313 1210 +210
10Rathfriland 7304 813 -59
11Warrenpoint Town 6222 1010 08
12Moyola Park 6222 812 -48
13Strabane Athletic 7223 815 -78
14H&W Welders 7214 1014 -47
15Armagh City 8134 48 -46
16Dundela 6123 1114 -35

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,11X3,1922,51

Çifte şans

1X1,26121,16X21,39

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,04

1,5 Alt / Üst

Alt3,64Üst1,10

2,5 Alt / Üst

Alt1,89Üst1,53

3,5 Alt / Üst

Alt1,30Üst2,42

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.