İsviçre · Süper Lig · 13. hafta

Grasshoppers 1-1 Lausanne: Maç Sonucu ve İstatistikleri

GrasshoppersKorner 2Sarı kart 1Kırmızı kart 0
Skor 1–1 MS İY 1–0
LausanneKorner 14Sarı kart 0Kırmızı kart 0

Grasshoppers 1–1 Lausanne (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–21, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %29–%71, korner 2–14.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Grasshoppers – Lausanne maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Kenzo Goudmijn 29' (Grasshoppers); Seydou Traore 85' (Lausanne). xG: Grasshoppers 1,4 – 1,8 Lausanne.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Stade de la Tuiliere, Lausanne
Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Grasshoppers: O. Janßen · Lausanne: L. Magnin

Maç akışı

Grasshoppers üstteLausanne altta

0'45'90' 29' gol: Kenzo Goudmijn (Grasshoppers)⚽45' oyuncu değişikliği: Simone Stroscio ↔ John Hilton (Grasshoppers)↔66' oyuncu değişikliği: Nathan Butler-Oyedeji ↔ Ibrahim Bah Mendes (Lausanne)↔66' oyuncu değişikliği: Florent Mollet ↔ Sekou Kone (Lausanne)↔68' oyuncu değişikliği: Kenzo Goudmijn ↔ Allan Arigoni (Grasshoppers)↔68' oyuncu değişikliği: Lee Young-Jun ↔ Nikolas Marcel Cristiano Muci (Grasshoppers)↔76' oyuncu değişikliği: Giotto Morandi ↔ Óscar Clemente (Grasshoppers)↔76' oyuncu değişikliği: Alexis Blin ↔ Seydou Traore (Lausanne)↔82' oyuncu değişikliği: Enzo Molebe ↔ Étienne Youte Kinkoue (Lausanne)↔85' gol: Seydou Traore (Lausanne)⚽90+6' sarı kart: Amir Abrashi (Grasshoppers)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %70 · 2 şut · 0,3
  2. 16–30'Dengeli · 1 şut · 0,1
  3. 31–45+'Dengeli · 9 şut · 1,4
  4. 46–60'Dengeli · 3 şut · 0,2
  5. 61–75'Dep %82 · 3 şut · 0,2
  6. 76–90+'Dep %68 · 8 şut · 0,8

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Grasshoppers, Dep = Lausanne.

Maç olayları

  1. GrasshoppersLausanne
  2. Amir AbrashiSarı kart90+6'
  3. 85'Gol Seydou Traore 1–1Asist: Ibrahim Bah Mendes
  4. 82'Enzo Molebe ↔ Étienne Youte KinkoueOyuncu değişikliği
  5. 76'Alexis Blin ↔ Seydou TraoreOyuncu değişikliği
  6. Giotto Morandi ↔ Óscar ClementeOyuncu değişikliği76'
  7. Lee Young-Jun ↔ Nikolas Marcel Cristiano MuciOyuncu değişikliği68'
  8. Kenzo Goudmijn ↔ Allan ArigoniOyuncu değişikliği68'
  9. 66'Florent Mollet ↔ Sekou KoneOyuncu değişikliği
  10. 66'Nathan Butler-Oyedeji ↔ Ibrahim Bah MendesOyuncu değişikliği
  11. Simone Stroscio ↔ John HiltonOyuncu değişikliği45'
  12. Gol Kenzo Goudmijn 1–0Asist: Samuel Krasniqi29'
Maç özeti

Ev sahibi

Grasshoppers

10. sıra · 11 puan

MMGBB

Deplasman

Lausanne

12. sıra · 7 puan

MMGMM

Grasshoppers iç sahada (7 maç) · Lausanne deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,43 Gol atma maç başı 0,43
2,29 Gol yeme maç başı 1,00
%14 Gol yememe maçların %29
%71 KG Var maçların %29
%57 2.5 Üst maçların %14

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 28 maç (2016'dan beri)

11 Grasshoppers10 berabere7 Lausanne

  • Grasshoppers iç sahada 7 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Lausanne deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Grasshoppers, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Grasshoppers

Lausanne

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

GrasshoppersLausanne
29%Topa sahip olma71%
1,44Beklenen gol (xG)1,75
10Toplam şut21
4İsabetli şut6
5İsabetsiz şut10
1Engellenen şut5
9Ceza sahası içi şut15
1Ceza sahası dışı şut6
2Korner14
2Ofsayt1
9Faul11
1Sarı kart0
0Kırmızı kart0
5Kurtarış3
482Pas440
396İsabetli pas372
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Grasshoppers
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%15 2/13%14 1/7
Beraberlik%38 5/13%43 3/7
Mağlubiyet%46 6/13%43 3/7
Lausanne
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%8 1/13%14 1/7
Beraberlik%31 4/13%29 2/7
Mağlubiyet%62 8/13%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Grasshoppers
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,23 (16 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,65 düşük1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç2,23 (29 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasından 0,36 yüksek2,29 (16 gol)
Lausanne
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,92 (12 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,96 düşük0,43 (3 gol)
Yediği gol / maç1,77 (23 gol)ligde 4. · lig ortalamasında1,00 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Grasshoppers
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%69 9/13ligde 6. · lig ortalamasında%71 5/7
1,5 Üst%85 11/13%100 7/7
2,5 Üst%54 7/13ligde 11. · lig ortalamasından 21 puan düşük%57 4/7
3,5 Üst%46 6/13%57 4/7
Gol yememe%23 3/13%14 1/7
Lausanne
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%46 6/13ligde 12. · lig ortalamasından 23 puan düşük%29 2/7
1,5 Üst%54 7/13%29 2/7
2,5 Üst%38 5/13ligde 12. · lig ortalamasından 36 puan düşük%14 1/7
3,5 Üst%38 5/13%14 1/7
Gol yememe%15 2/13%29 2/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Grasshoppers
Toplam (13)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)11,912,0
7,5 Üst%77 10/13%71 5/7
8,5 Üst%69 9/13%57 4/7
9,5 Üst%62 8/13%57 4/7
10,5 Üst%62 8/13%57 4/7
Lausanne
Toplam (13)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,711,6
7,5 Üst%77 10/13%100 7/7
8,5 Üst%69 9/13%86 6/7
9,5 Üst%62 8/13%71 5/7
10,5 Üst%54 7/13%57 4/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Grasshoppers
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı kart4,94,4
2,5 Üst%85 11/13%71 5/7
3,5 Üst%62 8/13%57 4/7
4,5 Üst%54 7/13%57 4/7
5,5 Üst%46 6/13%43 3/7
Lausanne
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı kart5,25,1
2,5 Üst%92 12/13%86 6/7
3,5 Üst%77 10/13%86 6/7
4,5 Üst%62 8/13%57 4/7
5,5 Üst%54 7/13%57 4/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Grasshoppers
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut10,110,7
6,5 Üst%85 11/13%100 7/7
7,5 Üst%77 10/13%100 7/7
8,5 Üst%69 9/13%86 6/7
9,5 Üst%62 8/13%86 6/7
Lausanne
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut8,58,4
6,5 Üst%77 10/13%71 5/7
7,5 Üst%69 9/13%71 5/7
8,5 Üst%54 7/13%57 4/7
9,5 Üst%31 4/13%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Grasshoppers
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%31 4/13%43 3/7
Berabere%54 7/13%57 4/7
Geride%15 2/13%0 0/7
Lausanne
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%23 3/13%0 0/7
Berabere%38 5/13%43 3/7
Geride%38 5/13%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Grasshoppers (13 maç)

1/121/X11/21X/10X/X3X/242/102/X12/21

Lausanne (13 maç)

1/101/X11/22X/11X/X2X/222/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Grasshoppers (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 4 1
31-45 4 2
46-60 2 7
61-75 1 6
76-90 4 8

Lausanne (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 3
31-45 4 1
46-60 1 6
61-75 1 3
76-90 5 4

Kartlar

Grasshoppers

Sarı 29 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Lausanne

Sarı 36 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 75 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Grasshoppers: iç saha, 7 maç · Lausanne: dış saha, 7 maç

GrasshoppersLausanne
%41,3Topa sahip olma%50,9
1,98Beklenen gol (xG)1,00
14,1Toplam şut10,9
5,0İsabetli şut3,1
10,3Ceza sahası içi şut7,0
4,6Korner5,7
382Pas398
%74Pas isabeti%75
3,4Kurtarış4,1
12,0Faul15,1
1,3Ofsayt1,1
1,9Sarı kart3,1
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

2,12Rakibin xG'si1,59
18,3Rakibin şutu16,3
5,7Rakibin isabetli şutu5,3
7,4Rakibin korneri5,9

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Grasshoppers – Lausanne ilk 11'ler

Grasshoppers · 4-3-3

  1. 71J. HammelK
  2. 28S. StroscioD45' oyundan çıktı 45. dk
  3. 44B. PllanaD
  4. 58Yannik BettkoberD
  5. 57Nico RissiD
  6. 6A. AbrashiO90+6' sarı kart 90+6. dk
  7. 66Manex GibelaldeO
  8. 24K. GoudmijnO29' gol 29. dk68' oyundan çıktı 68. dk
  9. 11G. MorandiF76' oyundan çıktı 76. dk
  10. 18Lee Young-JunF68' oyundan çıktı 68. dk
  11. 17S. KrasniqiF29' asist 29. dk
Yedekler
  • 34A. ArigoniD68' oyuna girdi 68. dk
  • 45Eron AvdullahuK
  • 10Óscar ClementeO76' oyuna girdi 76. dk
  • 25J. HiltonD45' oyuna girdi 45. dk
  • 4L. MikulicD
  • 9N. MuciF68' oyuna girdi 68. dk
  • 55D. PapicO
  • 56D. SahinO
  • 81J. von MoosF

Teknik direktör: O. Janßen

Lausanne · 4-3-3

  1. 90M. MastilK
  2. 2B. SoppyD
  3. 71K. SowD
  4. 31N. CozzaD
  5. 18M. PoatyD
  6. 91F. MolletO66' oyundan çıktı 66. dk
  7. 29A. BlinO76' oyundan çıktı 76. dk
  8. 10O. CustodioO
  9. 11N. Butler-OyedejiF66' oyundan çıktı 66. dk
  10. 78Omar JannehF
  11. 9E. MolébéF82' oyundan çıktı 82. dk
Yedekler
  • 4É. YoutéD82' oyuna girdi 82. dk
  • 51I. Bah Mendes MayalaF66' oyuna girdi 66. dk85' asist 85. dk
  • 6T. BergvallD
  • 1T. CastellaK
  • 22T. CordierD
  • 80S. KonéO66' oyuna girdi 66. dk
  • 47Papa Souleymane N'DiayeO
  • 5D. NgonzoD
  • 17S. TraoreF76' oyuna girdi 76. dk85' gol 85. dk

Teknik direktör: L. Magnin

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Grasshoppers

10. sıra · 11 puan · 13 maç · averaj -13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBB

  1. 31.10 Grasshoppers 2–2 FC Vaduz B
  2. 25.10 FC Basel 1893 0–0 Grasshoppers B
  3. 17.10 Grenchen 0–8 Grasshoppers G
  4. 11.10 Grasshoppers 0–2 BSC Young Boys M
  5. 02.10 Grasshoppers 2–3 Yverdon Sport Hazırlık M
  6. 24.09 Grasshoppers 4–1 FC Aarau Hazırlık G
  7. 19.09 FC Luzern 5–1 Grasshoppers M
Deplasman

Lausanne

12. sıra · 7 puan · 13 maç · averaj -11

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMM

  1. 01.11 Lausanne 4–5 FC Thun M
  2. 25.10 FC Sion 1–0 Lausanne M
  3. 18.10 Winkeln St. Gallen 0–7 Lausanne G
  4. 11.10 FC ST. Gallen 1–0 Lausanne M
  5. 20.09 Lausanne 0–4 FC Lugano M

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Süper Lig (İsviçre) 13. hafta programında Grasshoppers – Lausanne maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 22:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 11. sırada (10 puan), konuk ekip 12. sırada (6 puan).

Form (son 5 maç)

Grasshoppers için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 11, yenilen 9. Lausanne son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 11 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Sıralama
11. (10 p) – 12. (6 p)
Form (son 5)
BBGMM – MMGMM
H2H (G-B-M)
11-10-7 (28 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %17
Korner ort. (maç)
11,1
iddaa MS 1-0-2
2,26 – 3,32 – 2,46
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 28 kez karşılaştı: Grasshoppers 11, Lausanne 7 galibiyet aldı, 10 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Temmuz 2026, Lausanne 1-1 Grasshoppers.

Gol istatistikleri

Grasshoppers iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,50 gol yedi; Lausanne dış saha 6 maçta 0,33 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Grasshoppers %67, Lausanne %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Grasshoppers %67, Lausanne %17. İlk yarıyı önde kapatma: Grasshoppers 2/6, Lausanne 0/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Grasshoppers 5,0, Lausanne 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: Grasshoppers 2,0, Lausanne 3,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,26, 0 – 3,32, 2 – 2,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,20.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · Süper Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Lugano 121110 3610 +2634 GGGGG
2BSC Young Boys 13841 4125 +1628 GGGMG
3FC Sion 13823 2918 +1126 BMGBG
4FC Zurich 12624 2526 -120 GBGGG
5FC ST. Gallen 12615 1922 -319 MGGMG
6Servette FC 12516 1716 +116 GMGGM
7FC Basel 1893 12426 1822 -414 GMMBM
8FC Luzern 13346 2128 -713 GMMBM
9FC Thun 12417 2434 -1013 MGMMG
10Grasshoppers 13256 1629 -1311 MMBBB
11FC Vaduz 13319 2429 -510 MGMBM
12Lausanne 13148 1223 -117 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1FC Lugano 7610 205 +1519
2BSC Young Boys 7421 2217 +514
3FC Sion 6411 127 +513
4FC Zurich 6402 1311 +212
5Servette FC 6312 86 +210
6FC Luzern 7313 1413 +110
7FC ST. Gallen 6312 1011 -110
8FC Vaduz 6303 1412 +29
9Grasshoppers 7133 1016 -66
10FC Basel 1893 6114 711 -44
11Lausanne 6024 916 -72
12FC Thun 5014 414 -101
#TakımOGBMAYAVP
1FC Lugano 5500 165 +1115
2BSC Young Boys 6420 198 +1114
3FC Sion 7412 1711 +613
4FC Thun 7403 2020 012
5FC Basel 1893 6312 1111 010
6FC ST. Gallen 6303 911 -29
7FC Zurich 6222 1215 -38
8Servette FC 6204 910 -16
9Lausanne 7124 37 -45
10Grasshoppers 6123 613 -75
11FC Luzern 6033 715 -83
12FC Vaduz 7016 1017 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Grasshoppers2,26
X · Beraberlik3,32
2 · Lausanne2,46

2,5 Alt / Üst

Alt2,02
Üst1,52

Karşılıklı gol

Var1,43
Yok2,20
Tüm marketler (26)

Çifte Şans

1 ve 01,341 ve 21,190 ve 21,41

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var4,021 ve Yok4,740 ve Var4,050 ve Yok14,902 ve Var4,352 ve Yok5,23

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,25

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,56Yok1,15

Handikaplı Maç Sonucu -1

14,2204,0721,38

Alt/Üst 3.5

Alt1,35Üst2,43

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,92Eşit3,482.1,92

1. Yarı Sonucu

12,8002,1723,01

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,66Üst1,83

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet7,65Hayır–

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,52Üst2,02

2. Yarı Sonucu

12,5502,5622,72

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,71Üst1,77

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt6,360 ve Alt4,772 ve Alt6,841 ve Üst3,310 ve Üst9,442 ve Üst3,64

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,90Üst ve Var1,75Alt ve Yok2,73Üst ve Yok9,89

1. Yarı / Maç Sonucu

1/13,571/013,051/227,500/15,910/05,410/26,302/126,002/013,202/23,96

Alt/Üst 1.5

Alt4,16Üst1,10

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var15,051 ve Yok3,290 ve Var6,400 ve Yok3,092 ve Var16,052 ve Yok3,53

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,231 ve 21,440 ve 21,26

Toplam Gol

0-1 gol4,142-3 gol1,904-5 gol3,096+ gol9,62

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,59Üst1,92

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet8,65Hayır–

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,11Üst1,21

Tek / Çift

Tek1,79Çift1,69

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,90Üst1,52

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5

Alt1,68Üst1,69

Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar