Grasshoppers 2-2 Vaduz: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Grasshoppers 2–2 Vaduz (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 20–19, isabetli şut 7–5, topa sahip olma %42–%58, korner 8–6.
Maç özeti
Grasshoppers – Vaduz maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Manex Gibelalde 24', Lee Young-Jun 88' (Grasshoppers); Liridon Berisha 15', Juan Cabrera 64' (Vaduz). xG: Grasshoppers 2,8 – 2,0 Vaduz.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Grasshoppers: O. Janßen · Vaduz: M. Schneider
Maç akışı
Grasshoppers üstte · Vaduz altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' gol: Liridon Berisha (Vaduz)
- 24' gol: Manex Gibelalde (Grasshoppers)
- 35' sarı kart: Lutfi Dalipi (Vaduz)
- 40' sarı kart: Bujar Pllana (Grasshoppers)
- 63' oyuncu değişikliği: Óscar Clemente ↔ Giotto Morandi (Grasshoppers)
- 64' gol: Juan Cabrera (Vaduz)
- 65' oyuncu değişikliği: Juan Cabrera ↔ Mattia walker (Vaduz)
- 65' oyuncu değişikliği: Mats Hammerich ↔ Corsin konietzke (Vaduz)
- 70' oyuncu değişikliği: Kenzo Goudmijn ↔ Nikolas Marcel Cristiano Muci (Grasshoppers)
- 71' oyuncu değişikliği: Simone Stroscio ↔ John Hilton (Grasshoppers)
- 81' sarı kart: Julian Stark (Vaduz)
- 81' oyuncu değişikliği: Nicolas Hasler ↔ mischa beeli (Vaduz)
- 83' oyuncu değişikliği: Manex Gibelalde ↔ Denis Sahin (Grasshoppers)
- 84' sarı kart: John Hilton (Grasshoppers)
- 87' sarı kart: Denis Simani (Vaduz)
- 88' gol: Lee Young-Jun (Grasshoppers)
- 90' sarı kart: Giotto Morandi (Grasshoppers)
- 90' oyuncu değişikliği: Milos Cocic ↔ Lado Akhalaia (Vaduz)
Maç olayları
- GrasshoppersVaduz
- Giotto MorandiSarı kart90'
- 90'Milos Cocic ↔ Lado AkhalaiaOyuncu değişikliği
- Gol Lee Young-Jun 2–2Asist: Nikolas Marcel Cristiano Muci88'
- 87'Denis SimaniSarı kart
- John HiltonSarı kart84'
- Manex Gibelalde ↔ Denis SahinOyuncu değişikliği83'
- 81'Julian StarkSarı kart
- 81'Nicolas Hasler ↔ mischa beeliOyuncu değişikliği
- Simone Stroscio ↔ John HiltonOyuncu değişikliği71'
- Kenzo Goudmijn ↔ Nikolas Marcel Cristiano MuciOyuncu değişikliği70'
- 65'Juan Cabrera ↔ Mattia walkerOyuncu değişikliği
- 65'Mats Hammerich ↔ Corsin konietzkeOyuncu değişikliği
- 64'Gol Juan Cabrera 1–2Asist: Mats Hammerich
- Óscar Clemente ↔ Giotto MorandiOyuncu değişikliği63'
- Bujar PllanaSarı kart40'
- 35'Lutfi DalipiSarı kart
- Gol Manex Gibelalde 1–1Asist: Óscar Clemente24'
- 15'Gol Liridon Berisha 0–1Asist: Denis Simani
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %69 9/13 | %86 6/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,65 düşük | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,23 (29 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasından 0,36 yüksek | 2,29 (16 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,85 (24 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,23 (29 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasından 0,36 yüksek | 2,43 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13ligde 6. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 11. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %85 11/13ligde 2. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %100 13/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %100 13/13ligde 1. · lig ortalamasından 25 puan yüksek | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,9 | 12,0 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %57 4/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %86 6/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,5 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %100 13/13 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %100 13/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Geride | %31 4/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Grasshoppers (13 maç)
Vaduz (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Grasshoppers (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 1 | 6 |
| 76-90 | 4 | 8 |
Vaduz (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 4 | 6 |
| 46-60 | 6 | 5 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 2 | 8 |
Kartlar
Grasshoppers
Sarı 29 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Vaduz
Sarı 29 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 75 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Grasshoppers: iç saha, 7 maç · Vaduz: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Grasshoppers – Vaduz ilk 11'ler
Grasshoppers · 3-4-3
- 71J. HammelK
- 44B. PllanaD40' sarı kart 40. dk
- 58Yannik BettkoberD
- 57Nico RissiD
- 28S. StroscioO71' oyundan çıktı 71. dk
- 6A. AbrashiO
- 66Manex GibelaldeO24' gol 24. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 10Óscar ClementeO24' asist 24. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 24K. GoudmijnO70' oyundan çıktı 70. dk
- 18Lee Young-JunF88' gol 88. dk
- 17S. KrasniqiF
- 34A. ArigoniD
- 45Eron AvdullahuK
- 25J. HiltonD71' oyuna girdi 71. dk84' sarı kart 84. dk
- 4L. MikulicD
- 11G. MorandiO63' oyuna girdi 63. dk90' sarı kart 90. dk
- 9N. MuciF70' oyuna girdi 70. dk88' asist 88. dk
- 55D. PapicO
- 56D. SahinO83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: O. Janßen
Vaduz · 4-1-2-1-2
- 25L. SchaffranK
- 4N. HaslerD81' oyundan çıktı 81. dk
- 6D. SimaniD15' asist 15. dk87' sarı kart 87. dk
- 5L. BerishaD15' gol 15. dk
- 7D. SchwizerD
- 17J. StarkO81' sarı kart 81. dk
- 23M. HammerichO64' asist 64. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 10Juan CabreraO64' gol 64. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 28M. ĆoćićO90' oyundan çıktı 90. dk
- 11L. DalipiF35' sarı kart 35. dk
- 9M. MonsbergerF
- 29M. SawadogoD
- 27N. LangD
- 30Mattia WalkerO65' oyuna girdi 65. dk
- 26C. KonietzkeO65' oyuna girdi 65. dk
- 22M. EberhardO
- 19D. DjokicF
- 1B. BüchelK
- 14M. BeeliD81' oyuna girdi 81. dk
- 24L. AkhalaiaF90' oyuna girdi 90. dk
Teknik direktör: M. Schneider
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsviçre · Süper Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Grasshoppers için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 11, yenilen 12. Son 5 maçta Vaduz 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-7). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Grasshoppers 4 – Vaduz 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 5,33 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ağustos 2026, Vaduz 5-2 Grasshoppers.
- Sıralama
- 11. (9 p) – 10. (9 p)
- Form (son 5)
- BGMMM – MGMMG
- H2H (G-B-M)
- 4-3-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %100
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,51 – 3,54 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Grasshoppers iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,60 gol yedi; Vaduz dış saha 6 maçta 1,33 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Grasshoppers %60, Vaduz %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Grasshoppers %60, Vaduz %100. İlk yarıyı önde kapatma: Grasshoppers 2/5, Vaduz 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Grasshoppers 4,4, Vaduz 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Grasshoppers 1,8, Vaduz 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,51, 0 – 3,54, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,48, Üst 1,35. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 13:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsviçre · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 12 | +26 | 34 |
| 2 | BSC Young Boys | 13 | +16 | 28 |
| 3 | FC Sion | 13 | +11 | 26 |
| 4 | FC Zurich | 12 | -1 | 20 |
| 5 | FC ST. Gallen | 12 | -3 | 19 |
| 6 | Servette FC | 12 | +1 | 16 |
| 7 | FC Basel 1893 | 12 | -4 | 14 |
| 8 | FC Luzern | 13 | -7 | 13 |
| 9 | FC Thun | 12 | -10 | 13 |
| 10 | Grasshoppers | 13 | -13 | 11 |
| 11 | FC Vaduz | 13 | -5 | 10 |
| 12 | Lausanne | 13 | -11 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 7 | +15 | 19 |
| 2 | BSC Young Boys | 7 | +5 | 14 |
| 3 | FC Sion | 6 | +5 | 13 |
| 4 | FC Zurich | 6 | +2 | 12 |
| 5 | Servette FC | 6 | +2 | 10 |
| 6 | FC Luzern | 7 | +1 | 10 |
| 7 | FC ST. Gallen | 6 | -1 | 10 |
| 8 | FC Vaduz | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Grasshoppers | 7 | -6 | 6 |
| 10 | FC Basel 1893 | 6 | -4 | 4 |
| 11 | Lausanne | 6 | -7 | 2 |
| 12 | FC Thun | 5 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 5 | +11 | 15 |
| 2 | BSC Young Boys | 6 | +11 | 14 |
| 3 | FC Sion | 7 | +6 | 13 |
| 4 | FC Thun | 7 | 0 | 12 |
| 5 | FC Basel 1893 | 6 | 0 | 10 |
| 6 | FC ST. Gallen | 6 | -2 | 9 |
| 7 | FC Zurich | 6 | -3 | 8 |
| 8 | Servette FC | 6 | -1 | 6 |
| 9 | Lausanne | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Grasshoppers | 6 | -7 | 5 |
| 11 | FC Luzern | 6 | -8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
- 20:00 St. Gallen 2–1 Servette
- 22:30 Luzern 1–1 Sion
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
