Lausanne 4-5 Thun: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lausanne 4–5 Thun (1 Kasım 2026). İlk yarı 2–1. Şut 12–16, isabetli şut 5–8, topa sahip olma %42–%58, korner 9–4.
Maç özeti
Lausanne – Thun maçı 4-5 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Omar Janneh 36' (pen.), 45+1', Enzo Molebe 53', Lucien Dähler (kendi kalesine) 62' (Lausanne); Furkan Dursun 12', Brighton Labeau 70', 90+6', Riccardo Braschi 81', Abdou Karim Sow (kendi kalesine) 86' (Thun). xG: Lausanne 2,1 – 2,7 Thun.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Lausanne: Luka Elsner · Thun: Gian Luca Privitelli
Maç akışı
Lausanne üstteThun altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %74 · 2 şut · 0,3
- 16–30'Ev %68 · 3 şut · 0,2
- 31–45+'Ev %89 · 5 şut · 1,2
- 46–60'Dep %59 · 3 şut · 0,2
- 61–75'Dep %64 · 5 şut · 1,2
- 76–90+'Dep %83 · 4 şut · 0,9
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Lausanne, Dep = Thun.
Maç olayları
- LausanneThun
- 90+6'Gol Brighton Labeau 4–5Asist: Noah Christoffersson
- Papa Souleymane N'DiayeSarı kart90+5'
- 90'G. PrivitelliSarı kart
- Enzo Molebe ↔ Sekou KoneOyuncu değişikliği87'
- Nathan Butler-Oyedeji ↔ Florent MolletOyuncu değişikliği87'
- 86'Kendi kalesine gol Abdou Karim Sow 4–4Kendi kalesine
- 81'Gol Riccardo Braschi 4–3Asist: Noah Christoffersson
- 77'Nils·Reichmuth ↔ Noah ChristofferssonOyuncu değişikliği
- Omar Janneh ↔ Seydou TraoreOyuncu değişikliği72'
- Olivier Custodio ↔ Papa Souleymane N'DiayeOyuncu değişikliği72'
- 70'Gol Brighton Labeau 4–2
- 67'Nassim Zoukit ↔ Justin·RothOyuncu değişikliği
- Morgan Poaty ↔ Dircssi NgonzoOyuncu değişikliği62'
- Kendi kalesine gol Lucien Dähler 4–1Kendi kalesine62'
- 61'Furkan Dursun ↔ Riccardo BraschiOyuncu değişikliği
- 61'Patrik Kristal ↔ Nico MaierOyuncu değişikliği
- Gol Enzo Molebe 3–1Asist: Nathan Butler-Oyedeji53'
- Gol Omar Janneh 2–145+1'
- 45'Olivier Mambwa ↔ Lucien DählerOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Omar Janneh 1–1Penaltı36'
- Enzo MolebeVAR: penaltı onaylandı32'
- Abdou Karim SowVAR: inceleme30'
- Morgan PoatySarı kart27'
- 12'Gol Furkan Dursun 0–1Asist: Brighton Labeau
- 8'Olivier MambwaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,96 düşük | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 4. · lig ortalamasında | 2,67 (16 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (24 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 2,86 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,83 (34 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,96 yüksek | 2,86 (20 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 12. · lig ortalamasından 23 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %54 7/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13ligde 12. · lig ortalamasından 36 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 5. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %83 10/12ligde 5. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Berabere | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Geride | %50 6/12 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lausanne (13 maç)
Thun (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lausanne (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Thun (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 6 | 6 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 6 | 7 |
Kartlar
Lausanne
Sarı 36 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,8)
Thun
Sarı 27 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 75 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lausanne: iç saha, 6 maç · Thun: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Lausanne – Thun ilk 11'ler
Lausanne · 3-4-3
- 90M. MastilK
- 4É. YoutéD
- 71K. SowD86' kendi kalesine 86. dk
- 31N. CozzaD
- 2B. SoppyO
- 29A. BlinO
- 10O. CustodioO72' oyundan çıktı 72. dk
- 18M. PoatyO27' sarı kart 27. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 11N. Butler-OyedejiF53' asist 53. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 78Omar JannehF36' gol 36. dk45+1' gol 45+1. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 9E. MolébéF53' gol 53. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 51I. Bah Mendes MayalaF
- 7A. AjdiniF
- 1T. CastellaK
- 22T. CordierD
- 80S. KonéO87' oyuna girdi 87. dk
- 91F. MolletO87' oyuna girdi 87. dk
- 47Papa Souleymane N'DiayeO72' oyuna girdi 72. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 5D. NgonzoD62' oyuna girdi 62. dk
- 17S. TraoreF72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: Luka Elsner
Thun · 4-4-2
- 1N. SteffenK
- 47F. FehrD
- 19J. BamertD
- 23M. BürkiD
- 2O. MambwaD8' sarı kart 8. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 70N. ReichmuthO77' oyundan çıktı 77. dk
- 13N. ZoukitO67' oyundan çıktı 67. dk
- 14M. KäitO
- 15P. KristalO61' oyundan çıktı 61. dk
- 9F. DursunF12' gol 12. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 96B. LabeauF12' asist 12. dk70' gol 70. dk90+6' gol 90+6. dk
- 20R. BraschiF61' oyuna girdi 61. dk81' gol 81. dk
- 5N. BürgyD
- 26N. ChristofferssonF77' oyuna girdi 77. dk81' asist 81. dk90+6' asist 90+6. dk
- 25T. SpycherK
- 37L. DählerD45' oyuna girdi 45. dk62' kendi kalesine 62. dk
- 52Adam IlicO
- 80S. LengenF
- 30N. MaierO61' oyuna girdi 61. dk
- 16J. RothO67' oyuna girdi 67. dk
Teknik direktör: Gian Luca Privitelli
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsviçre · Süper Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Lausanne için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 7, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Thun 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 6-11).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Lausanne 6, Thun 7 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Eylül 2026, Thun 0-0 Lausanne.
- Sıralama
- 12. (6 p) – 10. (10 p)
- Form (son 5)
- MGMMM – MMBMM
- H2H (G-B-M)
- 6-5-7 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %100
- Korner ort. (maç)
- 10,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,34 – 3,38 – 2,40
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Lausanne iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,20 gol yedi; Thun dış saha 6 maçta 2,50 attı, 2,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lausanne %60, Thun %100. İlk yarıyı önde kapatma: Lausanne 2/5, Thun 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Lausanne 5,4, Thun 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: Lausanne 2,6, Thun 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,34, 0 – 3,38, 2 – 2,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,21, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,39.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsviçre · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 12 | +26 | 34 |
| 2 | BSC Young Boys | 13 | +16 | 28 |
| 3 | FC Sion | 13 | +11 | 26 |
| 4 | FC Zurich | 12 | -1 | 20 |
| 5 | FC ST. Gallen | 12 | -3 | 19 |
| 6 | Servette FC | 12 | +1 | 16 |
| 7 | FC Basel 1893 | 12 | -4 | 14 |
| 8 | FC Luzern | 13 | -7 | 13 |
| 9 | FC Thun | 12 | -10 | 13 |
| 10 | Grasshoppers | 13 | -13 | 11 |
| 11 | FC Vaduz | 13 | -5 | 10 |
| 12 | Lausanne | 13 | -11 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 7 | +15 | 19 |
| 2 | BSC Young Boys | 7 | +5 | 14 |
| 3 | FC Sion | 6 | +5 | 13 |
| 4 | FC Zurich | 6 | +2 | 12 |
| 5 | Servette FC | 6 | +2 | 10 |
| 6 | FC Luzern | 7 | +1 | 10 |
| 7 | FC ST. Gallen | 6 | -1 | 10 |
| 8 | FC Vaduz | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Grasshoppers | 7 | -6 | 6 |
| 10 | FC Basel 1893 | 6 | -4 | 4 |
| 11 | Lausanne | 6 | -7 | 2 |
| 12 | FC Thun | 5 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 5 | +11 | 15 |
| 2 | BSC Young Boys | 6 | +11 | 14 |
| 3 | FC Sion | 7 | +6 | 13 |
| 4 | FC Thun | 7 | 0 | 12 |
| 5 | FC Basel 1893 | 6 | 0 | 10 |
| 6 | FC ST. Gallen | 6 | -2 | 9 |
| 7 | FC Zurich | 6 | -3 | 8 |
| 8 | Servette FC | 6 | -1 | 6 |
| 9 | Lausanne | 7 | -4 | 5 |
| 10 | Grasshoppers | 6 | -7 | 5 |
| 11 | FC Luzern | 6 | -8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 BSC Young Boys 3–5 FC Zürich
- 18:30 Lugano 2–1 Basel
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
