Gimhae City 0-1 Hwaseong: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Gimhae City 0–1 Hwaseong (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Gimhae City – Hwaseong maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: S. Petrov 90+7' (pen.) (Hwaseong).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Gimhae Sports Complex
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Gimhae City üstte · Hwaseong altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 57' oyuncu değişikliği: Kim Byung-Oh ↔ S. Petrov (Hwaseong)
- 69' sarı kart (Gimhae City)
- 72' oyuncu değişikliği: Miguel Baggio ↔ Gwak Seong-Uk (Gimhae City)
- 72' oyuncu değişikliği: S. Jeon ↔ Kim Jung-Min (Hwaseong)
- 73' oyuncu değişikliği: Jegal Jae-Min ↔ S. Ilyuchenko (Hwaseong)
- 80' oyuncu değişikliği: Sung Ho-Yeung ↔ H. Seol (Gimhae City)
- 80' oyuncu değişikliği: Lee Jun-Gyu ↔ Lee Kang-Uk (Gimhae City)
- 83' oyuncu değişikliği: Choi Myung-Hee ↔ Lim Byeong-hun (Hwaseong)
- 83' oyuncu değişikliği: L. Pllana ↔ Lee Jong-Sung (Hwaseong)
- 85' sarı kart: Lim Byeong-hun (Hwaseong)
- 88' sarı kart: Jang Min-jun (Hwaseong)
- 90+3' sarı kart: D. Kim (Hwaseong)
- 90+4' oyuncu değişikliği: Park Sang-Jun ↔ Choi Won-Chul (Gimhae City)
- 90+7' gol: S. Petrov (Hwaseong)
Maç olayları
- Gimhae CityHwaseong
- 90+7'Penaltı golü S. Petrov 0–1Penaltı
- Park Sang-Jun ↔ Choi Won-ChulOyuncu değişikliği90+4'
- 90+3'D. KimSarı kart
- 88'Jang Min-junSarı kart
- 85'Lim Byeong-hunSarı kart
- 83'Choi Myung-Hee ↔ Lim Byeong-hunOyuncu değişikliği
- 83'L. Pllana ↔ Lee Jong-SungOyuncu değişikliği
- Sung Ho-Yeung ↔ H. SeolOyuncu değişikliği80'
- Lee Jun-Gyu ↔ Lee Kang-UkOyuncu değişikliği80'
- 73'Jegal Jae-Min ↔ S. IlyuchenkoOyuncu değişikliği
- Miguel Baggio ↔ Gwak Seong-UkOyuncu değişikliği72'
- 72'S. Jeon ↔ Kim Jung-MinOyuncu değişikliği
- Sarı kart69'
- 57'Kim Byung-Oh ↔ S. PetrovOyuncu değişikliği
Gimhae City iç sahada (15 maç) · Hwaseong deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 11 maç (2020'den beri)
1 Gimhae City7 berabere3 Hwaseong
- Gimhae City iç sahada bu sezon kazanamadı: 15 maçta 5 beraberlik, 10 mağlubiyet.
- Hwaseong deplasmanda 15 maçta 5 galibiyet, 4 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Gimhae City, iç saha maçlarında 15 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %10 3/30 | %0 0/15 |
| Beraberlik | %30 9/30 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %60 18/30 | %67 10/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 13/31 | %33 5/15 |
| Beraberlik | %29 9/31 | %27 4/15 |
| Mağlubiyet | %29 9/31 | %40 6/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,90 (27 gol) | 0,87 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,03 (61 gol) | 2,20 (33 gol) |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,45 (45 gol) | 1,13 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,06 (33 gol) | 1,00 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 19/30 | %67 10/15 |
| 1,5 Üst | %83 25/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %50 15/30 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %30 9/30 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %7 2/30 | %0 0/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %52 16/31 | %40 6/15 |
| 1,5 Üst | %68 21/31 | %53 8/15 |
| 2,5 Üst | %45 14/31 | %33 5/15 |
| 3,5 Üst | %29 9/31 | %20 3/15 |
| Gol yememe | %32 10/31 | %27 4/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 4/30 | %13 2/15 |
| Berabere | %37 11/30 | %40 6/15 |
| Geride | %50 15/30 | %47 7/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 10/31 | %20 3/15 |
| Berabere | %35 11/31 | %40 6/15 |
| Geride | %32 10/31 | %40 6/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Gimhae City (30 maç)
Hwaseong (31 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Gimhae City (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 5 | 10 |
| 31-45 | 2 | 7 |
| 46-60 | 6 | 7 |
| 61-75 | 5 | 10 |
| 76-90 | 7 | 18 |
Hwaseong (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 5 | 4 |
| 31-45 | 8 | 4 |
| 46-60 | 8 | 2 |
| 61-75 | 5 | 6 |
| 76-90 | 11 | 8 |
Kartlar
Gimhae City
Sarı 58 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,9)
Hwaseong
Sarı 71 · Kırmızı 0 (31 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 253 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiGimhae City
17. sıra · 18 puan · 30 maç · averaj -34
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGB
- 01.11 Gimhae City 3–3 Cheonan City B
- 24.10 Gimpo Citizen 1–2 Gimhae City G
- 18.10 Seoul E-Land FC 6–2 Gimhae City M
- 10.10 Gimhae City 1–1 Asan Mugunghwa B
- 20.09 Gimhae City 0–2 Paju Citizen M
Hwaseong
6. sıra · 48 puan · 31 maç · averaj +12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMBM
- 31.10 Gyeongnam FC 1–0 Hwaseong M
- 25.10 Paju Citizen 1–1 Hwaseong B
- 18.10 Suwon Bluewings 3–2 Hwaseong M
- 09.10 Suwon City FC 1–0 Hwaseong M
- 20.09 Seongnam FC 2–2 Hwaseong B
Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
K League 2 (Güney Kore) 32. hafta programında Gimhae City – Hwaseong maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 10:30 oynanacak. Sıralamada Gimhae City 17., Hwaseong 6.; iki takım arasında 27 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Gimhae City 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-13). Hwaseong son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi.
- Sıralama
- 17. (18 p) – 6. (45 p)
- Form (son 5)
- BGMBM – MBMMB
- H2H (G-B-M)
- 1-7-3 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %36
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %43
- iddaa MS 1-0-2
- 3,75 – 3,37 – 1,58
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Gimhae City 1, Hwaseong 3 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Hwaseong 2-0 Gimhae City.
Gol istatistikleri
Gimhae City iç saha 14 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,29 gol yedi; Hwaseong dış saha 14 maçta 1,14 attı, 1,07 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gimhae City %64, Hwaseong %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gimhae City %71, Hwaseong %43. İlk yarıyı önde kapatma: Gimhae City 2/14, Hwaseong 3/14.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,75, 0 – 3,37, 2 – 1,58. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,80.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 09:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Güney Kore · K League 2 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suwon Bluewings | 29 | +25 | 63 |
| 2 | Suwon City FC | 30 | +26 | 60 |
| 3 | Seoul E-Land FC | 30 | +19 | 57 |
| 4 | Daegu FC | 30 | +18 | 56 |
| 5 | Busan I Park | 29 | +10 | 48 |
| 6 | Hwaseong | 31 | +12 | 48 |
| 7 | Asan Mugunghwa | 29 | +8 | 42 |
| 8 | Gimpo Citizen | 30 | -2 | 39 |
| 9 | Gyeongnam FC | 30 | -4 | 38 |
| 10 | Paju Citizen | 29 | -6 | 34 |
| 11 | Yongin City | 29 | -5 | 33 |
| 12 | Cheongju | 30 | -13 | 32 |
| 13 | Seongnam FC | 30 | -8 | 32 |
| 14 | Cheonan City | 29 | -4 | 30 |
| 15 | Ansan Greeners | 31 | -24 | 26 |
| 16 | Jeonnam Dragons | 30 | -18 | 25 |
| 17 | Gimhae City | 30 | -34 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suwon City FC | 15 | +17 | 32 |
| 2 | Suwon Bluewings | 14 | +12 | 31 |
| 3 | Daegu FC | 15 | +12 | 30 |
| 4 | Busan I Park | 15 | +11 | 30 |
| 5 | Seoul E-Land FC | 15 | +12 | 29 |
| 6 | Hwaseong | 16 | +10 | 29 |
| 7 | Asan Mugunghwa | 15 | +11 | 28 |
| 8 | Gyeongnam FC | 15 | +6 | 27 |
| 9 | Cheonan City | 14 | +2 | 19 |
| 10 | Jeonnam Dragons | 14 | -4 | 17 |
| 11 | Seongnam FC | 15 | -3 | 16 |
| 12 | Yongin City | 15 | -4 | 16 |
| 13 | Gimpo Citizen | 14 | -1 | 15 |
| 14 | Cheongju | 16 | -10 | 15 |
| 15 | Paju Citizen | 14 | -3 | 13 |
| 16 | Ansan Greeners | 16 | -16 | 8 |
| 17 | Gimhae City | 15 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suwon Bluewings | 15 | +13 | 32 |
| 2 | Suwon City FC | 15 | +9 | 28 |
| 3 | Seoul E-Land FC | 15 | +7 | 28 |
| 4 | Daegu FC | 15 | +6 | 26 |
| 5 | Gimpo Citizen | 16 | -1 | 24 |
| 6 | Paju Citizen | 15 | -3 | 21 |
| 7 | Hwaseong | 15 | +2 | 19 |
| 8 | Busan I Park | 14 | -1 | 18 |
| 9 | Ansan Greeners | 15 | -8 | 18 |
| 10 | Yongin City | 14 | -1 | 17 |
| 11 | Cheongju | 14 | -3 | 17 |
| 12 | Seongnam FC | 15 | -5 | 16 |
| 13 | Asan Mugunghwa | 14 | -3 | 14 |
| 14 | Gimhae City | 15 | -14 | 13 |
| 15 | Cheonan City | 15 | -6 | 11 |
| 16 | Gyeongnam FC | 15 | -10 | 11 |
| 17 | Jeonnam Dragons | 16 | -14 | 8 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
