← Maçlar
Güney Kore · K League 2 · 30. hafta24 Ekim 2026 · 10:30 TSİ

Gimpo Citizen FC 1-2 Gimhae FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Gimpo Citizen FC
1–2İY 0–0
Gimhae FC
Maç sonu

Gimpo Citizen FC 1–2 Gimhae FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Gimpo Citizen FC – Gimhae FC maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Djalma 64' (Gimpo Citizen FC); B. Mikeltadze 57', 61' (pen.) (Gimhae FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Gimpo Citizen FC üstte · Gimhae FC altta

01530İY607590 14' sarı kart: Miguel Baggio (Gimhae FC)19' sarı kart: Park Sang-hyoun (Gimpo Citizen FC)32' sarı kart: Park Sang-Jun (Gimhae FC)46' oyuncu değişikliği: Park Sang-hyoun ↔ Djalma (Gimpo Citizen FC)↔47' oyuncu değişikliği: Miguel Baggio ↔ Choi Won-Chul (Gimhae FC)↔57' gol: B. Mikeltadze (Gimhae FC)57' oyuncu değişikliği: Lee Si-Heon ↔ Kim Jun-seo (Gimpo Citizen FC)↔61' gol: B. Mikeltadze (Gimhae FC)62' oyuncu değişikliği: Sung Ho-Yeung ↔ Gwak Seong-Uk (Gimhae FC)↔64' gol: Djalma (Gimpo Citizen FC)64' oyuncu değişikliği: Kim Min-Seog ↔ Kim Do-Hyeok (Gimpo Citizen FC)↔67' sarı kart: Djalma (Gimpo Citizen FC)68' sarı kart: B. Mikeltadze (Gimhae FC)70' oyuncu değişikliği: B. Mikeltadze ↔ J. Woo (Gimhae FC)↔78' oyuncu değişikliği: Jang Bu-seong ↔ M. Kim (Gimpo Citizen FC)↔78' oyuncu değişikliği: C. Lim ↔ Lee Hak-Min (Gimpo Citizen FC)↔83' oyuncu değişikliği: Lee Seung-Jae ↔ Lee Kang-Uk (Gimhae FC)↔83' oyuncu değişikliği: Park Sang-Jun ↔ Hong Uk-Hyeon (Gimhae FC)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' sarı kart: Miguel Baggio (Gimhae FC)
  • 19' sarı kart: Park Sang-hyoun (Gimpo Citizen FC)
  • 32' sarı kart: Park Sang-Jun (Gimhae FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: Park Sang-hyoun ↔ Djalma (Gimpo Citizen FC)
  • 47' oyuncu değişikliği: Miguel Baggio ↔ Choi Won-Chul (Gimhae FC)
  • 57' gol: B. Mikeltadze (Gimhae FC)
  • 57' oyuncu değişikliği: Lee Si-Heon ↔ Kim Jun-seo (Gimpo Citizen FC)
  • 61' gol: B. Mikeltadze (Gimhae FC)
  • 62' oyuncu değişikliği: Sung Ho-Yeung ↔ Gwak Seong-Uk (Gimhae FC)
  • 64' gol: Djalma (Gimpo Citizen FC)
  • 64' oyuncu değişikliği: Kim Min-Seog ↔ Kim Do-Hyeok (Gimpo Citizen FC)
  • 67' sarı kart: Djalma (Gimpo Citizen FC)
  • 68' sarı kart: B. Mikeltadze (Gimhae FC)
  • 70' oyuncu değişikliği: B. Mikeltadze ↔ J. Woo (Gimhae FC)
  • 78' oyuncu değişikliği: Jang Bu-seong ↔ M. Kim (Gimpo Citizen FC)
  • 78' oyuncu değişikliği: C. Lim ↔ Lee Hak-Min (Gimpo Citizen FC)
  • 83' oyuncu değişikliği: Lee Seung-Jae ↔ Lee Kang-Uk (Gimhae FC)
  • 83' oyuncu değişikliği: Park Sang-Jun ↔ Hong Uk-Hyeon (Gimhae FC)

Maç olayları

  1. Gimpo Citizen FCGimhae FC
  2. 83'Lee Seung-Jae ↔ Lee Kang-UkOyuncu değişikliği
  3. 83'Park Sang-Jun ↔ Hong Uk-HyeonOyuncu değişikliği
  4. Jang Bu-seong ↔ M. KimOyuncu değişikliği78'
  5. C. Lim ↔ Lee Hak-MinOyuncu değişikliği78'
  6. 70'B. Mikeltadze ↔ J. WooOyuncu değişikliği
  7. 68'B. MikeltadzeSarı kart
  8. DjalmaSarı kart67'
  9. Gol Djalma 1–264'
  10. Kim Min-Seog ↔ Kim Do-HyeokOyuncu değişikliği64'
  11. 62'Sung Ho-Yeung ↔ Gwak Seong-UkOyuncu değişikliği
  12. 61'Penaltı golü B. Mikeltadze 0–2Penaltı
  13. 57'Gol B. Mikeltadze 0–1Asist: Lee Jun-Gyu
  14. Lee Si-Heon ↔ Kim Jun-seoOyuncu değişikliği57'
  15. 47'Miguel Baggio ↔ Choi Won-ChulOyuncu değişikliği
  16. Park Sang-hyoun ↔ DjalmaOyuncu değişikliği46'
  17. 32'Park Sang-JunSarı kart
  18. Park Sang-hyounSarı kart19'
  19. 14'Miguel BaggioSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Gimpo Citizen FC
Toplam (30)İç saha (14)
Galibiyet%30 9/30%21 3/14
Beraberlik%40 12/30%43 6/14
Mağlubiyet%30 9/30%36 5/14
Gimhae FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%10 3/30%20 3/15
Beraberlik%30 9/30%27 4/15
Mağlubiyet%60 18/30%53 8/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Gimpo Citizen FC
Toplam (30)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,30 (39 gol)1,36 (19 gol)
Yediği gol / maç1,37 (41 gol)1,43 (20 gol)
Gimhae FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç0,90 (27 gol)0,93 (14 gol)
Yediği gol / maç2,03 (61 gol)1,87 (28 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Gimpo Citizen FC
Toplam (30)İç saha (14)
KG Var%63 19/30%71 10/14
1,5 Üst%73 22/30%86 12/14
2,5 Üst%47 14/30%50 7/14
3,5 Üst%30 9/30%29 4/14
Gol yememe%23 7/30%14 2/14
Gimhae FC
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%63 19/30%60 9/15
1,5 Üst%83 25/30%80 12/15
2,5 Üst%50 15/30%40 6/15
3,5 Üst%30 9/30%27 4/15
Gol yememe%7 2/30%13 2/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Gimpo Citizen FC
Toplam (30)İç saha (14)
Önde%23 7/30%21 3/14
Berabere%53 16/30%50 7/14
Geride%23 7/30%29 4/14
Gimhae FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%13 4/30%13 2/15
Berabere%37 11/30%33 5/15
Geride%50 15/30%53 8/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Gimpo Citizen FC (30 maç)

1/141/X21/21X/15X/X6X/252/102/X42/23

Gimhae FC (30 maç)

1/111/X21/21X/12X/X5X/242/102/X22/213

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Gimpo Citizen FC (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 4
16-30 2 4
31-45 7 7
46-60 2 5
61-75 8 8
76-90 12 11

Gimhae FC (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 7
16-30 5 10
31-45 2 7
46-60 6 7
61-75 5 10
76-90 7 18

Kartlar

Gimpo Citizen FC

Sarı 50 · Kırmızı 5 (30 maç · maç başı sarı 1,7)

Gimhae FC

Sarı 58 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 253 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Gimpo Citizen son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Gimhae City 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-13).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Gimpo Citizen 1 – Gimhae City 3; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,20 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Mayıs 2026, Gimhae City 1-2 Gimpo Citizen.

Sıralama
7. (38 p) – 17. (14 p)
Form (son 5)
GMGBM – MBMMB
H2H (G-B-M)
1-1-3 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%42 – %36
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,54 – 3,37 – 4,14
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Gimpo Citizen iç saha 12 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,33 gol yedi; Gimhae City dış saha 14 maçta 0,86 attı, 1,93 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gimpo Citizen %42, Gimhae City %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gimpo Citizen %67, Gimhae City %57. İlk yarıyı önde kapatma: Gimpo Citizen 3/12, Gimhae City 2/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,54, 0 – 3,37, 2 – 4,14. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,68.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 13:41 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Güney Kore · K League 2 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Suwon Bluewings 291964 5025 +2563 GGGGB
2Suwon City FC 301794 5731 +2660 GGMGG
3Seoul E-Land FC 301767 5738 +1957 GGGMG
4Daegu FC 301686 5840 +1856 MGGBG
5Busan I Park 291469 4737 +1048 GMBGG
6Hwaseong 311399 4533 +1248 MMBMG
7Asan Mugunghwa 291199 4133 +842 GBBGG
8Gimpo Citizen 309129 3941 -239 MGMMB
9Gyeongnam FC 3091110 3337 -438 MBMGM
10Paju Citizen 299713 2935 -634 GBMBG
11Yongin City 2971210 3843 -533 BMMGG
12Cheongju 3061410 3649 -1332 GGMMM
13Seongnam FC 3071112 3240 -832 MMMBM
14Cheonan City 2961211 3741 -430 BMGGB
15Ansan Greeners 317519 3559 -2426 MGMMB
16Jeonnam Dragons 3051015 3755 -1825 GMMBM
17Gimhae City 303918 2761 -3418 BMGBM
#TakımOGBMAYAVP
1Suwon City FC 15951 2811 +1732
2Suwon Bluewings 14941 2311 +1231
3Daegu FC 15933 3119 +1230
4Busan I Park 15933 2615 +1130
5Seoul E-Land FC 15924 3422 +1229
6Hwaseong 16853 2818 +1029
7Asan Mugunghwa 15843 2918 +1128
8Gyeongnam FC 15834 2216 +627
9Cheonan City 14473 1412 +219
10Jeonnam Dragons 14455 1822 -417
11Seongnam FC 15375 1417 -316
12Yongin City 15375 1923 -416
13Gimpo Citizen 14365 1920 -115
14Cheongju 16367 1828 -1015
15Paju Citizen 14347 1215 -313
16Ansan Greeners 162212 1733 -168
17Gimhae City 150510 1333 -205
#TakımOGBMAYAVP
1Suwon Bluewings 151023 2714 +1332
2Suwon City FC 15843 2920 +928
3Seoul E-Land FC 15843 2316 +728
4Daegu FC 15753 2721 +626
5Gimpo Citizen 16664 2021 -124
6Paju Citizen 15636 1720 -321
7Hwaseong 15546 1715 +219
8Busan I Park 14536 2122 -118
9Ansan Greeners 15537 1826 -818
10Yongin City 14455 1920 -117
11Cheongju 14383 1821 -317
12Seongnam FC 15447 1823 -516
13Asan Mugunghwa 14356 1215 -314
14Gimhae City 15348 1428 -1413
15Cheonan City 15258 2329 -611
16Gyeongnam FC 15186 1121 -1011
17Jeonnam Dragons 161510 1933 -148

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,54X3,3724,14

Çifte şans

1X1,07121,14X21,78

Karşılıklı gol

Var1,70Yok1,68

1,5 Alt / Üst

Alt3,04Üst1,16

2,5 Alt / Üst

Alt1,65Üst1,72

3,5 Alt / Üst

Alt1,19Üst2,92

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün K League 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.