Suwon City 3-0 Gyeongnam FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Suwon City 3–0 Gyeongnam FC (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.
Paylaş
Maç özeti
Suwon City – Gyeongnam FC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Kim Do-Yoon 22', Lee Hyeon-yong 32', Ha Jeong-woo 66' (Suwon City).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Suwon Sports Complex, Suwon
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Suwon City üstte · Gyeongnam FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' gol: Kim Do-Yoon (Suwon City)
- 30' oyuncu değişikliği: S. Lee ↔ Kim Jeong-Hwan (Suwon City)
- 32' gol: Lee Hyeon-yong (Suwon City)
- 32' sarı kart: Lucao (Gyeongnam FC)
- 34' sarı kart: Kwon Gi-Pyo (Gyeongnam FC)
- 46' oyuncu değişikliği: Kim Do-Yoon ↔ Jung Seung-Bae (Suwon City)
- 60' sarı kart: Lee Hyeon-yong (Suwon City)
- 65' oyuncu değişikliği: Lee Gyu-Baeg ↔ Lim Eun-Su (Gyeongnam FC)
- 65' oyuncu değişikliği: Kim Jun-Ho ↔ Kim Ha-min (Gyeongnam FC)
- 65' oyuncu değişikliği: Cho Jin-Hyuk ↔ Felipe Fonseca (Gyeongnam FC)
- 66' gol: Ha Jeong-woo (Suwon City)
- 76' oyuncu değişikliği: Goo Bon-Cheul ↔ Han Chan-Hee (Suwon City)
- 76' oyuncu değişikliği: Seo Jae-Min ↔ Park Cheol-Woo (Suwon City)
- 78' sarı kart: Park Cheol-Woo (Suwon City)
- 79' oyuncu değişikliği: Lee Jung-Min ↔ Cho Sang-Jun (Gyeongnam FC)
- 88' oyuncu değişikliği: Lee Hyeon-yong ↔ Jo Jin-Woo (Suwon City)
- 90' sarı kart: Kim Ha-min (Gyeongnam FC)
Maç olayları
- Suwon CityGyeongnam FC
- 90'Kim Ha-minSarı kart
- Lee Hyeon-yong ↔ Jo Jin-WooOyuncu değişikliği88'
- 79'Lee Jung-Min ↔ Cho Sang-JunOyuncu değişikliği
- Park Cheol-WooSarı kart78'
- Goo Bon-Cheul ↔ Han Chan-HeeOyuncu değişikliği76'
- Seo Jae-Min ↔ Park Cheol-WooOyuncu değişikliği76'
- Gol Ha Jeong-woo 3–066'
- 65'Lee Gyu-Baeg ↔ Lim Eun-SuOyuncu değişikliği
- 65'Kim Jun-Ho ↔ Kim Ha-minOyuncu değişikliği
- 65'Cho Jin-Hyuk ↔ Felipe FonsecaOyuncu değişikliği
- Lee Hyeon-yongSarı kart60'
- Kim Do-Yoon ↔ Jung Seung-BaeOyuncu değişikliği46'
- 34'Kwon Gi-PyoSarı kart
- Gol Lee Hyeon-yong 2–0Asist: Lee Jae-Won32'
- 32'LucaoSarı kart
- S. Lee ↔ Kim Jeong-HwanOyuncu değişikliği30'
- Gol Kim Do-Yoon 1–022'
Suwon City iç sahada (15 maç) · Gyeongnam FC deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 9 maç (2017'den beri)
4 Suwon City3 berabere2 Gyeongnam FC
- Suwon City FC iç sahada 15 maçta 9 galibiyet, 5 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Gyeongnam FC deplasmanda 15 maçta 1 galibiyet, 8 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Gyeongnam FC, deplasman maçlarında 15 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%7).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 17/30 | %60 9/15 |
| Beraberlik | %30 9/30 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %13 4/30 | %7 1/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 9/30 | %7 1/15 |
| Beraberlik | %37 11/30 | %53 8/15 |
| Mağlubiyet | %33 10/30 | %40 6/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,90 (57 gol) | 1,87 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,03 (31 gol) | 0,73 (11 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (33 gol) | 0,73 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,23 (37 gol) | 1,40 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 20/30 | %53 8/15 |
| 1,5 Üst | %83 25/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %67 20/30 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %37 11/30 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %27 8/30 | %40 6/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 16/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %67 20/30 | %80 12/15 |
| 2,5 Üst | %37 11/30 | %20 3/15 |
| 3,5 Üst | %23 7/30 | %13 2/15 |
| Gol yememe | %23 7/30 | %7 1/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 14/30 | %53 8/15 |
| Berabere | %27 8/30 | %33 5/15 |
| Geride | %27 8/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 4/30 | %0 0/15 |
| Berabere | %57 17/30 | %60 9/15 |
| Geride | %30 9/30 | %40 6/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Suwon City (30 maç)
Gyeongnam FC (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Suwon City (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 5 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 8 | 3 |
| 46-60 | 11 | 3 |
| 61-75 | 9 | 3 |
| 76-90 | 12 | 6 |
Gyeongnam FC (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 5 | 7 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 8 | 10 |
Kartlar
Suwon City
Sarı 52 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,7)
Gyeongnam FC
Sarı 77 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 253 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSuwon City
2. sıra · 60 puan · 30 maç · averaj +26
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMG
- 01.11 Suwon City 1–0 Ansan Greeners G
- 25.10 Suwon City 0–1 Asan Mugunghwa M
- 17.10 Seongnam FC 1–2 Suwon City G
- 09.10 Suwon City 1–0 Hwaseong G
- 19.09 Jeonnam Dragons 0–3 Suwon City G
Gyeongnam FC
9. sıra · 38 puan · 30 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMG
- 31.10 Gyeongnam FC 1–0 Hwaseong G
- 25.10 Busan I Park 3–1 Gyeongnam FC M
- 17.10 Gyeongnam FC 0–0 Asan Mugunghwa B
- 10.10 Cheonan City 1–0 Gyeongnam FC M
- 20.09 Yongin City 0–0 Gyeongnam FC B
Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Suwon City ile Gyeongnam FC, K League 2 (Güney Kore) 32. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 08:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Suwon City 2., Gyeongnam FC 9.; iki takım arasında 19 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Suwon City son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Gyeongnam FC son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 2 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 2. (57 p) – 9. (38 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – GMBMB
- H2H (G-B-M)
- 4-3-2 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %14
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %64
- iddaa MS 1-0-2
- 1,33 – 3,88 – 5,30
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Suwon City 4, Gyeongnam FC 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Mayıs 2026, Gyeongnam FC 3-2 Suwon City.
Gol istatistikleri
Suwon City iç saha 14 maçta maç başına 1,79 gol attı, 0,79 gol yedi; Gyeongnam FC dış saha 14 maçta 0,79 attı, 1,29 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %14. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Suwon City %57, Gyeongnam FC %64. İlk yarıyı önde kapatma: Suwon City 7/14, Gyeongnam FC 0/14.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,33, 0 – 3,88, 2 – 5,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,74.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 6 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Güney Kore · K League 2 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suwon Bluewings | 29 | +25 | 63 |
| 2 | Suwon City FC | 30 | +26 | 60 |
| 3 | Seoul E-Land FC | 30 | +19 | 57 |
| 4 | Daegu FC | 30 | +18 | 56 |
| 5 | Busan I Park | 29 | +10 | 48 |
| 6 | Hwaseong | 31 | +12 | 48 |
| 7 | Asan Mugunghwa | 29 | +8 | 42 |
| 8 | Gimpo Citizen | 30 | -2 | 39 |
| 9 | Gyeongnam FC | 30 | -4 | 38 |
| 10 | Paju Citizen | 29 | -6 | 34 |
| 11 | Yongin City | 29 | -5 | 33 |
| 12 | Cheongju | 30 | -13 | 32 |
| 13 | Seongnam FC | 30 | -8 | 32 |
| 14 | Cheonan City | 29 | -4 | 30 |
| 15 | Ansan Greeners | 31 | -24 | 26 |
| 16 | Jeonnam Dragons | 30 | -18 | 25 |
| 17 | Gimhae City | 30 | -34 | 18 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suwon City FC | 15 | +17 | 32 |
| 2 | Suwon Bluewings | 14 | +12 | 31 |
| 3 | Daegu FC | 15 | +12 | 30 |
| 4 | Busan I Park | 15 | +11 | 30 |
| 5 | Seoul E-Land FC | 15 | +12 | 29 |
| 6 | Hwaseong | 16 | +10 | 29 |
| 7 | Asan Mugunghwa | 15 | +11 | 28 |
| 8 | Gyeongnam FC | 15 | +6 | 27 |
| 9 | Cheonan City | 14 | +2 | 19 |
| 10 | Jeonnam Dragons | 14 | -4 | 17 |
| 11 | Seongnam FC | 15 | -3 | 16 |
| 12 | Yongin City | 15 | -4 | 16 |
| 13 | Gimpo Citizen | 14 | -1 | 15 |
| 14 | Cheongju | 16 | -10 | 15 |
| 15 | Paju Citizen | 14 | -3 | 13 |
| 16 | Ansan Greeners | 16 | -16 | 8 |
| 17 | Gimhae City | 15 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suwon Bluewings | 15 | +13 | 32 |
| 2 | Suwon City FC | 15 | +9 | 28 |
| 3 | Seoul E-Land FC | 15 | +7 | 28 |
| 4 | Daegu FC | 15 | +6 | 26 |
| 5 | Gimpo Citizen | 16 | -1 | 24 |
| 6 | Paju Citizen | 15 | -3 | 21 |
| 7 | Hwaseong | 15 | +2 | 19 |
| 8 | Busan I Park | 14 | -1 | 18 |
| 9 | Ansan Greeners | 15 | -8 | 18 |
| 10 | Yongin City | 14 | -1 | 17 |
| 11 | Cheongju | 14 | -3 | 17 |
| 12 | Seongnam FC | 15 | -5 | 16 |
| 13 | Asan Mugunghwa | 14 | -3 | 14 |
| 14 | Gimhae City | 15 | -14 | 13 |
| 15 | Cheonan City | 15 | -6 | 11 |
| 16 | Gyeongnam FC | 15 | -10 | 11 |
| 17 | Jeonnam Dragons | 16 | -14 | 8 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
