İtalya · Serie A · 11. hafta

Fiorentina – Juventus

Başlamasına 17 sa 56 dk Başlamadı

Fiorentina – Juventus: 8 Kasım 22:45, İtalya · Serie A, 11. hafta. Bu sezon Fiorentina evinde 5 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; Juventus deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 11,7; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 16 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Stadio Artemio Franchi, Florence

İki takımı karşılaştır →

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiFiorentinaJuventus
Lig sırası15. · 8 puan7. · 17 puan
Form (son 5)MMMBGBGMGG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 2,201,20 – 1,20
2,5 Üst biten%80%20
Karşılıklı gol%80%40
Gol yemediği%0%40
Aralarında (G-B-M)5-5-11 (21 maç, Fiorentina bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Fiorentina iç sahada (5 maç), Juventus deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

İlk 11'ler

Henüz açıklanmadı

Kadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.

Eksik oyuncular

Bu maçta forma giymesi beklenmeyen oyuncular

Fiorentina

  • R. Sottil

Juventus

Listede oyuncu yok.

Fiorentina – Juventus maçında eksik ve cezalı oyuncular kimler?

Fiorentina: R. Sottil.

Maç özeti

Fiorentina iç sahada (5 maç) · Juventus deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 1,20
2,20 Gol yeme maç başı 1,20
%0 Gol yememe maçların %40
%80 KG Var maçların %40
%80 2.5 Üst maçların %20

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Fiorentina iç sahada bu sezon kazanamadı: 5 maçta 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.
  • Juventus deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Fiorentina, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Fiorentina

15. sıra · 8 puan · 10 maç · averaj -8

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMBG

  1. 02.11 Sassuolo 2–4 Fiorentina G
  2. 29.10 Fiorentina 2–2 Atalanta B
  3. 25.10 Inter 2–1 Fiorentina M
  4. 18.10 Fiorentina 1–3 Como M
  5. 10.10 Genoa 2–1 Fiorentina M
Deplasman

Juventus

7. sıra · 17 puan · 10 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGG

  1. 05.11 AZ Alkmaar 1–2 Juventus G
  2. 01.11 Juventus 2–0 Napoli G
  3. 28.10 Genoa 2–0 Juventus M
  4. 25.10 Lecce 0–2 Juventus G
  5. 22.10 Juventus 2–2 Rennes B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Fiorentina son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 9 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Juventus 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-5).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Fiorentina 5 – Juventus 11; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Juventus 0-2 Fiorentina.

Gol istatistikleri

Fiorentina iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,20 gol yedi; Juventus dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Fiorentina %80, Juventus %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fiorentina %80, Juventus %40. İlk yarıyı önde kapatma: Fiorentina 0/5, Juventus 2/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Fiorentina 6,8, Juventus 8,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,7. Maç başına kart: Fiorentina 2,2, Juventus 1,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,03, 0 – 3,20, 2 – 1,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 2,04.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 11,7; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 16 gol yediler.

Sıralama
15. (8 p) – 7. (17 p)
Form (son 5)
GBMMM – GGMGB
H2H (G-B-M)
5-5-11 (21 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %40
Korner ort. (maç)
11,7
iddaa MS 1-0-2
3,03 – 3,20 – 1,97

Veri: 8 Kasım 2026 03:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Fiorentina
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%20 2/10%0 0/5
Beraberlik%20 2/10%40 2/5
Mağlubiyet%60 6/10%60 3/5
Juventus
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%50 5/10%40 2/5
Beraberlik%20 2/10%20 1/5
Mağlubiyet%30 3/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Fiorentina
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,50 (15 gol)ligde 10. · lig ortalamasında1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç2,30 (23 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,73 yüksek2,20 (11 gol)
Juventus
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,28 düşük1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,00 (10 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,57 düşük1,20 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Fiorentina
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%80 8/10ligde 3. · lig ortalamasından 22 puan yüksek%80 4/5
1,5 Üst%100 10/10%100 5/5
2,5 Üst%90 9/10ligde 1.–2. · lig ortalamasından 29 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%50 5/10%40 2/5
Gol yememe%0 0/10%0 0/5
Juventus
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%30 3/10ligde 20. · lig ortalamasından 28 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%20 2/10ligde 20. · lig ortalamasından 41 puan düşük%20 1/5
3,5 Üst%10 1/10%20 1/5
Gol yememe%50 5/10%40 2/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Fiorentina
Toplam (10)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,911,2
7,5 Üst%60 6/10%100 5/5
8,5 Üst%40 4/10%80 4/5
9,5 Üst%30 3/10%60 3/5
10,5 Üst%20 2/10%40 2/5
Juventus
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,912,2
7,5 Üst%100 10/10%100 5/5
8,5 Üst%80 8/10%80 4/5
9,5 Üst%70 7/10%80 4/5
10,5 Üst%60 6/10%60 3/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Fiorentina
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı kart4,23,8
2,5 Üst%90 9/10%80 4/5
3,5 Üst%60 6/10%60 3/5
4,5 Üst%50 5/10%60 3/5
5,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Juventus
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart3,32,8
2,5 Üst%70 7/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%40 2/5
4,5 Üst%20 2/10%0 0/5
5,5 Üst%0 0/10%0 0/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Fiorentina
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut10,610,6
6,5 Üst%100 10/10%100 5/5
7,5 Üst%90 9/10%100 5/5
8,5 Üst%80 8/10%100 5/5
9,5 Üst%60 6/10%60 3/5
Juventus
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut7,79,0
6,5 Üst%50 5/10%60 3/5
7,5 Üst%30 3/10%40 2/5
8,5 Üst%30 3/10%40 2/5
9,5 Üst%20 2/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Fiorentina
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%10 1/10%0 0/5
Berabere%30 3/10%20 1/5
Geride%60 6/10%80 4/5
Juventus
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%40 2/5
Berabere%40 4/10%20 1/5
Geride%30 3/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Fiorentina (10 maç)

1/111/X01/20X/11X/X0X/222/102/X22/24

Juventus (10 maç)

1/131/X01/20X/12X/X1X/212/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Fiorentina (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 2 5
31-45 2 4
46-60 4 3
61-75 3 4
76-90 3 5

Juventus (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 3 2
31-45 1 1
46-60 0 0
61-75 2 3
76-90 7 3

Kartlar

Fiorentina

Sarı 23 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,3)

Juventus

Sarı 13 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Fiorentina: iç saha, 5 maç · Juventus: dış saha, 5 maç

FiorentinaJuventus
%49,4Topa sahip olma%62,8
1,77Beklenen gol (xG)1,51
20,2Toplam şut17,2
5,0İsabetli şut5,8
11,2Ceza sahası içi şut9,8
6,8Korner8,6
414Pas596
%83Pas isabeti%85
3,4Kurtarış2,0
12,0Faul11,8
1,2Ofsayt2,2
2,2Sarı kart1,2
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,19Rakibin xG'si0,78
11,6Rakibin şutu11,0
5,6Rakibin isabetli şutu3,2
4,4Rakibin korneri3,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie A puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lazio 10910 248 +1628 GGGGG
2AS Roma 11830 3110 +2127 GBGGG
3Inter 10811 2613 +1325 GGGGM
4Como 10721 188 +1023 BGGGG
5AC Milan 10631 2112 +921 BGGMG
6Frosinone 11623 2415 +920 GBGGM
7Juventus 10523 1310 +317 BMGMG
8Bologna 11524 1614 +217 MGGGG
9Cagliari 11515 1015 -516 MMMMG
10Napoli 10424 1713 +414 GMBGM
11Torino 11425 1517 -214 GGMMB
12Genoa 10415 1014 -413 GMGGG
13Atalanta 10325 1620 -411 GMBBM
14Lecce 11317 1222 -1010 GMMMB
15Fiorentina 10226 1523 -88 MMMBG
16Parma 11227 917 -88 MMBGM
17Sassuolo 11227 1629 -138 MMMMM
18Monza 10217 1724 -77 MGMMM
19Venezia 11209 821 -136 GMMMG
20Udinese 11128 1225 -135 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1AS Roma 6510 175 +1216
2Inter 5500 177 +1015
3Frosinone 6501 166 +1015
4Lazio 5410 105 +513
5AC Milan 5401 137 +612
6Como 4310 51 +410
7Juventus 5311 74 +310
8Atalanta 6312 1111 010
9Genoa 6312 78 -110
10Napoli 4211 85 +37
11Cagliari 5212 34 -17
12Torino 6213 811 -37
13Sassuolo 5212 1014 -47
14Monza 4202 98 +16
15Venezia 6204 511 -66
16Bologna 5122 68 -25
17Parma 6123 48 -45
18Lecce 5104 512 -73
19Fiorentina 5023 511 -62
20Udinese 6015 414 -101
#TakımOGBMAYAVP
1Lazio 5500 143 +1115
2Como 6411 137 +613
3Bologna 6402 106 +412
4AS Roma 5320 145 +911
5Inter 5311 96 +310
6AC Milan 5230 85 +39
7Cagliari 6303 711 -49
8Napoli 6213 98 +17
9Torino 5212 76 +17
10Juventus 5212 66 07
11Lecce 6213 710 -37
12Fiorentina 5203 1012 -26
13Frosinone 5122 89 -15
14Udinese 5113 811 -34
15Genoa 4103 36 -33
16Parma 5104 59 -43
17Atalanta 4013 59 -41
18Monza 6015 816 -81
19Sassuolo 6015 615 -91
20Venezia 5005 310 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Fiorentina3,03
X · Beraberlik3,20
2 · Juventus1,97

2,5 Alt / Üst

Alt1,86
Üst1,63

Karşılıklı gol

Var1,51
Yok2,04
Tüm marketler (26)

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var5,641 ve Yok6,090 ve Var4,050 ve Yok12,552 ve Var3,802 ve Yok3,79

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,37Üst2,39

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,88Yok1,12

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,5103,7823,54

1. Yarı Sonucu

13,5602,1222,51

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet11,55Hayır–

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,65Üst1,84

Alt/Üst 3.5

Alt1,29Üst2,68

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,76Üst1,72

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,94Eşit3,342.1,96

2. Yarı Sonucu

13,1802,4822,31

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,50Üst2,06

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt7,440 ve Alt4,332 ve Alt5,191 ve Üst4,820 ve Üst10,352 ve Üst3,00

Alt/Üst 1.5

Alt3,74Üst1,13

1. Yarı / Maç Sonucu

1/15,061/013,501/225,000/17,300/05,020/25,272/133,002/012,902/23,04

Çifte Şans

1 ve 01,541 ve 21,200 ve 21,22

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,52Üst ve Var1,90Alt ve Yok2,50Üst ve Yok9,62

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var20,901 ve Yok4,110 ve Var6,820 ve Yok2,902 ve Var15,102 ve Yok2,89

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,321 ve 21,470 ve 21,15

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,35Üst2,44

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,94Üst1,24

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet6,35Hayır–

Tek / Çift

Tek1,81Çift1,67

Toplam Gol

0-1 gol3,702-3 gol1,854-5 gol3,326+ gol11,65

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,62Üst1,77

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,66Üst1,71