Fiorentina 2-2 Atalanta: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Fiorentina 2–2 Atalanta (29 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 26–10, isabetli şut 4–5, topa sahip olma %60–%40, korner 8–2.
Maç özeti
Fiorentina – Atalanta maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Alieu Njie 53', João Mário 61' (Fiorentina); Charles De Ketelaere 41', Nicola Zalewski 74' (Atalanta). xG: Fiorentina 1,6 – 1,2 Atalanta.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Fiorentina: P. Vanoli · Atalanta: M. Sarri
Maç akışı
Fiorentina üstte · Atalanta altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' oyuncu değişikliği: Thomas Kristensen ↔ Giorgio Scalvini (Atalanta)
- 12' sarı kart: Elif Elmas (Atalanta)
- 30' sarı kart: Viery (Fiorentina)
- 41' gol: Charles De Ketelaere (Atalanta)
- 45' oyuncu değişikliği: Nicolo Fagioli ↔ Christ Inao Oulaï (Fiorentina)
- 51' sarı kart: Mateo Pellegrino (Fiorentina)
- 53' gol: Alieu Njie (Fiorentina)
- 57' oyuncu değişikliği: Gianluca Gaetano ↔ Mario Pašalić (Atalanta)
- 58' oyuncu değişikliği: Elif Elmas ↔ Jonathan Rowe (Atalanta)
- 61' gol: João Mário (Fiorentina)
- 69' oyuncu değişikliği: Alieu Njie ↔ Wilfried Gnonto (Fiorentina)
- 74' gol: Nicola Zalewski (Atalanta)
- 75' sarı kart: Wilfried Gnonto (Fiorentina)
- 83' sarı kart: Relja Obric (Atalanta)
- 84' oyuncu değişikliği: Nicola Zalewski ↔ Kamal Deen Sulemana (Atalanta)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Franco Mastantuono ↔ Pedro Goncalves (Fiorentina)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Mateo Pellegrino ↔ Beto (Fiorentina)
Maç olayları
- FiorentinaAtalanta
- Franco Mastantuono ↔ Pedro GoncalvesOyuncu değişikliği90+1'
- Mateo Pellegrino ↔ BetoOyuncu değişikliği90+1'
- 84'Nicola Zalewski ↔ Kamal Deen SulemanaOyuncu değişikliği
- 83'Relja ObricSarı kart
- Wilfried GnontoSarı kart75'
- 74'Gol Nicola Zalewski 2–2Asist: Charles De Ketelaere
- Alieu Njie ↔ Wilfried GnontoOyuncu değişikliği69'
- Gol João Mário 2–1Asist: Alieu Njie61'
- 58'Elif Elmas ↔ Jonathan RoweOyuncu değişikliği
- 57'Gianluca Gaetano ↔ Mario PašalićOyuncu değişikliği
- Gol Alieu Njie 1–1Asist: Álex Jiménez53'
- Mateo PellegrinoSarı kart51'
- Nicolo Fagioli ↔ Christ Inao OulaïOyuncu değişikliği45'
- 41'Gol Charles De Ketelaere 0–1Asist: Nicola Zalewski
- VierySarı kart30'
- 12'Elif ElmasSarı kart
- 4'Thomas Kristensen ↔ Giorgio ScalviniOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,30 (23 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,73 yüksek | 2,20 (11 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (16 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (20 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,43 yüksek | 2,25 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 8/10ligde 3. · lig ortalamasından 22 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %90 9/10ligde 1.–2. · lig ortalamasından 29 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 5.–7. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,2 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %25 1/4 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,6 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,0 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Geride | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Berabere | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Geride | %30 3/10 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Fiorentina (10 maç)
Atalanta (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Fiorentina (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Atalanta (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Fiorentina
Sarı 23 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,3)
Atalanta
Sarı 9 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 0,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Fiorentina: iç saha, 5 maç · Atalanta: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Fiorentina – Atalanta ilk 11'ler
Fiorentina · 4-3-3
- 43David de GeaK
- 20Álex JiménezD53' asist 53. dk
- 3R. DrăgușinD
- 33VieryD30' sarı kart 30. dk
- 17João MárioD61' gol 61. dk
- 27C. NdourO
- 44N. FagioliO45' oyundan çıktı 45. dk
- 4M. BrescianiniO
- 30Franco MastantuonoF90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 32Mateo PellegrinoF51' sarı kart 51. dk90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 25A. NjieF53' gol 53. dk61' asist 61. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 53O. ChristensenK
- 2DodôD
- 29W. GnontoF69' oyuna girdi 69. dk75' sarı kart 75. dk
- 23BetoF90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 21ValdeD
- 73Antonio PirròO
- 28PoteO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 72B. MazzeoF
- 19L. LezzeriniK
- 42C. Inao OulaïO45' oyuna girdi 45. dk
- 75D. BeldentiD
Teknik direktör: P. Vanoli
Atalanta · 4-2-3-1
- 29M. CarnesecchiK
- 77D. ZappacostaD
- 31T. KristensenD4' oyundan çıktı 4. dk
- 40R. ObriÄD83' sarı kart 83. dk
- 47L. BernasconiD
- 70G. GaetanoO57' oyundan çıktı 57. dk
- 13ÉdersonO
- 99E. ElmasO12' sarı kart 12. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 17C. De KetelaereO41' gol 41. dk74' asist 74. dk
- 59N. ZalewskiO41' asist 41. dk74' gol 74. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 90N. KrstovićF
- 11J. RoweF58' oyuna girdi 58. dk
- 7K. SulemanaF84' oyuna girdi 84. dk
- 57M. SportielloK
- 51M. SonzogniK
- 42G. ScalviniD4' oyuna girdi 4. dk
- 10L. SamardžićO
- 53M. PlaiaD
- 8Mario PasalicO57' oyuna girdi 57. dk
- 41J. IdeleO
Teknik direktör: M. Sarri
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Fiorentina 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-8). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Atalanta için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 12, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 25 kez karşılaştı: Fiorentina 9, Atalanta 9 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mayıs 2026, Fiorentina 1-1 Atalanta.
- Sıralama
- 19. (4 p) – 12. (10 p)
- Form (son 5)
- MMMBG – BMMGG
- H2H (G-B-M)
- 9-7-9 (25 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 3,43 – 2,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Fiorentina iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,25 gol yedi; Atalanta bu sezon 8 maçta 1,75 attı, 1,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Fiorentina %75, Atalanta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fiorentina %75, Atalanta %75. İlk yarıyı önde kapatma: Fiorentina 0/4, Atalanta 3/8.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Fiorentina 6,5, Atalanta 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Fiorentina 2,0, Atalanta 1,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 3,43, 2 – 2,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,36, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
- 20:30 Frosinone 5–1 Lecce
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
