← Maçlar
İtalya · Serie A · 10. hafta2 Kasım 2026 · 20:30 TSİ

Sassuolo 2-4 Fiorentina: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sassuolo
2–4İY 1–1
Fiorentina
Maç sonu

Sassuolo 2–4 Fiorentina (2 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 6–15, isabetli şut 2–6, topa sahip olma %58–%42, korner 5–3.

Maç özeti

Sassuolo – Fiorentina maçı 2-4 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Armand Lauriente 25', 65' (Sassuolo); Mateo Pellegrino 45+2', Alieu Njie 50', Franco Mastantuono 79', Víctor Valdepeñas Talavera 90+3' (Fiorentina). xG: Sassuolo 0,8 – 1,6 Fiorentina.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Sassuolo: A. Aquilani · Fiorentina: P. Vanoli

İki takımı karşılaştır →

Maç akışı

Sassuolo üstteFiorentina altta

0'45'90' 25' gol: Armand Lauriente (Sassuolo)⚽40' sarı kart: Ibrahim Sulemana (Sassuolo)42' sarı kart: Radu Drăguşin (Fiorentina)44' sarı kart: Alieu Njie (Fiorentina)45' oyuncu değişikliği: Ibrahim Sulemana ↔ Darryl Bakola (Sassuolo)↔45+2' gol: Mateo Pellegrino (Fiorentina)⚽50' gol: Alieu Njie (Fiorentina)⚽59' oyuncu değişikliği: Vasilije Adzic ↔ Kieron Bowie (Sassuolo)↔63' oyuncu değişikliği: Alieu Njie ↔ Wilfried Gnonto (Fiorentina)↔63' oyuncu değişikliği: Nicolo Fagioli ↔ Christ Inao Oulaï (Fiorentina)↔65' gol: Armand Lauriente (Sassuolo)⚽77' oyuncu değişikliği: Josh Doig ↔ Rafael Obrador (Sassuolo)↔77' oyuncu değişikliği: Sebastian Walukiewicz ↔ Simone Cinquegrano (Sassuolo)↔77' oyuncu değişikliği: Marco Brescianini ↔ Pedro Goncalves (Fiorentina)↔77' oyuncu değişikliği: Mateo Pellegrino ↔ Beto (Fiorentina)↔79' gol: Franco Mastantuono (Fiorentina)⚽89' oyuncu değişikliği: Franco Mastantuono ↔ Víctor Valdepeñas Talavera (Fiorentina)↔89' oyuncu değişikliği: Sebastiano Esposito ↔ Gabriel Kulla (Sassuolo)↔90+2' sarı kart: Wilfried Gnonto (Fiorentina)90+3' gol: Víctor Valdepeñas Talavera (Fiorentina)⚽90+6' sarı kart: Gabriel Kulla (Sassuolo)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %81 · 2 şut · 0,1
  2. 16–30'Dengeli · 5 şut · 0,7
  3. 31–45+'Dep %74 · 3 şut · 0,8
  4. 46–60'Dep %59 · 2 şut · 0,1
  5. 61–75'Ev %62 · 2 şut · 0,2
  6. 76–90+'Dep %56 · 4 şut · 0,2

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Sassuolo, Dep = Fiorentina.

Maç olayları

  1. SassuoloFiorentina
  2. Gabriel KullaSarı kart90+6'
  3. 90+3'Gol Víctor Valdepeñas Talavera 2–4Asist: Cher Ndour
  4. 90+2'Wilfried GnontoSarı kart
  5. Sebastiano Esposito ↔ Gabriel KullaOyuncu değişikliği89'
  6. 89'Franco Mastantuono ↔ Víctor Valdepeñas TalaveraOyuncu değişikliği
  7. 79'Gol Franco Mastantuono 2–3Asist: Pedro Goncalves
  8. 77'Mateo Pellegrino ↔ BetoOyuncu değişikliği
  9. 77'Marco Brescianini ↔ Pedro GoncalvesOyuncu değişikliği
  10. Sebastian Walukiewicz ↔ Simone CinquegranoOyuncu değişikliği77'
  11. Josh Doig ↔ Rafael ObradorOyuncu değişikliği77'
  12. Gol Armand Lauriente 2–2Asist: Nemanja Matić65'
  13. 63'Nicolo Fagioli ↔ Christ Inao OulaïOyuncu değişikliği
  14. 63'Alieu Njie ↔ Wilfried GnontoOyuncu değişikliği
  15. Vasilije Adzic ↔ Kieron BowieOyuncu değişikliği59'
  16. 50'Gol Alieu Njie 1–2Asist: Marco Brescianini
  17. 45+2'Gol Mateo Pellegrino 1–1Asist: Alieu Njie
  18. Ibrahim Sulemana ↔ Darryl BakolaOyuncu değişikliği45'
  19. 44'Alieu NjieSarı kart
  20. 42'Radu DrăguşinSarı kart
  21. Ibrahim SulemanaSarı kart40'
  22. Gol Armand Lauriente 1–0Asist: Sebastiano Esposito25'

Maç istatistikleri

SassuoloFiorentina
58%Topa sahip olma42%
0,80Beklenen gol (xG)1,60
6Toplam şut15
2İsabetli şut6
1İsabetsiz şut6
3Engellenen şut3
4Ceza sahası içi şut10
2Ceza sahası dışı şut5
5Korner3
4Ofsayt0
12Faul14
2Sarı kart3
0Kırmızı kart0
2Kurtarış0
559Pas403
492İsabetli pas331

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sassuolo
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%18 2/11%40 2/5
Beraberlik%18 2/11%20 1/5
Mağlubiyet%64 7/11%40 2/5
Fiorentina
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%40 2/5
Beraberlik%20 2/10%0 0/5
Mağlubiyet%60 6/10%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sassuolo
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,45 (16 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasında2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç2,64 (29 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 1,07 yüksek2,80 (14 gol)
Fiorentina
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,50 (15 gol)ligde 10. · lig ortalamasında2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç2,30 (23 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,73 yüksek2,40 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sassuolo
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%82 9/11ligde 2. · lig ortalamasından 23 puan yüksek%100 5/5
1,5 Üst%100 11/11%100 5/5
2,5 Üst%82 9/11ligde 3. · lig ortalamasından 21 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%45 5/11%60 3/5
Gol yememe%0 0/11%0 0/5
Fiorentina
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%80 8/10ligde 3. · lig ortalamasından 22 puan yüksek%80 4/5
1,5 Üst%100 10/10%100 5/5
2,5 Üst%90 9/10ligde 1.–2. · lig ortalamasından 29 puan yüksek%100 5/5
3,5 Üst%50 5/10%60 3/5
Gol yememe%0 0/10%0 0/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Sassuolo
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,87,8
7,5 Üst%82 9/11%60 3/5
8,5 Üst%55 6/11%20 1/5
9,5 Üst%45 5/11%20 1/5
10,5 Üst%36 4/11%20 1/5
Fiorentina
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,96,6
7,5 Üst%60 6/10%20 1/5
8,5 Üst%40 4/10%0 0/5
9,5 Üst%30 3/10%0 0/5
10,5 Üst%20 2/10%0 0/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Sassuolo
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart3,24,2
2,5 Üst%73 8/11%100 5/5
3,5 Üst%64 7/11%80 4/5
4,5 Üst%27 3/11%40 2/5
5,5 Üst%0 0/11%0 0/5
Fiorentina
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart4,24,6
2,5 Üst%90 9/10%100 5/5
3,5 Üst%60 6/10%60 3/5
4,5 Üst%50 5/10%40 2/5
5,5 Üst%20 2/10%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Sassuolo
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut11,410,4
6,5 Üst%100 11/11%100 5/5
7,5 Üst%91 10/11%100 5/5
8,5 Üst%82 9/11%80 4/5
9,5 Üst%73 8/11%60 3/5
Fiorentina
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut10,610,6
6,5 Üst%100 10/10%100 5/5
7,5 Üst%90 9/10%80 4/5
8,5 Üst%80 8/10%60 3/5
9,5 Üst%60 6/10%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sassuolo
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%9 1/11%0 0/5
Berabere%55 6/11%80 4/5
Geride%36 4/11%20 1/5
Fiorentina
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%10 1/10%20 1/5
Berabere%30 3/10%40 2/5
Geride%60 6/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sassuolo (11 maç)

1/101/X11/20X/12X/X1X/232/102/X02/24

Fiorentina (10 maç)

1/111/X01/20X/11X/X0X/222/102/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sassuolo (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 2
31-45 2 2
46-60 2 6
61-75 3 3
76-90 4 5

Fiorentina (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 2 5
31-45 2 4
46-60 4 3
61-75 3 4
76-90 3 5

Kartlar

Sassuolo

Sarı 14 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,3)

Fiorentina

Sarı 23 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Sassuolo: iç saha, 5 maç · Fiorentina: dış saha, 5 maç

SassuoloFiorentina
%45,8Topa sahip olma%43,6
1,19Beklenen gol (xG)1,46
11,0Toplam şut12,6
4,0İsabetli şut5,0
5,6Ceza sahası içi şut8,2
3,4Korner3,0
462Pas380
%87Pas isabeti%81
3,6Kurtarış3,2
10,4Faul11,2
3,2Ofsayt1,6
1,8Sarı kart2,4
0,20Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,92Rakibin xG'si1,83
14,2Rakibin şutu15,4
6,4Rakibin isabetli şutu5,6
4,4Rakibin korneri3,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Sassuolo – Fiorentina ilk 11'ler

Sassuolo · 4-3-3

  1. 80S. TuratiK
  2. 6S. WalukiewiczD77' oyundan çıktı 77. dk
  3. 21J. IdzesD
  4. 5Fali CandéD
  5. 3J. DoigD77' oyundan çıktı 77. dk
  6. 17Vasilije AdžićO59' oyundan çıktı 59. dk
  7. 18N. MatićO65' asist 65. dk
  8. 55I. SulemanaO40' sarı kart 40. dk45' oyundan çıktı 45. dk
  9. 10D. BerardiF
  10. 94S. EspositoF25' asist 25. dk89' oyundan çıktı 89. dk
  11. 45A. LaurientéF25' gol 25. dk65' gol 65. dk
Yedekler

Teknik direktör: A. Aquilani

Fiorentina · 4-3-3

  1. 43David de GeaK
  2. 20Álex JiménezD
  3. 3R. DrăgușinD42' sarı kart 42. dk
  4. 33VieryD
  5. 17João MárioD
  6. 27C. NdourO90+3' asist 90+3. dk
  7. 44N. FagioliO63' oyundan çıktı 63. dk
  8. 4M. BrescianiniO50' asist 50. dk77' oyundan çıktı 77. dk
  9. 30Franco MastantuonoF79' gol 79. dk89' oyundan çıktı 89. dk
  10. 32Mateo PellegrinoF45+2' gol 45+2. dk77' oyundan çıktı 77. dk
  11. 25A. NjieF44' sarı kart 44. dk45+2' asist 45+2. dk50' gol 50. dk+1
Yedekler

Teknik direktör: P. Vanoli

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Sassuolo son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 15 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Fiorentina için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 6, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Sassuolo 7 – Fiorentina 6; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Fiorentina 0-0 Sassuolo.

Sıralama
15. (8 p) – 17. (5 p)
Form (son 5)
MMMBM – BMMMB
H2H (G-B-M)
7-5-6 (18 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %75
Korner ort. (maç)
7,0
iddaa MS 1-0-2
2,54 – 3,38 – 2,22
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Sassuolo iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,50 gol yedi; Fiorentina dış saha 4 maçta 1,50 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sassuolo %100, Fiorentina %75. İlk yarıyı önde kapatma: Sassuolo 0/4, Fiorentina 1/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Sassuolo 3,0, Fiorentina 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,0. Maç başına kart: Sassuolo 2,0, Fiorentina 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,54, 0 – 3,38, 2 – 2,22. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,31, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,48.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %88; maç başına toplam korner ortalaması 7,0; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 25 gol yediler.

Veri: 2 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie A puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lazio 10910 248 +1628 GGGGG
2AS Roma 11830 3110 +2127 GBGGG
3Inter 10811 2613 +1325 GGGGM
4Como 10721 188 +1023 BGGGG
5AC Milan 10631 2112 +921 BGGMG
6Frosinone 11623 2415 +920 GBGGM
7Juventus 10523 1310 +317 BMGMG
8Bologna 11524 1614 +217 MGGGG
9Cagliari 11515 1015 -516 MMMMG
10Napoli 10424 1713 +414 GMBGM
11Torino 11425 1517 -214 GGMMB
12Genoa 10415 1014 -413 GMGGG
13Atalanta 10325 1620 -411 GMBBM
14Lecce 11317 1222 -1010 GMMMB
15Fiorentina 10226 1523 -88 MMMBG
16Parma 11227 917 -88 MMBGM
17Sassuolo 11227 1629 -138 MMMMM
18Monza 10217 1724 -77 MGMMM
19Venezia 11209 821 -136 GMMMG
20Udinese 11128 1225 -135 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1AS Roma 6510 175 +1216
2Inter 5500 177 +1015
3Frosinone 6501 166 +1015
4Lazio 5410 105 +513
5AC Milan 5401 137 +612
6Como 4310 51 +410
7Juventus 5311 74 +310
8Atalanta 6312 1111 010
9Genoa 6312 78 -110
10Napoli 4211 85 +37
11Cagliari 5212 34 -17
12Torino 6213 811 -37
13Sassuolo 5212 1014 -47
14Monza 4202 98 +16
15Venezia 6204 511 -66
16Bologna 5122 68 -25
17Parma 6123 48 -45
18Lecce 5104 512 -73
19Fiorentina 5023 511 -62
20Udinese 6015 414 -101
#TakımOGBMAYAVP
1Lazio 5500 143 +1115
2Como 6411 137 +613
3Bologna 6402 106 +412
4AS Roma 5320 145 +911
5Inter 5311 96 +310
6AC Milan 5230 85 +39
7Cagliari 6303 711 -49
8Napoli 6213 98 +17
9Torino 5212 76 +17
10Juventus 5212 66 07
11Lecce 6213 710 -37
12Fiorentina 5203 1012 -26
13Frosinone 5122 89 -15
14Udinese 5113 811 -34
15Genoa 4103 36 -33
16Parma 5104 59 -43
17Atalanta 4013 59 -41
18Monza 6015 816 -81
19Sassuolo 6015 615 -91
20Venezia 5005 310 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,54X3,3822,22

Çifte şans

1X1,43121,19X21,34

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,48

1,5 Alt / Üst

Alt5,00Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,31Üst1,42

3,5 Alt / Üst

Alt1,50Üst2,12

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.