Danimarka · 2. Division · 15. hafta

FA 2000 1-0 VSK Aarhus: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–0 MS İY 0–0

FA 2000 1–0 VSK Aarhus (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

FA 2000 – VSK Aarhus maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FA 2000 üstte · VSK Aarhus altta

01530İY607590 83' gol (FA 2000)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 83' gol (FA 2000)

Maç olayları

  1. FA 2000VSK Aarhus
  2. Gol 1–083'
Maç özeti

Ev sahibi

FA 2000

11. sıra · 12 puan

MBMMG

Deplasman

VSK Aarhus

8. sıra · 20 puan

MMBBM

FA 2000 iç sahada (7 maç) · VSK Aarhus deplasmanda (8 maç), bu sezon

1,14 Gol atma maç başı 1,12
2,00 Gol yeme maç başı 1,50
%14 Gol yememe maçların %25
%71 KG Var maçların %50
%57 2.5 Üst maçların %38

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 7 maç (2022'den beri)

2 FA 20003 berabere2 VSK Aarhus

  • FA 2000 iç sahada 7 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • VSK Århus deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • FA 2000, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FA 2000
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%20 3/15%14 1/7
Beraberlik%20 3/15%29 2/7
Mağlubiyet%60 9/15%57 4/7
VSK Aarhus
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%33 5/15%25 2/8
Beraberlik%33 5/15%25 2/8
Mağlubiyet%33 5/15%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FA 2000
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,93 (14 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,87 (28 gol)2,00 (14 gol)
VSK Aarhus
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,50 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FA 2000
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%60 9/15%71 5/7
1,5 Üst%73 11/15%86 6/7
2,5 Üst%53 8/15%57 4/7
3,5 Üst%33 5/15%43 3/7
Gol yememe%20 3/15%14 1/7
VSK Aarhus
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%47 7/15%50 4/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%47 7/15%38 3/8
3,5 Üst%40 6/15%38 3/8
Gol yememe%33 5/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FA 2000
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%0 0/15%0 0/7
Berabere%47 7/15%43 3/7
Geride%53 8/15%57 4/7
VSK Aarhus
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%40 6/15%25 2/8
Berabere%33 5/15%38 3/8
Geride%27 4/15%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FA 2000 (15 maç)

1/101/X01/20X/13X/X2X/222/102/X12/27

VSK Aarhus (15 maç)

1/141/X21/20X/11X/X2X/222/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FA 2000 (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 1 4
31-45 1 6
46-60 4 3
61-75 3 3
76-90 5 7

VSK Aarhus (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 3 3
31-45 6 0
46-60 3 2
61-75 1 3
76-90 4 5

Kartlar

FA 2000

Sarı 4 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,3)

VSK Aarhus

Sarı 2 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

FA 2000

11. sıra · 12 puan · 15 maç · averaj -14

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMMG

  1. 31.10 Brabrand 1–2 FA 2000 G
  2. 23.10 FA 2000 0–2 HIK M
  3. 17.10 Skive 2–0 FA 2000 M
  4. 10.10 FA 2000 1–1 Naestved B
  5. 03.10 Middelfart 1–0 FA 2000 M
Deplasman

VSK Aarhus

8. sıra · 20 puan · 15 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBBM

  1. 30.10 Skive 4–1 VSK Aarhus M
  2. 24.10 VSK Aarhus 2–2 Naestved B
  3. 18.10 Thisted FC 2–2 VSK Aarhus B
  4. 11.10 Nykobing FC 3–1 VSK Aarhus M
  5. 02.10 VSK Aarhus 0–2 Brabrand M

Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

FA 2000 ile VSK Aarhus, 2. Division (Danimarka) 15. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 16:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 11. sırada (9 puan), konuk ekip 7. sırada (20 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta FA 2000 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-7). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta VSK Aarhus 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-13). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
11. (9 p) – 7. (20 p)
Form (son 5)
GMMBM – MBBMM
H2H (G-B-M)
2-3-2 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %57
iddaa MS 1-0-2
2,49 – 3,16 – 2,09
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 7 maçta galibiyetler FA 2000 2 – VSK Aarhus 2; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, VSK Aarhus 0-0 FA 2000.

Gol istatistikleri

FA 2000 iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 2,33 gol yedi; VSK Aarhus dış saha 7 maçta 1,29 attı, 1,57 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: FA 2000 %67, VSK Aarhus %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FA 2000 %83, VSK Aarhus %57. İlk yarıyı önde kapatma: FA 2000 0/6, VSK Aarhus 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,49, 0 – 3,16, 2 – 2,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,04.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Danimarka · 2. Division puan durumu · 2nd Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nykobing FC 14941 3716 +2131 BGMGG
2Roskilde 15780 3014 +1629 GBGBG
3B 93 15735 2620 +624 GMMGG
4Middelfart 15573 2923 +622 MBBMG
5Skive 15636 2220 +221 MGBGM
6Naestved 15492 2119 +221 BGBBM
7Fremad Amager 15564 1823 -521 MGMGB
8VSK Århus 15555 2019 +120 MBBMM
9Brabrand 14437 1723 -615 GGMGM
10HIK 15438 1425 -1115 BGGMM
11FA 2000 15339 1428 -1412 BMMGG
12Thisted FC 151410 1230 -187 BBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Nykobing FC 7520 206 +1417
2Roskilde 7520 185 +1317
3Middelfart 9441 2214 +816
4B 93 7412 127 +513
5Skive 8413 139 +413
6VSK Århus 7331 117 +412
7Fremad Amager 7331 1111 012
8Naestved 7241 98 +110
9HIK 7223 812 -48
10Brabrand 8134 610 -46
11FA 2000 7124 814 -65
12Thisted FC 8125 613 -75
#TakımOGBMAYAVP
1Nykobing FC 7421 1710 +714
2Roskilde 8260 129 +312
3B 93 8323 1413 +111
4Naestved 8251 1211 +111
5Brabrand 6303 1113 -29
6Fremad Amager 8233 712 -59
7Skive 7223 911 -28
8VSK Århus 8224 912 -38
9HIK 8215 613 -77
10FA 2000 8215 614 -87
11Middelfart 6132 79 -26
12Thisted FC 7025 617 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · FA 20002,49
X · Beraberlik3,16
2 · VSK Aarhus2,09

2,5 Alt / Üst

Alt1,88
Üst1,51

Karşılıklı gol

Var1,41
Yok2,04
Tüm marketler (19)

Çifte Şans

1 ve 01,371 ve 21,150 ve 21,25

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3803,7723,83

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,35Üst2,19

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,37Yok1,11

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var4,441 ve Yok5,120 ve Var3,890 ve Yok13,352 ve Var3,802 ve Yok4,23

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,80Eşit3,292.1,87

1. Yarı Sonucu

13,0102,0822,62

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,54Üst1,83

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,65Üst1,70

Alt/Üst 3.5

Alt1,29Üst2,38

2. Yarı Sonucu

12,7202,4422,39

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,55Üst1,82

Alt/Üst 1.5

Alt3,64Üst1,08

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,46Üst ve Var1,75Alt ve Yok2,53Üst ve Yok9,35

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var16,401 ve Yok3,500 ve Var6,200 ve Yok2,882 ve Var14,402 ve Yok3,05

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,231 ve 21,390 ve 21,17

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Toplam Gol

0-1 gol3,832-3 gol1,844-5 gol3,086+ gol9,98

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,42Üst2,03

Aynı gün 2. Division'da oynanan diğer maçlar