← Maçlar
Danimarka · 2. Division · 12. hafta18 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

Thisted 2-2 VSK Aarhus: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Thisted
2–2İY 1–1
VSK Aarhus
Maç sonu

Thisted 2–2 VSK Aarhus (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Thisted – VSK Aarhus maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Thisted
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%7 1/15%13 1/8
Beraberlik%27 4/15%25 2/8
Mağlubiyet%67 10/15%63 5/8
VSK Aarhus
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%33 5/15%25 2/8
Beraberlik%33 5/15%25 2/8
Mağlubiyet%33 5/15%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Thisted
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç0,80 (12 gol)0,75 (6 gol)
Yediği gol / maç2,00 (30 gol)1,62 (13 gol)
VSK Aarhus
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,50 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Thisted
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%53 8/15%38 3/8
1,5 Üst%73 11/15%63 5/8
2,5 Üst%60 9/15%50 4/8
3,5 Üst%47 7/15%38 3/8
Gol yememe%7 1/15%13 1/8
VSK Aarhus
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%47 7/15%50 4/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%47 7/15%38 3/8
3,5 Üst%40 6/15%38 3/8
Gol yememe%33 5/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Thisted
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%7 1/15%0 0/8
Berabere%40 6/15%63 5/8
Geride%53 8/15%38 3/8
VSK Aarhus
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%40 6/15%25 2/8
Berabere%33 5/15%38 3/8
Geride%27 4/15%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Thisted (15 maç)

1/101/X11/20X/11X/X3X/222/102/X02/28

VSK Aarhus (15 maç)

1/141/X21/20X/11X/X2X/222/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Thisted (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 9
16-30 0 6
31-45 2 4
46-60 0 3
61-75 2 2
76-90 3 3

VSK Aarhus (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 3 3
31-45 6 0
46-60 3 2
61-75 1 3
76-90 4 5

Kartlar

Thisted

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

VSK Aarhus

Sarı 2 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Thisted için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 8. VSK Aarhus son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Thisted 0 – VSK Aarhus 5; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Ağustos 2026, VSK Aarhus 3-1 Thisted.

Sıralama
12. (5 p) – 5. (18 p)
Form (son 5)
BMMGM – MMGBB
H2H (G-B-M)
0-5-5 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %40
iddaa MS 1-0-2
2,76 – 3,22 – 1,95
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Thisted iç saha 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 1,60 gol yedi; VSK Aarhus dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Thisted %20, VSK Aarhus %40. İlk yarıyı önde kapatma: Thisted 0/5, VSK Aarhus 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,76, 0 – 3,22, 2 – 1,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %30; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Danimarka · 2. Division puan durumu · 2nd Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nykobing FC 14941 3716 +2131 BGMGG
2Roskilde 15780 3014 +1629 GBGBG
3B 93 15735 2620 +624 GMMGG
4Middelfart 15573 2923 +622 MBBMG
5Skive 15636 2220 +221 MGBGM
6Naestved 15492 2119 +221 BGBBM
7Fremad Amager 15564 1823 -521 MGMGB
8VSK Århus 15555 2019 +120 MBBMM
9Brabrand 14437 1723 -615 GGMGM
10HIK 15438 1425 -1115 BGGMM
11FA 2000 15339 1428 -1412 BMMGG
12Thisted FC 151410 1230 -187 BBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Nykobing FC 7520 206 +1417
2Roskilde 7520 185 +1317
3Middelfart 9441 2214 +816
4B 93 7412 127 +513
5Skive 8413 139 +413
6VSK Århus 7331 117 +412
7Fremad Amager 7331 1111 012
8Naestved 7241 98 +110
9HIK 7223 812 -48
10Brabrand 8134 610 -46
11FA 2000 7124 814 -65
12Thisted FC 8125 613 -75
#TakımOGBMAYAVP
1Nykobing FC 7421 1710 +714
2Roskilde 8260 129 +312
3B 93 8323 1413 +111
4Naestved 8251 1211 +111
5Brabrand 6303 1113 -29
6Fremad Amager 8233 712 -59
7Skive 7223 911 -28
8VSK Århus 8224 912 -38
9HIK 8215 613 -77
10FA 2000 8215 614 -87
11Middelfart 6132 79 -26
12Thisted FC 7025 617 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,76X3,2221,95

Çifte şans

1X1,46121,16X21,22

Karşılıklı gol

Var1,55Yok1,85

1,5 Alt / Üst

Alt3,19Üst1,15

2,5 Alt / Üst

Alt1,71Üst1,66

3,5 Alt / Üst

Alt1,21Üst2,76

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.