← Maçlar
Danimarka · 2. Division · 13. hafta24 Ekim 2026 · 14:30 TSİ

VSK Aarhus 2-2 Naestved: Maç Sonucu ve İstatistikleri

VSK Aarhus
2–2İY 1–0
Naestved
Maç sonu

VSK Aarhus 2–2 Naestved (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

VSK Aarhus – Naestved maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: M. Lauenstein 36', J. Yderholm 89' (VSK Aarhus); S. Baskaya 71', M. Kongstedt 73' (Naestved).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

VSK Aarhus üstte · Naestved altta

01530İY607590 36' gol: M. Lauenstein (VSK Aarhus)71' gol: S. Baskaya (Naestved)73' gol: M. Kongstedt (Naestved)89' gol: J. Yderholm (VSK Aarhus)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 36' gol: M. Lauenstein (VSK Aarhus)
  • 71' gol: S. Baskaya (Naestved)
  • 73' gol: M. Kongstedt (Naestved)
  • 89' gol: J. Yderholm (VSK Aarhus)

Maç olayları

  1. VSK AarhusNaestved
  2. Gol J. Yderholm 2–289'
  3. 73'Gol M. Kongstedt 1–2
  4. 71'Gol S. Baskaya 1–1
  5. Gol M. Lauenstein 1–036'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

VSK Aarhus
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%33 5/15%43 3/7
Beraberlik%33 5/15%43 3/7
Mağlubiyet%33 5/15%14 1/7
Naestved
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%27 4/15%25 2/8
Beraberlik%60 9/15%63 5/8
Mağlubiyet%13 2/15%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

VSK Aarhus
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,00 (7 gol)
Naestved
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,38 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

VSK Aarhus
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%47 7/15%43 3/7
1,5 Üst%73 11/15%71 5/7
2,5 Üst%47 7/15%57 4/7
3,5 Üst%40 6/15%43 3/7
Gol yememe%33 5/15%43 3/7
Naestved
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%80 12/15%88 7/8
1,5 Üst%87 13/15%88 7/8
2,5 Üst%47 7/15%50 4/8
3,5 Üst%33 5/15%38 3/8
Gol yememe%13 2/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

VSK Aarhus
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%40 6/15%57 4/7
Berabere%33 5/15%29 2/7
Geride%27 4/15%14 1/7
Naestved
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%33 5/15%38 3/8
Berabere%33 5/15%13 1/8
Geride%33 5/15%50 4/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

VSK Aarhus (15 maç)

1/141/X21/20X/11X/X2X/222/102/X12/23

Naestved (15 maç)

1/141/X11/20X/10X/X5X/202/102/X32/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

VSK Aarhus (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 3 3
31-45 6 0
46-60 3 2
61-75 1 3
76-90 4 5

Naestved (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 3 1
31-45 5 4
46-60 3 2
61-75 3 3
76-90 4 5

Kartlar

VSK Aarhus

Sarı 2 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,1)

Naestved

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta VSK Aarhus 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-8). Naestved için son 5 maçın dökümü: 1G 4B 0M, atılan 7, yenilen 6.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler VSK Aarhus 1 – Naestved 1; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Ağustos 2026, Naestved 0-2 VSK Aarhus.

Sıralama
3. (19 p) – 4. (19 p)
Form (son 5)
BMMGB – GBBBB
H2H (G-B-M)
1-1-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %83
iddaa MS 1-0-2
2,44 – 3,13 – 2,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

VSK Aarhus iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,83 gol yedi; Naestved dış saha 6 maçta 1,33 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: VSK Aarhus %50, Naestved %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: VSK Aarhus %33, Naestved %83. İlk yarıyı önde kapatma: VSK Aarhus 3/6, Naestved 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,44, 0 – 3,13, 2 – 2,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,93.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 23 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Danimarka · 2. Division puan durumu · 2nd Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nykobing FC 14941 3716 +2131 BGMGG
2Roskilde 15780 3014 +1629 GBGBG
3B 93 15735 2620 +624 GMMGG
4Middelfart 15573 2923 +622 MBBMG
5Skive 15636 2220 +221 MGBGM
6Naestved 15492 2119 +221 BGBBM
7Fremad Amager 15564 1823 -521 MGMGB
8VSK Århus 15555 2019 +120 MBBMM
9Brabrand 14437 1723 -615 GGMGM
10HIK 15438 1425 -1115 BGGMM
11FA 2000 15339 1428 -1412 BMMGG
12Thisted FC 151410 1230 -187 BBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Nykobing FC 7520 206 +1417
2Roskilde 7520 185 +1317
3Middelfart 9441 2214 +816
4B 93 7412 127 +513
5Skive 8413 139 +413
6VSK Århus 7331 117 +412
7Fremad Amager 7331 1111 012
8Naestved 7241 98 +110
9HIK 7223 812 -48
10Brabrand 8134 610 -46
11FA 2000 7124 814 -65
12Thisted FC 8125 613 -75
#TakımOGBMAYAVP
1Nykobing FC 7421 1710 +714
2Roskilde 8260 129 +312
3B 93 8323 1413 +111
4Naestved 8251 1211 +111
5Brabrand 6303 1113 -29
6Fremad Amager 8233 712 -59
7Skive 7223 911 -28
8VSK Århus 8224 912 -38
9HIK 8215 613 -77
10FA 2000 8215 614 -87
11Middelfart 6132 79 -26
12Thisted FC 7025 617 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,44X3,1322,19

Çifte şans

1X1,35121,17X21,28

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,93

1,5 Alt / Üst

Alt3,34Üst1,13

2,5 Alt / Üst

Alt1,77Üst1,62

3,5 Alt / Üst

Alt1,24Üst2,64

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 2. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.