Excelsior 0-1 GO Ahead Eagles: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Excelsior 0–1 GO Ahead Eagles (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–5, isabetli şut 2–2, topa sahip olma %48–%52, korner 7–0.
Paylaş
Maç özeti
Excelsior – GO Ahead Eagles maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Søren Tengstedt 72' (GO Ahead Eagles). xG: Excelsior 0,7 – 0,5 GO Ahead Eagles.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Van Donge & De Roo Stadion, Rotterdam
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Excelsior: R. den Uil · GO Ahead Eagles: J. Oosting
Maç akışı
Excelsior üstteGO Ahead Eagles altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %64 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Ev %66 · 2 şut · 0,4
- 31–45+'Ev %55 · 1 şut · 0,0
- 46–60'Dengeli · 4 şut · 0,0
- 61–75'Dep %61 · 3 şut · 0,3
- 76–90+'Ev %78 · 4 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Excelsior, Dep = GO Ahead Eagles.
Maç olayları
- ExcelsiorGO Ahead Eagles
- Alireza JahanbakhshSarı kart90+5'
- 84'Alfons Sampsted ↔ Gerrit NauberOyuncu değişikliği
- 84'Yassir Salah Rahmouni ↔ Tino JukicOyuncu değişikliği
- 81'Tomas GalvezSarı kart
- Kasey Bos ↔ Simon JanssenOyuncu değişikliği79'
- Ágúst Orri Thorsteinsson ↔ Yaqub FineyOyuncu değişikliği79'
- 76'Søren Tengstedt ↔ Oskar Siira SivertsenOyuncu değişikliği
- 72'Gol Søren Tengstedt 0–1Asist: Mathis Suray
- Aymen sliti ↔ Alireza JahanbakhshOyuncu değişikliği71'
- Mario Domínguez Franco ↔ David GardenOyuncu değişikliği70'
- Noah Naujoks ↔ Valentin SulzbacherOyuncu değişikliği70'
- 60'Thibo Baeten ↔ Victor Kaj EdvardsenOyuncu değişikliği
- 60'Stefán Ingi Sigurdarson ↔ Erik Flataker HovdenOyuncu değişikliği
Excelsior iç sahada (6 maç) · GO Ahead Eagles deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 10 maç (2017'den beri)
1 Excelsior4 berabere5 GO Ahead Eagles
- Excelsior iç sahada 6 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- GO Ahead Eagles deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Excelsior, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Excelsior
GO Ahead Eagles
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %83 5/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (16 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,58 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,42 (29 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,55 yüksek | 3,33 (20 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (24 gol)ligde 7. · lig ortalamasında | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,25 (27 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,38 yüksek | 2,71 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 15.–16. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %83 10/12ligde 4. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 10/12ligde 3.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,3 | 2,2 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| 4,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,8 | 1,4 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/7 |
| 4,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Geride | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Berabere | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Geride | %42 5/12 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Excelsior (12 maç)
GO Ahead Eagles (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Excelsior (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 5 | 6 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 6 |
GO Ahead Eagles (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 4 | 7 |
Kartlar
Excelsior
Sarı 15 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,3)
GO Ahead Eagles
Sarı 10 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Excelsior: iç saha, 6 maç · GO Ahead Eagles: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Excelsior – GO Ahead Eagles ilk 11'ler
Excelsior · 4-2-3-1
- 1S. van GasselK
- 3R. MeissenD
- 4C. WidellD
- 14J. PlugD
- 12K. BosD79' oyundan çıktı 79. dk
- 20L. HartjesO
- 8I. YegoianO
- 7A. SlitiO71' oyundan çıktı 71. dk
- 10N. NaujoksO70' oyundan çıktı 70. dk
- 30Á. ÞorsteinssonO79' oyundan çıktı 79. dk
- 9Mario DomínguezF70' oyundan çıktı 70. dk
- 24Giulliano CairoO
- 19D. GardenF70' oyuna girdi 70. dk
- 11A. JahanbakhshF71' oyuna girdi 71. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 15S. JanssenD79' oyuna girdi 79. dk
- 34Quinten KraaivangerO
- 23Y. FineyO79' oyuna girdi 79. dk
- 21I. Silva TimasF
- 18V. SulzbacherO70' oyuna girdi 70. dk
- 22O. TurayD
- 2Eric Emanuel da Silva MoreiraF
- 6D. van VianenO
- 16Celton BiaiK
Teknik direktör: R. den Uil
GO Ahead Eagles · 4-2-3-1
- 24J. CillessenK
- 2A. SampstedD84' oyundan çıktı 84. dk
- 26J. DirksenD
- 4J. KramerD
- 27Tomas GalvezD81' sarı kart 81. dk
- 21M. MeulensteenO
- 34Y. RahmouniO84' oyundan çıktı 84. dk
- 10S. TengstedtO72' gol 72. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 17M. SurayO72' asist 72. dk
- 23T. BaetenO60' oyundan çıktı 60. dk
- 9S. SigurðarsonF60' oyundan çıktı 60. dk
- 29E. FlatakerF60' oyuna girdi 60. dk
- 1K. HaugK
- 16V. EdvardsenF60' oyuna girdi 60. dk
- 5D. JamesD
- 6T. JukićD84' oyuna girdi 84. dk
- 8E. LinthorstO
- 18R. MargaretF
- 3G. NauberD84' oyuna girdi 84. dk
- 11O. SivertsenF76' oyuna girdi 76. dk
- 33N. VerdoniK
- 15R. WeijenbergO
- 25G. van ZwamD
Teknik direktör: J. Oosting
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiExcelsior
15. sıra · 11 puan · 12 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGM
GO Ahead Eagles
8. sıra · 17 puan · 12 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGM
- 31.10 Cambuur 4–0 GO Ahead Eagles M
- 27.10 Koninklijke HFC 0–5 GO Ahead Eagles G
- 23.10 GO Ahead Eagles 3–2 Telstar G
- 18.10 PEC Zwolle 4–1 GO Ahead Eagles M
- 10.10 GO Ahead Eagles 3–3 Sparta Rotterdam B
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Eredivisie (Hollanda) 12. hafta programında Excelsior – GO Ahead Eagles maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 23:00 oynanacak. Sıralamada Excelsior 15., GO Ahead Eagles 10.; iki takım arasında 3 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Excelsior için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 4, yenilen 19. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. GO Ahead Eagles son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 12 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 15. (11 p) – 10. (14 p)
- Form (son 5)
- MGMMM – MGGMB
- H2H (G-B-M)
- 1-4-5 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %83
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,58 – 3,29 – 2,17
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Excelsior 1, GO Ahead Eagles 5 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Mart 2026, Excelsior 0-1 GO Ahead Eagles.
Gol istatistikleri
Excelsior iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 3,80 gol yedi; GO Ahead Eagles dış saha 6 maçta 1,50 attı, 3,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Excelsior %100, GO Ahead Eagles %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Excelsior %80, GO Ahead Eagles %83. İlk yarıyı önde kapatma: Excelsior 1/5, GO Ahead Eagles 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Excelsior 3,0, GO Ahead Eagles 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Excelsior 1,4, GO Ahead Eagles 0,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,58, 0 – 3,29, 2 – 2,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,37.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %92; KG var ortalaması %82; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 32 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 22:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Hollanda · Eredivisie puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 11 | +21 | 25 |
| 2 | Ajax | 11 | +17 | 24 |
| 3 | PSV Eindhoven | 11 | +22 | 23 |
| 4 | Twente | 11 | +18 | 23 |
| 5 | AZ Alkmaar | 11 | +7 | 20 |
| 6 | Fortuna Sittard | 12 | 0 | 20 |
| 7 | Heerenveen | 11 | +6 | 18 |
| 8 | GO Ahead Eagles | 12 | -3 | 17 |
| 9 | Groningen | 11 | +2 | 15 |
| 10 | Cambuur | 11 | +1 | 15 |
| 11 | Utrecht | 11 | -12 | 12 |
| 12 | Sparta Rotterdam | 12 | -8 | 12 |
| 13 | PEC Zwolle | 12 | -11 | 12 |
| 14 | NEC Nijmegen | 11 | -2 | 11 |
| 15 | Excelsior | 12 | -13 | 11 |
| 16 | Telstar | 12 | -7 | 10 |
| 17 | ADO Den Haag | 12 | -9 | 9 |
| 18 | Willem II | 12 | -29 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 6 | +16 | 14 |
| 2 | Twente | 5 | +5 | 12 |
| 3 | GO Ahead Eagles | 5 | +6 | 11 |
| 4 | AZ Alkmaar | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Heerenveen | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Feyenoord | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Ajax | 6 | +3 | 9 |
| 8 | Fortuna Sittard | 6 | -3 | 8 |
| 9 | Groningen | 6 | -1 | 7 |
| 10 | ADO Den Haag | 6 | -2 | 7 |
| 11 | Cambuur | 6 | -3 | 7 |
| 12 | PEC Zwolle | 6 | -8 | 6 |
| 13 | Telstar | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Utrecht | 5 | -6 | 5 |
| 16 | NEC Nijmegen | 6 | -3 | 4 |
| 17 | Excelsior | 6 | -15 | 3 |
| 18 | Willem II | 6 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 6 | +14 | 16 |
| 2 | Ajax | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Fortuna Sittard | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Twente | 6 | +13 | 11 |
| 5 | AZ Alkmaar | 6 | +3 | 10 |
| 6 | PSV Eindhoven | 5 | +6 | 9 |
| 7 | Cambuur | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Groningen | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Heerenveen | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Excelsior | 6 | +2 | 8 |
| 11 | NEC Nijmegen | 5 | +1 | 7 |
| 12 | Sparta Rotterdam | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Utrecht | 6 | -6 | 7 |
| 14 | PEC Zwolle | 6 | -3 | 6 |
| 15 | GO Ahead Eagles | 7 | -9 | 6 |
| 16 | Telstar | 6 | -2 | 5 |
| 17 | ADO Den Haag | 6 | -7 | 2 |
| 18 | Willem II | 6 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
