Go Ahead Eagles 3-2 Telstar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Go Ahead Eagles 3–2 Telstar (23 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 16–12, isabetli şut 7–3, topa sahip olma %45–%55, korner 4–2.
Maç özeti
Go Ahead Eagles – Telstar maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Søren Tengstedt 7', 33', Evert Linthorst 67' (Go Ahead Eagles); Tyrone Owusu 48', Sem valk 90+2' (Telstar). xG: Go Ahead Eagles 1,1 – 0,5 Telstar.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Go Ahead Eagles: J. Oosting · Telstar: H. Brugge
Maç akışı
Go Ahead Eagles üstte · Telstar altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: Søren Tengstedt (Go Ahead Eagles)
- 33' gol: Søren Tengstedt (Go Ahead Eagles)
- 48' gol: Tyrone Owusu (Telstar)
- 63' oyuncu değişikliği: Dean Ruben James ↔ Thibo Baeten (Go Ahead Eagles)
- 63' oyuncu değişikliği: Mathis Suray ↔ Tomas Galvez (Go Ahead Eagles)
- 67' gol: Evert Linthorst (Go Ahead Eagles)
- 67' oyuncu değişikliği: Noach Shenkman ↔ Isaiah Ahmed (Telstar)
- 67' oyuncu değişikliği: Ar'jany Martha ↔ Rui Mendes (Telstar)
- 74' oyuncu değişikliği: Gabi Caschili ↔ Rojendro Oudsten (Telstar)
- 76' oyuncu değişikliği: Oskar Siira Sivertsen ↔ Stefán Ingi Sigurdarson (Go Ahead Eagles)
- 79' oyuncu değişikliği: Nökkvi Þeyr Þórisson ↔ Jelani Seedorf (Telstar)
- 79' oyuncu değişikliği: Nils Rossen ↔ Harrie Kuster (Telstar)
- 82' sarı kart: Julius Dirksen (Go Ahead Eagles)
- 84' oyuncu değişikliği: Søren Tengstedt ↔ Robbin Weijenberg (Go Ahead Eagles)
- 84' oyuncu değişikliği: Melle Meulensteen ↔ Yassir Salah Rahmouni (Go Ahead Eagles)
- 85' sarı kart: Harrie Kuster (Telstar)
- 90+2' gol: Sem valk (Telstar)
Maç olayları
- Go Ahead EaglesTelstar
- 90+2'Gol Sem valk 3–2Asist: Patrick Brouwer
- 85'Harrie KusterSarı kart
- Søren Tengstedt ↔ Robbin WeijenbergOyuncu değişikliği84'
- Melle Meulensteen ↔ Yassir Salah RahmouniOyuncu değişikliği84'
- Julius DirksenSarı kart82'
- 79'Nökkvi Þeyr Þórisson ↔ Jelani SeedorfOyuncu değişikliği
- 79'Nils Rossen ↔ Harrie KusterOyuncu değişikliği
- Oskar Siira Sivertsen ↔ Stefán Ingi SigurdarsonOyuncu değişikliği76'
- 74'Gabi Caschili ↔ Rojendro OudstenOyuncu değişikliği
- Gol Evert Linthorst 3–1Asist: Tomas Galvez67'
- 67'Noach Shenkman ↔ Isaiah AhmedOyuncu değişikliği
- 67'Ar'jany Martha ↔ Rui MendesOyuncu değişikliği
- Dean Ruben James ↔ Thibo BaetenOyuncu değişikliği63'
- Mathis Suray ↔ Tomas GalvezOyuncu değişikliği63'
- 48'Gol Tyrone Owusu 2–1
- Gol Søren Tengstedt 2–0Asist: Mathis Suray33'
- Gol Søren Tengstedt 1–0Asist: Oskar Siira Sivertsen7'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (24 gol)ligde 7. · lig ortalamasında | 2,80 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,25 (27 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,38 yüksek | 1,60 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,41 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,08 (25 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,21 yüksek | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 10/12ligde 3.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %80 4/5 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 11. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,8 | 2,4 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/5 |
| 4,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %40 2/5 |
| Berabere | %25 3/12 | %20 1/5 |
| Geride | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Geride | %42 5/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Go Ahead Eagles (12 maç)
Telstar (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Go Ahead Eagles (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 4 | 7 |
Telstar (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Go Ahead Eagles
Sarı 10 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,8)
Telstar
Sarı 17 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Go Ahead Eagles: iç saha, 5 maç · Telstar: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Go Ahead Eagles – Telstar ilk 11'ler
Go Ahead Eagles · 4-2-3-1
- 1K. HaugK
- 2A. SampstedD
- 26J. DirksenD82' sarı kart 82. dk
- 4J. KramerD
- 5D. JamesD63' oyundan çıktı 63. dk
- 21M. MeulensteenO84' oyundan çıktı 84. dk
- 8E. LinthorstO67' gol 67. dk
- 11O. SivertsenO7' asist 7. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 10S. TengstedtO7' gol 7. dk33' gol 33. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 17M. SurayO33' asist 33. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 16V. EdvardsenF
- 24J. CillessenK
- 25G. van ZwamD
- 27Tomas GalvezD63' oyuna girdi 63. dk67' asist 67. dk
- 29E. FlatakerF
- 6T. JukićD
- 18R. MargaretF
- 3G. NauberD
- 34Y. RahmouniO84' oyuna girdi 84. dk
- 9S. SigurðarsonF76' oyuna girdi 76. dk
- 33N. VerdoniK
- 15R. WeijenbergO84' oyuna girdi 84. dk
- 23T. BaetenF63' oyuna girdi 63. dk
Teknik direktör: J. Oosting
Telstar · 4-2-3-1
- 1R. KoemanK
- 18G. CaschiliD74' oyundan çıktı 74. dk
- 16S. ValkD90+2' gol 90+2. dk
- 4A. SoualhiaD
- 43M. PeersmanD
- 17N. RossenO79' oyundan çıktı 79. dk
- 23N. ShenkmanO67' oyundan çıktı 67. dk
- 42A. MarthaO67' oyundan çıktı 67. dk
- 10T. OwusuO48' gol 48. dk
- 27P. BrouwerO90+2' asist 90+2. dk
- 11N. ÞórissonF79' oyundan çıktı 79. dk
- 2J. HardeveldD
- 6Isaiah AhmedO67' oyuna girdi 67. dk
- 5P. AningO
- 8E. DemircanF
- 14H. KusterO79' oyuna girdi 79. dk85' sarı kart 85. dk
- 7Rui MendesF67' oyuna girdi 67. dk
- 13Finn MulderK
- 28R. OudstenD74' oyuna girdi 74. dk
- 20D. ReizigerK
- 9Jelani SeedorfF79' oyuna girdi 79. dk
- 21F. TurayF
Teknik direktör: H. Brugge
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Hollanda · Eredivisie puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
GO Ahead Eagles için son 5 maçın dökümü: 0G 4B 1M, atılan 9, yenilen 12. Telstar için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 5, yenilen 8. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: GO Ahead Eagles 4, Telstar 5 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2026, GO Ahead Eagles 1-1 Telstar.
- Sıralama
- 9. (11 p) – 16. (6 p)
- Form (son 5)
- MBBBB – MBMBM
- H2H (G-B-M)
- 4-3-5 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %25
- Korner ort. (maç)
- 11,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,41 – 4,47 – 4,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
GO Ahead Eagles iç saha 4 maçta maç başına 2,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Telstar dış saha 4 maçta 0,50 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: GO Ahead Eagles %100, Telstar %25. İlk yarıyı önde kapatma: GO Ahead Eagles 1/4, Telstar 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): GO Ahead Eagles 7,2, Telstar 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,0. Maç başına kart: GO Ahead Eagles 1,0, Telstar 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,41, 0 – 4,47, 2 – 4,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,01, Üst 1,24. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,54.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hollanda · Eredivisie puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 11 | +21 | 25 |
| 2 | Ajax | 11 | +17 | 24 |
| 3 | PSV Eindhoven | 11 | +22 | 23 |
| 4 | Twente | 11 | +18 | 23 |
| 5 | AZ Alkmaar | 11 | +7 | 20 |
| 6 | Fortuna Sittard | 12 | 0 | 20 |
| 7 | Heerenveen | 11 | +6 | 18 |
| 8 | GO Ahead Eagles | 12 | -3 | 17 |
| 9 | Groningen | 11 | +2 | 15 |
| 10 | Cambuur | 11 | +1 | 15 |
| 11 | Utrecht | 11 | -12 | 12 |
| 12 | Sparta Rotterdam | 12 | -8 | 12 |
| 13 | PEC Zwolle | 12 | -11 | 12 |
| 14 | NEC Nijmegen | 11 | -2 | 11 |
| 15 | Excelsior | 12 | -13 | 11 |
| 16 | Telstar | 12 | -7 | 10 |
| 17 | ADO Den Haag | 12 | -9 | 9 |
| 18 | Willem II | 12 | -29 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 6 | +16 | 14 |
| 2 | Twente | 5 | +5 | 12 |
| 3 | GO Ahead Eagles | 5 | +6 | 11 |
| 4 | AZ Alkmaar | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Heerenveen | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Feyenoord | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Ajax | 6 | +3 | 9 |
| 8 | Fortuna Sittard | 6 | -3 | 8 |
| 9 | Groningen | 6 | -1 | 7 |
| 10 | ADO Den Haag | 6 | -2 | 7 |
| 11 | Cambuur | 6 | -3 | 7 |
| 12 | PEC Zwolle | 6 | -8 | 6 |
| 13 | Telstar | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Utrecht | 5 | -6 | 5 |
| 16 | NEC Nijmegen | 6 | -3 | 4 |
| 17 | Excelsior | 6 | -15 | 3 |
| 18 | Willem II | 6 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 6 | +14 | 16 |
| 2 | Ajax | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Fortuna Sittard | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Twente | 6 | +13 | 11 |
| 5 | AZ Alkmaar | 6 | +3 | 10 |
| 6 | PSV Eindhoven | 5 | +6 | 9 |
| 7 | Cambuur | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Groningen | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Heerenveen | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Excelsior | 6 | +2 | 8 |
| 11 | NEC Nijmegen | 5 | +1 | 7 |
| 12 | Sparta Rotterdam | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Utrecht | 6 | -6 | 7 |
| 14 | PEC Zwolle | 6 | -3 | 6 |
| 15 | GO Ahead Eagles | 7 | -9 | 6 |
| 16 | Telstar | 6 | -2 | 5 |
| 17 | ADO Den Haag | 6 | -7 | 2 |
| 18 | Willem II | 6 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
