ADO Den Haag 3-1 Sparta Rotterdam: Maç Sonucu ve İstatistikleri
ADO Den Haag 3–1 Sparta Rotterdam (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 13–16, isabetli şut 7–6, topa sahip olma %43–%57, korner 5–8.
Paylaş
Maç özeti
ADO Den Haag – Sparta Rotterdam maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Juho Kilo 22', Nigel Thomas 57', Daryl van Mieghem 79' (ADO Den Haag); Bas Kuipers 50' (Sparta Rotterdam). xG: ADO Den Haag 1,7 – 2,0 Sparta Rotterdam.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Bingoal Stadion, The Hague
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- ADO Den Haag: Levi Schwiebbe · Sparta Rotterdam: R. Meijer
Maç akışı
ADO Den Haag üstteSparta Rotterdam altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %70 · 3 şut · 0,3
- 16–30'Dengeli · 4 şut · 0,4
- 31–45+'Dep %73 · 7 şut · 0,9
- 46–60'Dep %61 · 2 şut · 0,6
- 61–75'Ev %68 · 4 şut · 0,1
- 76–90+'Ev %72 · 5 şut · 0,5
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = ADO Den Haag, Dep = Sparta Rotterdam.
Maç olayları
- ADO Den HaagSparta Rotterdam
- Milan Hokke ↔ Sekou SyllaOyuncu değişikliği87'
- 86'Bruno Martins Indi ↔ Jens ToornstraOyuncu değişikliği
- 86'Isaac Achmed Koroma Junior Babadi ↔ Joel IdehoOyuncu değişikliği
- Gol Daryl van Mieghem 3–1Asist: Cameron Peupion79'
- 78'Michael Brouwer ↔ Filip BednarekOyuncu değişikliği
- Illaijh de Ruijter ↔ Jonas Jensen-AbbewOyuncu değişikliği71'
- Jalen Hawkins ↔ Cameron PeupionOyuncu değişikliği70'
- 69'Mitchell Van Bergen ↔ Andrej KostićOyuncu değişikliği
- Nigel Thomas ↔ Jesse BalOyuncu değişikliği66'
- Mylian Jimenez ↔ Jan ZamburekOyuncu değişikliği66'
- Gol Nigel Thomas 2–157'
- 56'Shunsuke Mito ↔ Robin van CruijsenOyuncu değişikliği
- Matteo WaemSarı kart52'
- 50'Gol Bas Kuipers 1–1Asist: Milan Zonneveld
- Gol Juho Kilo 1–0Asist: Jalen Hawkins22'
- Pascal Mulder ↔ Lasse WilhelmOyuncu değişikliği20'
ADO Den Haag iç sahada (6 maç) · Sparta Rotterdam deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 16 maç (2016'dan beri)
4 ADO Den Haag4 berabere8 Sparta Rotterdam
- ADO Den Haag iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Sparta Rotterdam deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- ADO Den Haag, iç saha maçlarında 6 maçta 6 kez iki takım da gol attı (%100).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
ADO Den Haag
Sparta Rotterdam
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (16 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,58 düşük | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,08 (25 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,21 yüksek | 2,17 (13 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,42 (29 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,55 yüksek | 2,50 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %100 6/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 10/12ligde 3.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %100 6/6 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %92 11/12ligde 1. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| Gol yememe | %0 0/12 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,0 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 11,5 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,1 | 12,3 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Geride | %58 7/12 | %83 5/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Geride | %50 6/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
ADO Den Haag (12 maç)
Sparta Rotterdam (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
ADO Den Haag (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 0 | 6 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 2 | 9 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Sparta Rotterdam (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 9 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Kartlar
ADO Den Haag
Sarı 21 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Sparta Rotterdam
Sarı 20 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
ADO Den Haag: iç saha, 6 maç · Sparta Rotterdam: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
ADO Den Haag – Sparta Rotterdam ilk 11'ler
ADO Den Haag · 4-2-3-1
- 1K. NikiémaK
- 10Illaijh de RuijterD71' oyundan çıktı 71. dk
- 3P. MulderD20' oyundan çıktı 20. dk
- 4M. WaemD52' sarı kart 52. dk
- 15M. HokkeD87' oyundan çıktı 87. dk
- 25J. KiloO22' gol 22. dk
- 14M. JiménezO66' oyundan çıktı 66. dk
- 7D. van MieghemO79' gol 79. dk
- 11E. RottierO
- 17J. HawkinsO22' asist 22. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 27N. ThomasF57' gol 57. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 22L. WilhelmD20' oyuna girdi 20. dk
- 32D. van LoenenO
- 8J. ŽambůrekO66' oyuna girdi 66. dk
- 9J. BalF66' oyuna girdi 66. dk
- 77D. BárányF
- 16Finn de BruinO
- 12Sem EekhoutK
- 5J. Jensen-AbbewD71' oyuna girdi 71. dk
- 21C. PeupionF70' oyuna girdi 70. dk79' asist 79. dk
- 33M. ŠínO
- 18S. SyllaD87' oyuna girdi 87. dk
- 23N. ThiedeK
Teknik direktör: Levi Schwiebbe
Sparta Rotterdam · 4-2-3-1
- 1M. BrouwerK78' oyundan çıktı 78. dk
- 2L. MartesD
- 3M. YoungD
- 4B. Martins IndiD86' oyundan çıktı 86. dk
- 5B. KuipersD50' gol 50. dk
- 8Cedric HatenboerO
- 6Teo QuinteroO
- 7M. van BergenO69' oyundan çıktı 69. dk
- 10S. MitoO56' oyundan çıktı 56. dk
- 11I. BabadiO86' oyundan çıktı 86. dk
- 9M. ZonneveldF50' asist 50. dk
- 18Robin van CruijsenO56' oyuna girdi 56. dk
- 21J. ToornstraO86' oyuna girdi 86. dk
- 17C. TerhoF
- 16A. RoaldsøyO
- 12B. ReithD
- 30P. KuiperK
- 19Andrej KostićF
- 22Joel IdehoF86' oyuna girdi 86. dk
- 20F. BednarekK78' oyuna girdi 78. dk
- 15G. VianelloD
Teknik direktör: R. Meijer
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiADO Den Haag
17. sıra · 9 puan · 12 maç · averaj -9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMBM
- 01.11 PEC Zwolle 1–0 ADO Den Haag M
- 27.10 Excelsior '31 1–1 ADO Den Haag B
- 24.10 ADO Den Haag 2–3 Heerenveen M
- 17.10 ADO Den Haag 2–1 PSV Eindhoven G
- 11.10 Telstar 2–2 ADO Den Haag B
Sparta Rotterdam
12. sıra · 12 puan · 12 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMBG
- 01.11 Groningen 2–3 Sparta Rotterdam G
- 28.10 Sparta Rotterdam 2–2 Fortuna Sittard B
- 25.10 Sparta Rotterdam 1–2 Ajax M
- 17.10 Sparta Rotterdam 3–2 Willem II G
- 10.10 GO Ahead Eagles 3–3 Sparta Rotterdam B
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 20:45: Eredivisie (Hollanda) 12. haftasında ev sahibi ADO Den Haag, konuk ekip Sparta Rotterdam. Sıralamada ADO Den Haag 17., Sparta Rotterdam 11.; iki takım arasında 6 puan fark var.
Form (son 5 maç)
ADO Den Haag için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 8. Son 5 maçta Sparta Rotterdam 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-11). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 17. (6 p) – 11. (12 p)
- Form (son 5)
- MBMGB – GBMGB
- H2H (G-B-M)
- 4-4-8 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %100
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,30 – 3,32 – 2,41
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: ADO Den Haag 4, Sparta Rotterdam 8 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Temmuz 2025, ADO Den Haag 0-2 Sparta Rotterdam.
Gol istatistikleri
ADO Den Haag iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 2,40 gol yedi; Sparta Rotterdam dış saha 5 maçta 2,20 attı, 2,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: ADO Den Haag %100, Sparta Rotterdam %100. İlk yarıyı önde kapatma: ADO Den Haag 0/5, Sparta Rotterdam 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): ADO Den Haag 4,8, Sparta Rotterdam 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: ADO Den Haag 1,4, Sparta Rotterdam 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,30, 0 – 3,32, 2 – 2,41. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,23, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,41.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %100; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Hollanda · Eredivisie puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 11 | +21 | 25 |
| 2 | Ajax | 11 | +17 | 24 |
| 3 | PSV Eindhoven | 11 | +22 | 23 |
| 4 | Twente | 11 | +18 | 23 |
| 5 | AZ Alkmaar | 11 | +7 | 20 |
| 6 | Fortuna Sittard | 12 | 0 | 20 |
| 7 | Heerenveen | 11 | +6 | 18 |
| 8 | GO Ahead Eagles | 12 | -3 | 17 |
| 9 | Groningen | 11 | +2 | 15 |
| 10 | Cambuur | 11 | +1 | 15 |
| 11 | Utrecht | 11 | -12 | 12 |
| 12 | Sparta Rotterdam | 12 | -8 | 12 |
| 13 | PEC Zwolle | 12 | -11 | 12 |
| 14 | NEC Nijmegen | 11 | -2 | 11 |
| 15 | Excelsior | 12 | -13 | 11 |
| 16 | Telstar | 12 | -7 | 10 |
| 17 | ADO Den Haag | 12 | -9 | 9 |
| 18 | Willem II | 12 | -29 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 6 | +16 | 14 |
| 2 | Twente | 5 | +5 | 12 |
| 3 | GO Ahead Eagles | 5 | +6 | 11 |
| 4 | AZ Alkmaar | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Heerenveen | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Feyenoord | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Ajax | 6 | +3 | 9 |
| 8 | Fortuna Sittard | 6 | -3 | 8 |
| 9 | Groningen | 6 | -1 | 7 |
| 10 | ADO Den Haag | 6 | -2 | 7 |
| 11 | Cambuur | 6 | -3 | 7 |
| 12 | PEC Zwolle | 6 | -8 | 6 |
| 13 | Telstar | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 6 | -5 | 5 |
| 15 | Utrecht | 5 | -6 | 5 |
| 16 | NEC Nijmegen | 6 | -3 | 4 |
| 17 | Excelsior | 6 | -15 | 3 |
| 18 | Willem II | 6 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 6 | +14 | 16 |
| 2 | Ajax | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Fortuna Sittard | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Twente | 6 | +13 | 11 |
| 5 | AZ Alkmaar | 6 | +3 | 10 |
| 6 | PSV Eindhoven | 5 | +6 | 9 |
| 7 | Cambuur | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Groningen | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Heerenveen | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Excelsior | 6 | +2 | 8 |
| 11 | NEC Nijmegen | 5 | +1 | 7 |
| 12 | Sparta Rotterdam | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Utrecht | 6 | -6 | 7 |
| 14 | PEC Zwolle | 6 | -3 | 6 |
| 15 | GO Ahead Eagles | 7 | -9 | 6 |
| 16 | Telstar | 6 | -2 | 5 |
| 17 | ADO Den Haag | 6 | -7 | 2 |
| 18 | Willem II | 6 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
