Esteghlal Khuzestan 2-2 Esteghlal FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Esteghlal Khuzestan 2–2 Esteghlal FC (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Esteghlal Khuzestan – Esteghlal FC maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Ghadir Stadyumu, Ahvaz
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Esteghlal Khuzestan üstte · Esteghlal FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 64' gol: S. Hardani (Esteghlal FC)
Maç olayları
- Esteghlal KhuzestanEsteghlal FC
- 64'Gol S. Hardani 0–1
Esteghlal Khuzestan iç sahada (6 maç) · Esteghlal FC deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 11 maç (2017'den beri)
3 Esteghlal Khuzestan1 berabere7 Esteghlal FC
- Esteghlal Khuzestan iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Esteghlal FC deplasmanda bu sezon yenilmedi: 6 maçta 1 galibiyet, 5 beraberlik.
- Esteghlal Khuzestan, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%17).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %55 6/11 | %83 5/6 |
| Mağlubiyet | %0 0/11 | %0 0/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,75 (9 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (16 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (14 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,45 (5 gol) | 0,67 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %64 7/11 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Geride | %0 0/11 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Esteghlal Khuzestan (12 maç)
Esteghlal FC (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Esteghlal Khuzestan (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Esteghlal FC (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Esteghlal Khuzestan
Sarı 9 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,8)
Esteghlal FC
Sarı 17 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiEsteghlal Khuzestan
14. sıra · 9 puan · 10 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGB
- 30.10 Zob Ahan 0–0 Esteghlal Khuzestan B
- 25.10 Esteghlal Khuzestan 2–0 Shams Azar Qazvin G
- 18.10 Kheybar Khorramabad 2–1 Esteghlal Khuzestan M
- 08.10 Gol Gohar 3–0 Esteghlal Khuzestan M
- 10.09 Esteghlal Khuzestan 1–0 Tractor G
Esteghlal FC
4. sıra · 20 puan · 10 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBMG
- 03.11 Esteghlal FC 1–0 Al Shamal G
- 27.10 Shabab Al Ahli Dubai 2–0 Esteghlal FC M
- 23.10 Chadormalu SC 1–1 Esteghlal FC B
- 19.10 Esteghlal FC 1–0 Gol Gohar G
- 12.10 Al Gharafa 1–2 Esteghlal FC G
Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 16:00: Persian Gulf Pro League (İran) 12. haftasında ev sahibi Esteghlal Khuzestan, konuk ekip Esteghlal FC. Puan tablosunda ev sahibi 14. sırada (9 puan), konuk ekip 4. sırada (20 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Esteghlal Khuzestan 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Esteghlal FC için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 5, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 14. (9 p) – 4. (20 p)
- Form (son 5)
- BGMMG – GMBGG
- H2H (G-B-M)
- 3-1-7 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 5,25 – 3,11 – 1,46
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Esteghlal Khuzestan 3, Esteghlal FC 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,17 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Ocak 2026, Esteghlal FC 1-0 Esteghlal Khuzestan.
Gol istatistikleri
Esteghlal Khuzestan iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,80 gol yedi; Esteghlal FC dış saha 5 maçta 0,60 attı, 0,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Esteghlal Khuzestan %40, Esteghlal FC %40. İlk yarıyı önde kapatma: Esteghlal Khuzestan 0/5, Esteghlal FC 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,25, 0 – 3,11, 2 – 1,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,35, Üst 2,19. Karşılıklı Gol: Var 2,16, Yok 1,37.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %0; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İran · Persian Gulf Pro League puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 10 | +13 | 20 |
| 2 | Sepahan | 10 | +11 | 20 |
| 3 | Tractor | 9 | +10 | 20 |
| 4 | Esteghlal FC | 10 | +9 | 20 |
| 5 | Foolad FC | 10 | +5 | 19 |
| 6 | Aluminium Arak | 10 | +3 | 14 |
| 7 | Kheybar Khorramabad | 10 | +2 | 14 |
| 8 | Fajr Sepasi | 10 | -2 | 14 |
| 9 | Gol Gohar | 10 | +1 | 13 |
| 10 | Chadormalu SC | 10 | -4 | 13 |
| 11 | Nassaji Mazandaran | 10 | -2 | 11 |
| 12 | Paykan | 10 | -3 | 10 |
| 13 | Malavan | 9 | -4 | 9 |
| 14 | Esteghlal Khuzestan | 10 | -7 | 9 |
| 15 | Zob Ahan | 10 | -4 | 8 |
| 16 | Shams Azar Qazvin | 10 | -5 | 7 |
| 17 | Sanat Naft | 10 | -10 | 7 |
| 18 | Mes Shahr-e Babak | 10 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Esteghlal FC | 5 | +8 | 13 |
| 2 | Tractor | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Sepahan | 5 | +10 | 12 |
| 4 | Persepolis | 5 | +9 | 12 |
| 5 | Gol Gohar | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Fajr Sepasi | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Foolad FC | 5 | +2 | 9 |
| 8 | Kheybar Khorramabad | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Esteghlal Khuzestan | 5 | +1 | 8 |
| 10 | Paykan | 5 | +2 | 7 |
| 11 | Aluminium Arak | 5 | 0 | 5 |
| 12 | Zob Ahan | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Nassaji Mazandaran | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Chadormalu SC | 5 | -3 | 5 |
| 15 | Sanat Naft | 5 | -3 | 5 |
| 16 | Malavan | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Mes Shahr-e Babak | 5 | -4 | 3 |
| 18 | Shams Azar Qazvin | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Foolad FC | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Aluminium Arak | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Persepolis | 5 | +4 | 8 |
| 4 | Sepahan | 5 | +1 | 8 |
| 5 | Chadormalu SC | 5 | -1 | 8 |
| 6 | Tractor | 4 | +3 | 7 |
| 7 | Esteghlal FC | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Kheybar Khorramabad | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Nassaji Mazandaran | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Malavan | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Shams Azar Qazvin | 5 | -1 | 5 |
| 12 | Fajr Sepasi | 5 | -5 | 5 |
| 13 | Gol Gohar | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Zob Ahan | 5 | -3 | 3 |
| 15 | Paykan | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Sanat Naft | 5 | -7 | 2 |
| 17 | Mes Shahr-e Babak | 5 | -9 | 2 |
| 18 | Esteghlal Khuzestan | 5 | -8 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu 1
Toplam Gol
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Tek / Çift
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Aynı gün Persian Gulf Pro League'de oynanan diğer maçlar
- 15:00 Paykan Fc 1–1 Nassaji Ma
