Kheybar Khorramabad FC 2-1 Esteghlal K.: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kheybar Khorramabad FC 2–1 Esteghlal K. (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Kheybar Khorramabad FC – Esteghlal K. maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: H. Hajiaghaei 3', A. Farsi 52' (Kheybar Khorramabad FC); A. Rostami 45+6' (pen.) (Esteghlal K.).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Kheybar Khorramabad FC üstte · Esteghlal K. altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' gol: H. Hajiaghaei (Kheybar Khorramabad FC)
- 16' oyuncu değişikliği: M. A. Rezaei ↔ M. Kia (Esteghlal K.)
- 41' oyuncu değişikliği: I. Moradi ↔ A. Maleki (Kheybar Khorramabad FC)
- 45+6' gol: A. Rostami (Esteghlal K.)
- 52' gol: A. Farsi (Kheybar Khorramabad FC)
- 57' oyuncu değişikliği: A. Farsi ↔ F. Yousefi (Kheybar Khorramabad FC)
- 58' oyuncu değişikliği: M. Ghanbari ↔ H. Shanani (Kheybar Khorramabad FC)
Maç olayları
- Kheybar Khorramabad FCEsteghlal K.
- M. Ghanbari ↔ H. ShananiOyuncu değişikliği58'
- A. Farsi ↔ F. YousefiOyuncu değişikliği57'
- Gol A. Farsi 2–152'
- 45+6'Penaltı golü A. Rostami 1–1Penaltı
- I. Moradi ↔ A. MalekiOyuncu değişikliği41'
- 16'M. A. Rezaei ↔ M. KiaOyuncu değişikliği
- Gol H. Hajiaghaei 1–0Asist: I. Moradi3'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (14 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (15 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,75 (9 gol) | 0,33 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (16 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Geride | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Geride | %42 5/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kheybar Khorramabad FC (12 maç)
Esteghlal K. (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kheybar Khorramabad FC (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Esteghlal K. (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Kheybar Khorramabad FC
Sarı 16 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 1,5)
Esteghlal K.
Sarı 9 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Kheybar Khorramabad için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 5. Esteghlal Khuzestan son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 2 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Kheybar Khorramabad 3, Esteghlal Khuzestan 0 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 0,67 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Aralık 2025, Esteghlal Khuzestan 0-1 Kheybar Khorramabad.
- Form (son 5)
- BBMGB – MGMBB
- H2H (G-B-M)
- 3-6-0 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 2,25 – 2,50 – 2,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kheybar Khorramabad iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,00 gol yedi; Esteghlal Khuzestan dış saha 4 maçta 0,25 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kheybar Khorramabad %50, Esteghlal Khuzestan %25. İlk yarıyı önde kapatma: Kheybar Khorramabad 1/4, Esteghlal Khuzestan 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,25, 0 – 2,50, 2 – 2,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,16, Üst 3,12. Karşılıklı Gol: Var 2,43, Yok 1,29.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 18:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İran · Persian Gulf Pro League puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 10 | +13 | 20 |
| 2 | Sepahan | 10 | +11 | 20 |
| 3 | Tractor | 9 | +10 | 20 |
| 4 | Esteghlal FC | 10 | +9 | 20 |
| 5 | Foolad FC | 10 | +5 | 19 |
| 6 | Aluminium Arak | 10 | +3 | 14 |
| 7 | Kheybar Khorramabad | 10 | +2 | 14 |
| 8 | Fajr Sepasi | 10 | -2 | 14 |
| 9 | Gol Gohar | 10 | +1 | 13 |
| 10 | Chadormalu SC | 10 | -4 | 13 |
| 11 | Nassaji Mazandaran | 10 | -2 | 11 |
| 12 | Paykan | 10 | -3 | 10 |
| 13 | Malavan | 9 | -4 | 9 |
| 14 | Esteghlal Khuzestan | 10 | -7 | 9 |
| 15 | Zob Ahan | 10 | -4 | 8 |
| 16 | Shams Azar Qazvin | 10 | -5 | 7 |
| 17 | Sanat Naft | 10 | -10 | 7 |
| 18 | Mes Shahr-e Babak | 10 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Esteghlal FC | 5 | +8 | 13 |
| 2 | Tractor | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Sepahan | 5 | +10 | 12 |
| 4 | Persepolis | 5 | +9 | 12 |
| 5 | Gol Gohar | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Fajr Sepasi | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Foolad FC | 5 | +2 | 9 |
| 8 | Kheybar Khorramabad | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Esteghlal Khuzestan | 5 | +1 | 8 |
| 10 | Paykan | 5 | +2 | 7 |
| 11 | Aluminium Arak | 5 | 0 | 5 |
| 12 | Zob Ahan | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Nassaji Mazandaran | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Chadormalu SC | 5 | -3 | 5 |
| 15 | Sanat Naft | 5 | -3 | 5 |
| 16 | Malavan | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Mes Shahr-e Babak | 5 | -4 | 3 |
| 18 | Shams Azar Qazvin | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Foolad FC | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Aluminium Arak | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Persepolis | 5 | +4 | 8 |
| 4 | Sepahan | 5 | +1 | 8 |
| 5 | Chadormalu SC | 5 | -1 | 8 |
| 6 | Tractor | 4 | +3 | 7 |
| 7 | Esteghlal FC | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Kheybar Khorramabad | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Nassaji Mazandaran | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Malavan | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Shams Azar Qazvin | 5 | -1 | 5 |
| 12 | Fajr Sepasi | 5 | -5 | 5 |
| 13 | Gol Gohar | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Zob Ahan | 5 | -3 | 3 |
| 15 | Paykan | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Sanat Naft | 5 | -7 | 2 |
| 17 | Mes Shahr-e Babak | 5 | -9 | 2 |
| 18 | Esteghlal Khuzestan | 5 | -8 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Persian Gulf Pro League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
