← Maçlar
İran · Persian Gulf Pro League · 10. hafta23 Ekim 2026 · 16:15 TSİ

Chador Malu Yazd 1-1 Esteghlal FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Chador Malu Yazd
1–1İY 0–1
Esteghlal FC
Maç sonu

Chador Malu Yazd 1–1 Esteghlal FC (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Chador Malu Yazd – Esteghlal FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: R. Mahmoudabadi 54' (Chador Malu Yazd); J. Asani 29' (Esteghlal FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Chador Malu Yazd üstte · Esteghlal FC altta

01530İY607590 29' gol: J. Asani (Esteghlal FC)31' oyuncu değişikliği: S. Mohammadfar ↔ A. Anafjeh (Chador Malu Yazd)↔46' oyuncu değişikliği: M. Khosravi ↔ A. Kalbasi (Chador Malu Yazd)↔46' oyuncu değişikliği: S. M. Hosseini ↔ R. Alborno (Chador Malu Yazd)↔54' gol: R. Mahmoudabadi (Chador Malu Yazd)66' sarı kart: J. Asani (Esteghlal FC)67' oyuncu değişikliği: S. Saharkhizan ↔ A. Koushki (Esteghlal FC)↔67' oyuncu değişikliği: R. Cheshmi ↔ A. Razzaghinia (Esteghlal FC)↔67' oyuncu değişikliği: E. Gholizadeh ↔ M. Eslami (Esteghlal FC)↔72' sarı kart: H. Farabbasi (Esteghlal FC)77' sarı kart: D. Torres (Chador Malu Yazd)79' oyuncu değişikliği: J. Masharipov ↔ M. Ahmadi (Esteghlal FC)↔90+7' oyuncu değişikliği: R. Mirzaei ↔ M. Tabatabaei (Chador Malu Yazd)↔90+7' oyuncu değişikliği: Renny ↔ P. Lashak (Chador Malu Yazd)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 29' gol: J. Asani (Esteghlal FC)
  • 31' oyuncu değişikliği: S. Mohammadfar ↔ A. Anafjeh (Chador Malu Yazd)
  • 46' oyuncu değişikliği: M. Khosravi ↔ A. Kalbasi (Chador Malu Yazd)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. M. Hosseini ↔ R. Alborno (Chador Malu Yazd)
  • 54' gol: R. Mahmoudabadi (Chador Malu Yazd)
  • 66' sarı kart: J. Asani (Esteghlal FC)
  • 67' oyuncu değişikliği: S. Saharkhizan ↔ A. Koushki (Esteghlal FC)
  • 67' oyuncu değişikliği: R. Cheshmi ↔ A. Razzaghinia (Esteghlal FC)
  • 67' oyuncu değişikliği: E. Gholizadeh ↔ M. Eslami (Esteghlal FC)
  • 72' sarı kart: H. Farabbasi (Esteghlal FC)
  • 77' sarı kart: D. Torres (Chador Malu Yazd)
  • 79' oyuncu değişikliği: J. Masharipov ↔ M. Ahmadi (Esteghlal FC)
  • 90+7' oyuncu değişikliği: R. Mirzaei ↔ M. Tabatabaei (Chador Malu Yazd)
  • 90+7' oyuncu değişikliği: Renny ↔ P. Lashak (Chador Malu Yazd)

Maç olayları

  1. Chador Malu YazdEsteghlal FC
  2. R. Mirzaei ↔ M. TabatabaeiOyuncu değişikliği90+7'
  3. Renny ↔ P. LashakOyuncu değişikliği90+7'
  4. 79'J. Masharipov ↔ M. AhmadiOyuncu değişikliği
  5. D. TorresSarı kart77'
  6. 72'H. FarabbasiSarı kart
  7. 67'S. Saharkhizan ↔ A. KoushkiOyuncu değişikliği
  8. 67'R. Cheshmi ↔ A. RazzaghiniaOyuncu değişikliği
  9. 67'E. Gholizadeh ↔ M. EslamiOyuncu değişikliği
  10. 66'J. AsaniSarı kart
  11. Gol R. Mahmoudabadi 1–1Asist: R. Mirzaei54'
  12. M. Khosravi ↔ A. KalbasiOyuncu değişikliği46'
  13. S. M. Hosseini ↔ R. AlbornoOyuncu değişikliği46'
  14. S. Mohammadfar ↔ A. AnafjehOyuncu değişikliği31'
  15. 29'Gol J. Asani 0–1Asist: E. Gholizadeh

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chador Malu Yazd
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%33 4/12%17 1/6
Beraberlik%42 5/12%50 3/6
Mağlubiyet%25 3/12%33 2/6
Esteghlal FC
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%45 5/11%17 1/6
Beraberlik%55 6/11%83 5/6
Mağlubiyet%0 0/11%0 0/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chador Malu Yazd
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,00 (12 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç1,25 (15 gol)1,33 (8 gol)
Esteghlal FC
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,27 (14 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç0,45 (5 gol)0,67 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chador Malu Yazd
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%58 7/12%50 3/6
1,5 Üst%83 10/12%83 5/6
2,5 Üst%42 5/12%17 1/6
3,5 Üst%8 1/12%17 1/6
Gol yememe%17 2/12%17 1/6
Esteghlal FC
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%36 4/11%50 3/6
1,5 Üst%55 6/11%50 3/6
2,5 Üst%18 2/11%17 1/6
3,5 Üst%18 2/11%17 1/6
Gol yememe%64 7/11%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chador Malu Yazd
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%8 1/12%0 0/6
Berabere%58 7/12%67 4/6
Geride%33 4/12%33 2/6
Esteghlal FC
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%36 4/11%33 2/6
Berabere%64 7/11%67 4/6
Geride%0 0/11%0 0/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chador Malu Yazd (12 maç)

1/101/X11/20X/13X/X2X/222/112/X22/21

Esteghlal FC (11 maç)

1/121/X21/20X/13X/X4X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chador Malu Yazd (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 1
31-45 0 2
46-60 4 2
61-75 2 4
76-90 5 3

Esteghlal FC (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 0
31-45 1 0
46-60 3 2
61-75 1 1
76-90 5 2

Kartlar

Chador Malu Yazd

Sarı 12 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,0)

Esteghlal FC

Sarı 17 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Chador Malu Yazd 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-5). Esteghlal FC son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Chador Malu Yazd 0, Esteghlal FC 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 0,67 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Ekim 2025, Chador Malu Yazd 1-1 Esteghlal FC.

Form (son 5)
GBGGB – GGBGG
H2H (G-B-M)
0-3-0 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %25
iddaa MS 1-0-2
4,12 – 2,92 – 1,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Chador Malu Yazd iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Esteghlal FC dış saha 4 maçta 0,50 attı, 0,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Chador Malu Yazd %25, Esteghlal FC %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chador Malu Yazd %25, Esteghlal FC %25. İlk yarıyı önde kapatma: Chador Malu Yazd 0/4, Esteghlal FC 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,12, 0 – 2,92, 2 – 1,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,38, Üst 2,17. Karşılıklı Gol: Var 1,98, Yok 1,47.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 22 Ekim 2026 16:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İran · Persian Gulf Pro League puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Persepolis 10622 185 +1320 GGBGM
2Sepahan 10622 176 +1120 GGGBG
3Tractor 9621 122 +1020 BGMBG
4Esteghlal FC 10550 123 +920 BGBGB
5Foolad FC 10541 105 +519 GGGBG
6Aluminium Arak 10352 118 +314 BBMMB
7Kheybar Khorramabad 10352 1311 +214 MBBGG
8Fajr Sepasi 10352 1012 -214 MMGGB
9Gol Gohar 10415 109 +113 MGGMM
10Chadormalu SC 10343 913 -413 GGBGB
11Nassaji Mazandaran 10253 79 -211 GBBBB
12Paykan 10244 710 -310 GMBMB
13Malavan 9234 812 -49 MGBMB
14Esteghlal Khuzestan 10235 714 -79 MGMMG
15Zob Ahan 10154 610 -48 MBMMB
16Shams Azar Qazvin 10145 712 -57 MMBBM
17Sanat Naft 10145 515 -107 MMMGM
18Mes Shahr-e Babak 10055 619 -135 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Esteghlal FC 5410 91 +813
2Tractor 5410 81 +713
3Sepahan 5401 133 +1012
4Persepolis 5401 123 +912
5Gol Gohar 5302 73 +49
6Fajr Sepasi 5230 52 +39
7Foolad FC 5230 42 +29
8Kheybar Khorramabad 5221 75 +28
9Esteghlal Khuzestan 5221 54 +18
10Paykan 5140 42 +27
11Aluminium Arak 5050 33 05
12Zob Ahan 5122 45 -15
13Nassaji Mazandaran 5122 46 -25
14Chadormalu SC 5122 47 -35
15Sanat Naft 5122 47 -35
16Malavan 4103 35 -23
17Mes Shahr-e Babak 5032 37 -43
18Shams Azar Qazvin 5023 37 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Foolad FC 5311 63 +310
2Aluminium Arak 5302 85 +39
3Persepolis 5221 62 +48
4Sepahan 5221 43 +18
5Chadormalu SC 5221 56 -18
6Tractor 4211 41 +37
7Esteghlal FC 5140 32 +17
8Kheybar Khorramabad 5131 66 06
9Nassaji Mazandaran 5131 33 06
10Malavan 5131 57 -26
11Shams Azar Qazvin 5122 45 -15
12Fajr Sepasi 5122 510 -55
13Gol Gohar 5113 36 -34
14Zob Ahan 5032 25 -33
15Paykan 5104 38 -53
16Sanat Naft 5023 18 -72
17Mes Shahr-e Babak 5023 312 -92
18Esteghlal Khuzestan 5014 210 -81

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,12X2,9221,66

Çifte şans

1X1,65121,19X21,08

Karşılıklı gol

Var1,98Yok1,47

1,5 Alt / Üst

Alt2,35Üst1,32

2,5 Alt / Üst

Alt1,38Üst2,17

3,5 Alt / Üst

Alt1,06Üst4,03

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Persian Gulf Pro League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.