İskoçya · League Two · 13. hafta

Elgin City 0-2 Dumbarton: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–2 MS İY 0–1

Elgin City 0–2 Dumbarton (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Elgin City – Dumbarton maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: L. McIntosh 23', S. Honeyman 46' (Dumbarton).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Borough Briggs, Elgin

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Elgin City üstte · Dumbarton altta

01530İY607590 11' sarı kart: L. Mackay (Elgin City)23' gol: L. McIntosh (Dumbarton)42' sarı kart: J. Murray (Elgin City)46' oyuncu değişikliği: J. Sowa ↔ S. Tomlinson (Dumbarton)↔46' gol: S. Honeyman (Dumbarton)52' sarı kart: L. McIntosh (Dumbarton)55' oyuncu değişikliği: L. Mackay ↔ L. Booth (Elgin City)↔55' oyuncu değişikliği: O. Colloty ↔ K. Willox (Elgin City)↔55' oyuncu değişikliği: K. Hester ↔ C. Brown (Elgin City)↔56' oyuncu değişikliği: T. Robson ↔ K. Webster (Dumbarton)↔56' oyuncu değişikliği: T. Wallace ↔ J. Todd (Dumbarton)↔78' oyuncu değişikliği: R. Cleary ↔ A. Spalding (Dumbarton)↔78' oyuncu değişikliği: S. Honeyman ↔ D. Lang (Dumbarton)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' sarı kart: L. Mackay (Elgin City)
  • 23' gol: L. McIntosh (Dumbarton)
  • 42' sarı kart: J. Murray (Elgin City)
  • 46' oyuncu değişikliği: J. Sowa ↔ S. Tomlinson (Dumbarton)
  • 46' gol: S. Honeyman (Dumbarton)
  • 52' sarı kart: L. McIntosh (Dumbarton)
  • 55' oyuncu değişikliği: L. Mackay ↔ L. Booth (Elgin City)
  • 55' oyuncu değişikliği: O. Colloty ↔ K. Willox (Elgin City)
  • 55' oyuncu değişikliği: K. Hester ↔ C. Brown (Elgin City)
  • 56' oyuncu değişikliği: T. Robson ↔ K. Webster (Dumbarton)
  • 56' oyuncu değişikliği: T. Wallace ↔ J. Todd (Dumbarton)
  • 78' oyuncu değişikliği: R. Cleary ↔ A. Spalding (Dumbarton)
  • 78' oyuncu değişikliği: S. Honeyman ↔ D. Lang (Dumbarton)

Maç olayları

  1. Elgin CityDumbarton
  2. 78'R. Cleary ↔ A. SpaldingOyuncu değişikliği
  3. 78'S. Honeyman ↔ D. LangOyuncu değişikliği
  4. 56'T. Robson ↔ K. WebsterOyuncu değişikliği
  5. 56'T. Wallace ↔ J. ToddOyuncu değişikliği
  6. L. Mackay ↔ L. BoothOyuncu değişikliği55'
  7. O. Colloty ↔ K. WilloxOyuncu değişikliği55'
  8. K. Hester ↔ C. BrownOyuncu değişikliği55'
  9. 52'L. McIntoshSarı kart
  10. 46'J. Sowa ↔ S. TomlinsonOyuncu değişikliği
  11. 46'Gol S. Honeyman 0–2
  12. J. MurraySarı kart42'
  13. 23'Gol L. McIntosh 0–1Asist: J. Sowa
  14. L. MackaySarı kart11'
Maç özeti

Ev sahibi

Elgin City

3. sıra · 18 puan

MBGGM

Deplasman

Dumbarton

6. sıra · 13 puan

MMBGM

Elgin City iç sahada (7 maç) · Dumbarton deplasmanda (7 maç), bu sezon

2,29 Gol atma maç başı 0,86
1,57 Gol yeme maç başı 2,00
%29 Gol yememe maçların %14
%57 KG Var maçların %57
%57 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 13 maç (2022'den beri)

4 Elgin City4 berabere5 Dumbarton

  • Elgin City iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Dumbarton deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
  • Dumbarton, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Elgin City
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%46 6/13%43 3/7
Beraberlik%23 3/13%29 2/7
Mağlubiyet%31 4/13%29 2/7
Dumbarton
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%38 5/13%14 1/7
Beraberlik%8 1/13%0 0/7
Mağlubiyet%54 7/13%86 6/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Elgin City
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,15 (28 gol)2,29 (16 gol)
Yediği gol / maç1,46 (19 gol)1,57 (11 gol)
Dumbarton
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,15 (15 gol)0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç1,54 (20 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Elgin City
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%54 7/13%57 4/7
1,5 Üst%85 11/13%86 6/7
2,5 Üst%62 8/13%57 4/7
3,5 Üst%46 6/13%57 4/7
Gol yememe%31 4/13%29 2/7
Dumbarton
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%54 7/13%57 4/7
1,5 Üst%92 12/13%100 7/7
2,5 Üst%62 8/13%57 4/7
3,5 Üst%15 2/13%29 2/7
Gol yememe%23 3/13%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Elgin City
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%38 5/13%29 2/7
Berabere%23 3/13%29 2/7
Geride%38 5/13%43 3/7
Dumbarton
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%31 4/13%29 2/7
Berabere%31 4/13%29 2/7
Geride%38 5/13%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Elgin City (13 maç)

1/141/X11/20X/11X/X2X/202/112/X02/24

Dumbarton (13 maç)

1/131/X01/21X/11X/X1X/222/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Elgin City (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 3 3
31-45 4 4
46-60 6 2
61-75 0 4
76-90 9 4

Dumbarton (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 2 4
31-45 3 2
46-60 2 4
61-75 3 4
76-90 2 3

Kartlar

Elgin City

Sarı 22 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,7)

Dumbarton

Sarı 23 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 65 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Elgin City

3. sıra · 18 puan · 11 maç · averaj +10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGM

  1. 03.11 Airdrie United 5–0 Elgin City M
  2. 31.10 Kelty Hearts 0–1 Elgin City G
  3. 24.10 Stirling University 1–2 Elgin City G
  4. 17.10 Elgin City 0–0 Edinburgh City B
  5. 13.10 Elgin City 0–1 Aberdeen U21 M
Deplasman

Dumbarton

6. sıra · 13 puan · 11 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBGM

  1. 31.10 Edinburgh City 2–1 Dumbarton M
  2. 24.10 Dumbarton 1–0 Keith G
  3. 17.10 Dumbarton 1–1 Stirling Albion B
  4. 13.10 Clydebank 4–0 Dumbarton M
  5. 10.10 Clyde 2–1 Dumbarton M

Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Elgin City ile Dumbarton, League Two (İskoçya) 13. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 3. sırada (18 puan), konuk ekip 6. sırada (13 puan).

Form (son 5 maç)

Elgin City için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 3, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Dumbarton için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 9.

Sıralama
3. (18 p) – 6. (13 p)
Form (son 5)
MGGBM – MGBMM
H2H (G-B-M)
4-4-5 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,52 – 3,66 – 3,75
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Elgin City 4, Dumbarton 5 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Dumbarton 2-1 Elgin City.

Gol istatistikleri

Elgin City iç saha 6 maçta maç başına 2,67 gol attı, 1,50 gol yedi; Dumbarton dış saha 6 maçta 0,67 attı, 2,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Elgin City %67, Dumbarton %67. İlk yarıyı önde kapatma: Elgin City 2/6, Dumbarton 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,52, 0 – 3,66, 2 – 3,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · League Two puan durumu · Division3

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Stranraer 11722 259 +1623 GGBGG
2Clyde 11722 2718 +923 GBMGG
3Elgin City 11533 2717 +1018 MMGGB
4Spartans 11434 2220 +215 GMMGM
5Kelty Hearts 11506 1621 -515 MMGMG
6Dumbarton 11416 1218 -613 MGGMB
7Stirling Albion 11335 1424 -1012 MBGGB
8Edinburgh City 11443 2018 +211 GGBMB
9Forfar Athletic 11326 1119 -811 MGMMM
10Annan Athletic 11308 1121 -109 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Clyde 6600 196 +1318
2Dumbarton 6411 96 +313
3Kelty Hearts 5401 118 +312
4Elgin City 6321 169 +711
5Stranraer 5311 62 +410
6Forfar Athletic 5302 65 +19
7Stirling Albion 5221 76 +18
8Edinburgh City 5212 1012 -27
9Spartans 6132 1313 06
10Annan Athletic 6204 813 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Stranraer 6411 197 +1213
2Edinburgh City 6231 106 +49
3Spartans 5302 97 +29
4Elgin City 5212 118 +37
5Clyde 5122 812 -45
6Stirling Albion 6114 718 -114
7Annan Athletic 5104 38 -53
8Kelty Hearts 6105 513 -83
9Forfar Athletic 6024 514 -92
10Dumbarton 5005 312 -90

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:03 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Elgin City1,52
X · Beraberlik3,66
2 · Dumbarton3,75

2,5 Alt / Üst

Alt2,03
Üst1,42

Karşılıklı gol

Var1,44
Yok1,99
Tüm marketler (21)

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,831 ve Yok2,980 ve Var4,490 ve Yok15,952 ve Var6,472 ve Yok8,21

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,4303,4121,83

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,06

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,35Yok1,12

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,24Üst2,54

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,40Üst2,09

Alt/Üst 3.5

Alt1,35Üst2,18

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,74Eşit3,442.1,85

1. Yarı Sonucu

12,0002,2124,13

2. Yarı Sonucu

11,8502,6023,71

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt4,590 ve Alt5,202 ve Alt9,711 ve Üst2,130 ve Üst10,502 ve Üst5,75

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,97Üst1,46

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,62Üst ve Var1,73Alt ve Yok2,68Üst ve Yok6,93

Çifte Şans

1 ve 01,091 ve 21,100 ve 21,77

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var10,901 ve Yok2,330 ve Var6,360 ve Yok3,122 ve Var21,652 ve Yok4,83

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,330 ve 21,41

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,06Üst1,15

Toplam Gol

0-1 gol4,262-3 gol1,894-5 gol2,896+ gol8,40

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,66

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,96Üst1,46

Alt/Üst 1.5

Alt3,97Üst1,06

Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar