← Maçlar
İskoçya · League Two · 12. hafta31 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Kelty Hearts 0-1 Elgin City: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kelty Hearts
0–1İY 0–0
Elgin City
Maç sonu

Kelty Hearts 0–1 Elgin City (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Kelty Hearts – Elgin City maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: L. Mackay 84' (Elgin City).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Kelty Hearts üstte · Elgin City altta

01530İY607590 3' sarı kart: A. Ferguson (Kelty Hearts)30' sarı kart: C. Hannah (Kelty Hearts)31' sarı kart: K. Girvan (Elgin City)66' oyuncu değişikliği: K. Hester ↔ C. Brown (Elgin City)↔66' oyuncu değişikliği: M. Gallagher ↔ L. Booth (Elgin City)↔69' oyuncu değişikliği: J. Hislop ↔ I. Murray (Kelty Hearts)↔78' oyuncu değişikliği: R. Shanley ↔ K. Higginbotham (Kelty Hearts)↔82' oyuncu değişikliği: O. Colloty ↔ K. Willox (Elgin City)↔82' oyuncu değişikliği: M. Falconer ↔ N. Lawson (Kelty Hearts)↔84' sarı kart: Z. Flatman (Kelty Hearts)84' gol: L. Mackay (Elgin City)87' sarı kart (Elgin City)90+2' oyuncu değişikliği: L. Mackay ↔ O. Cairns (Elgin City)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 3' sarı kart: A. Ferguson (Kelty Hearts)
  • 30' sarı kart: C. Hannah (Kelty Hearts)
  • 31' sarı kart: K. Girvan (Elgin City)
  • 66' oyuncu değişikliği: K. Hester ↔ C. Brown (Elgin City)
  • 66' oyuncu değişikliği: M. Gallagher ↔ L. Booth (Elgin City)
  • 69' oyuncu değişikliği: J. Hislop ↔ I. Murray (Kelty Hearts)
  • 78' oyuncu değişikliği: R. Shanley ↔ K. Higginbotham (Kelty Hearts)
  • 82' oyuncu değişikliği: O. Colloty ↔ K. Willox (Elgin City)
  • 82' oyuncu değişikliği: M. Falconer ↔ N. Lawson (Kelty Hearts)
  • 84' sarı kart: Z. Flatman (Kelty Hearts)
  • 84' gol: L. Mackay (Elgin City)
  • 87' sarı kart (Elgin City)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: L. Mackay ↔ O. Cairns (Elgin City)

Maç olayları

  1. Kelty HeartsElgin City
  2. 90+2'L. Mackay ↔ O. CairnsOyuncu değişikliği
  3. 87'Sarı kart
  4. Z. FlatmanSarı kart84'
  5. 84'Gol L. Mackay 0–1Asist: R. Dingwall
  6. 82'O. Colloty ↔ K. WilloxOyuncu değişikliği
  7. M. Falconer ↔ N. LawsonOyuncu değişikliği82'
  8. R. Shanley ↔ K. HigginbothamOyuncu değişikliği78'
  9. J. Hislop ↔ I. MurrayOyuncu değişikliği69'
  10. 66'K. Hester ↔ C. BrownOyuncu değişikliği
  11. 66'M. Gallagher ↔ L. BoothOyuncu değişikliği
  12. 31'K. GirvanSarı kart
  13. C. HannahSarı kart30'
  14. A. FergusonSarı kart3'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kelty Hearts
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%46 6/13%67 4/6
Beraberlik%0 0/13%0 0/6
Mağlubiyet%54 7/13%33 2/6
Elgin City
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%46 6/13%50 3/6
Beraberlik%23 3/13%17 1/6
Mağlubiyet%31 4/13%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kelty Hearts
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,38 (18 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,77 (23 gol)1,50 (9 gol)
Elgin City
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,15 (28 gol)2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç1,46 (19 gol)1,33 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kelty Hearts
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%69 9/13%83 5/6
1,5 Üst%85 11/13%83 5/6
2,5 Üst%69 9/13%83 5/6
3,5 Üst%38 5/13%50 3/6
Gol yememe%8 1/13%0 0/6
Elgin City
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%54 7/13%50 3/6
1,5 Üst%85 11/13%83 5/6
2,5 Üst%62 8/13%67 4/6
3,5 Üst%46 6/13%33 2/6
Gol yememe%31 4/13%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kelty Hearts
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%46 6/13%50 3/6
Berabere%15 2/13%33 2/6
Geride%38 5/13%17 1/6
Elgin City
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%38 5/13%50 3/6
Berabere%23 3/13%17 1/6
Geride%38 5/13%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kelty Hearts (13 maç)

1/151/X01/21X/11X/X0X/212/102/X02/25

Elgin City (13 maç)

1/141/X11/20X/11X/X2X/202/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kelty Hearts (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 2 5
31-45 1 3
46-60 1 2
61-75 3 4
76-90 4 7

Elgin City (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 3 3
31-45 4 4
46-60 6 2
61-75 0 4
76-90 9 4

Kartlar

Kelty Hearts

Sarı 40 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 3,1)

Elgin City

Sarı 22 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 65 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Kelty Hearts için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 7, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Elgin City için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Kelty Hearts 3, Elgin City 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Ağustos 2026, Elgin City 4-1 Kelty Hearts.

Sıralama
5. (15 p) – 3. (18 p)
Form (son 5)
MGMMG – GBMGG
H2H (G-B-M)
3-3-3 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,70 – 3,25 – 1,98
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Kelty Hearts iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,60 gol yedi; Elgin City dış saha 5 maçta 2,20 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kelty Hearts %100, Elgin City %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kelty Hearts %100, Elgin City %60. İlk yarıyı önde kapatma: Kelty Hearts 3/5, Elgin City 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,70, 0 – 3,25, 2 – 1,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,11.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 28 Ekim 2026 18:03 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · League Two puan durumu · Division3

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Stranraer 11722 259 +1623 GGBGG
2Clyde 11722 2718 +923 GBMGG
3Elgin City 11533 2717 +1018 MMGGB
4Spartans 11434 2220 +215 GMMGM
5Kelty Hearts 11506 1621 -515 MMGMG
6Dumbarton 11416 1218 -613 MGGMB
7Stirling Albion 11335 1424 -1012 MBGGB
8Edinburgh City 11443 2018 +211 GGBMB
9Forfar Athletic 11326 1119 -811 MGMMM
10Annan Athletic 11308 1121 -109 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Clyde 6600 196 +1318
2Dumbarton 6411 96 +313
3Kelty Hearts 5401 118 +312
4Elgin City 6321 169 +711
5Stranraer 5311 62 +410
6Forfar Athletic 5302 65 +19
7Stirling Albion 5221 76 +18
8Edinburgh City 5212 1012 -27
9Spartans 6132 1313 06
10Annan Athletic 6204 813 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Stranraer 6411 197 +1213
2Edinburgh City 6231 106 +49
3Spartans 5302 97 +29
4Elgin City 5212 118 +37
5Clyde 5122 812 -45
6Stirling Albion 6114 718 -114
7Annan Athletic 5104 38 -53
8Kelty Hearts 6105 513 -83
9Forfar Athletic 6024 514 -92
10Dumbarton 5005 312 -90

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:03 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,70X3,2521,98

Çifte şans

1X1,44121,16X21,23

Karşılıklı gol

Var1,41Yok2,11

1,5 Alt / Üst

Alt3,86Üst1,08

2,5 Alt / Üst

Alt1,97Üst1,47

3,5 Alt / Üst

Alt1,34Üst2,28

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.