Annan Athletic 1-2 Kelty Hearts: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Annan Athletic 1–2 Kelty Hearts (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Paylaş
Maç özeti
Annan Athletic – Kelty Hearts maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: C. O'Donnell 67' (Annan Athletic); J. Hislop 10', J. Brydon 85' (Kelty Hearts).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Galabank, Annan
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Annan Athletic üstte · Kelty Hearts altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' gol: J. Hislop (Kelty Hearts)
- 28' oyuncu değişikliği: A. Roy ↔ S. Buchanan (Annan Athletic)
- 41' sarı kart: R. Shanley (Kelty Hearts)
- 53' sarı kart: C. Hannah (Kelty Hearts)
- 58' kırmızı kart: K. Watson (Annan Athletic)
- 62' sarı kart: C. Maxwell (Annan Athletic)
- 66' oyuncu değişikliği: S. McKenzie ↔ C. O'Donnell (Annan Athletic)
- 67' gol: C. O'Donnell (Annan Athletic)
- 69' oyuncu değişikliği: R. Shanley ↔ K. Higginbotham (Kelty Hearts)
- 83' sarı kart: L. Moore (Kelty Hearts)
- 85' gol: J. Brydon (Kelty Hearts)
- 86' oyuncu değişikliği: I. Murray ↔ F. Moffett (Kelty Hearts)
- 87' sarı kart: A. Muirhead (Annan Athletic)
- 88' sarı kart: T. Muir (Annan Athletic)
- 90+1' oyuncu değişikliği: C. Maxwell ↔ C. Williams (Annan Athletic)
- 90+3' sarı kart: A. Smith (Annan Athletic)
Maç olayları
- Annan AthleticKelty Hearts
- A. SmithSarı kart90+3'
- C. Maxwell ↔ C. WilliamsOyuncu değişikliği90+1'
- T. MuirSarı kart88'
- A. MuirheadSarı kart87'
- 86'I. Murray ↔ F. MoffettOyuncu değişikliği
- 85'Gol J. Brydon 1–2Asist: J. Hislop
- 83'L. MooreSarı kart
- 69'R. Shanley ↔ K. HigginbothamOyuncu değişikliği
- Gol C. O'Donnell 1–167'
- S. McKenzie ↔ C. O'DonnellOyuncu değişikliği66'
- C. MaxwellSarı kart62'
- K. WatsonKırmızı kart58'
- 53'C. HannahSarı kart
- 41'R. ShanleySarı kart
- A. Roy ↔ S. BuchananOyuncu değişikliği28'
- 10'Gol J. Hislop 0–1
Annan Athletic iç sahada (7 maç) · Kelty Hearts deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 16 maç (2019'dan beri)
4 Annan Athletic4 berabere8 Kelty Hearts
- Annan Athletic iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Kelty Hearts deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Kelty Hearts, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %77 10/13 | %71 5/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (26 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Geride | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Geride | %38 5/13 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Annan Athletic (13 maç)
Kelty Hearts (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Annan Athletic (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 4 | 9 |
Kelty Hearts (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 4 | 7 |
Kartlar
Annan Athletic
Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Kelty Hearts
Sarı 40 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 65 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAnnan Athletic
10. sıra · 9 puan · 11 maç · averaj -10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMM
- 03.11 Annan Athletic 0–2 Ayr Utd M
- 31.10 Spartans 3–2 Annan Athletic M
- 24.10 Huntly 2–2 Annan Athletic B
- 17.10 Clyde 4–1 Annan Athletic M
- 13.10 Annan Athletic 0–0 Alloa Athletic B
Kelty Hearts
5. sıra · 15 puan · 11 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMG
- 03.11 Morton 0–1 Kelty Hearts G
- 31.10 Kelty Hearts 0–1 Elgin City M
- 24.10 Edinburgh City 4–1 Kelty Hearts M
- 17.10 Kelty Hearts 2–1 Forfar Athletic G
- 13.10 East Kilbride 2–1 Kelty Hearts M
Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 18:00: League Two (İskoçya) 13. haftasında ev sahibi Annan Athletic, konuk ekip Kelty Hearts. Puan tablosunda ev sahibi 10. sırada (9 puan), konuk ekip 5. sırada (15 puan).
Form (son 5 maç)
Annan Athletic son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 11 gol yedi. Kelty Hearts için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 5, yenilen 8.
- Sıralama
- 10. (9 p) – 5. (15 p)
- Form (son 5)
- MMBMB – GMMGM
- H2H (G-B-M)
- 4-4-8 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,34 – 3,12 – 2,24
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Annan Athletic 4, Kelty Hearts 8 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Kelty Hearts 2-1 Annan Athletic.
Gol istatistikleri
Annan Athletic iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 2,17 gol yedi; Kelty Hearts dış saha 6 maçta 0,83 attı, 2,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Annan Athletic %50, Kelty Hearts %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Annan Athletic %50, Kelty Hearts %50. İlk yarıyı önde kapatma: Annan Athletic 2/6, Kelty Hearts 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,34, 0 – 3,12, 2 – 2,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,07.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İskoçya · League Two puan durumu · Division3
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 11 | +16 | 23 |
| 2 | Clyde | 11 | +9 | 23 |
| 3 | Elgin City | 11 | +10 | 18 |
| 4 | Spartans | 11 | +2 | 15 |
| 5 | Kelty Hearts | 11 | -5 | 15 |
| 6 | Dumbarton | 11 | -6 | 13 |
| 7 | Stirling Albion | 11 | -10 | 12 |
| 8 | Edinburgh City | 11 | +2 | 11 |
| 9 | Forfar Athletic | 11 | -8 | 11 |
| 10 | Annan Athletic | 11 | -10 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Clyde | 6 | +13 | 18 |
| 2 | Dumbarton | 6 | +3 | 13 |
| 3 | Kelty Hearts | 5 | +3 | 12 |
| 4 | Elgin City | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Stranraer | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Forfar Athletic | 5 | +1 | 9 |
| 7 | Stirling Albion | 5 | +1 | 8 |
| 8 | Edinburgh City | 5 | -2 | 7 |
| 9 | Spartans | 6 | 0 | 6 |
| 10 | Annan Athletic | 6 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 6 | +12 | 13 |
| 2 | Edinburgh City | 6 | +4 | 9 |
| 3 | Spartans | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Elgin City | 5 | +3 | 7 |
| 5 | Clyde | 5 | -4 | 5 |
| 6 | Stirling Albion | 6 | -11 | 4 |
| 7 | Annan Athletic | 5 | -5 | 3 |
| 8 | Kelty Hearts | 6 | -8 | 3 |
| 9 | Forfar Athletic | 6 | -9 | 2 |
| 10 | Dumbarton | 5 | -9 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:03 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (21)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Tek / Çift
Handikaplı Maç Sonucu 1
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 18:00 Clyde Bank 3–2 Spartans Edinburgh FC
- 18:00 Elgin City 0–2 Dumbarton
- 18:00 Forfar 1–1 Edinburgh
- 18:00 Stranraer 3–0 Stirling Alb
