Deportivo Saprissa – Puntarenas FC
Deportivo Saprissa – Puntarenas FC: 9 Kasım 01:00, Kosta Rika · Primera División. Bu sezon Deportivo Saprissa evinde 7 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Puntarenas FC deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %78; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Deportivo Saprissa | Puntarenas FC |
|---|---|---|
| Lig sırası | 2. · 28 puan | 6. · 19 puan |
| Form (son 5) | BMGBG | MGGBM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,86 – 0,71 | 1,29 – 1,43 |
| 2,5 Üst biten | %71 | %57 |
| Karşılıklı gol | %57 | %100 |
| Gol yemediği | %43 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 11-3-3 (17 maç, Deportivo Saprissa bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Deportivo Saprissa iç sahada (7 maç), Puntarenas FC deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Deportivo Saprissa iç sahada (7 maç) · Puntarenas FC deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Deportivo Saprissa iç sahada bu sezon yenilmedi: 7 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik.
- Puntarenas FC deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Puntarenas FC, deplasman maçlarında 7 maçta 7 kez iki takım da gol attı (%100).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiDeportivo Saprissa
2. sıra · 28 puan · 15 maç · averaj +15
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGBG
- 06.11 CS Herediano 0–2 Deportivo Saprissa G
- 01.11 Deportivo Saprissa 0–0 LD Alajuelense B
- 29.10 Deportivo Saprissa 2–1 Firpo G
- 25.10 San Carlos 2–1 Deportivo Saprissa M
- 22.10 Firpo 0–0 Deportivo Saprissa B
Puntarenas FC
6. sıra · 19 puan · 15 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBM
- 05.11 Puntarenas FC 0–1 San Carlos M
- 31.10 Perez Zeledon 1–1 Puntarenas FC B
- 25.10 Puntarenas FC 3–1 Inter San Carlos G
- 20.10 Escorpiones Belén 1–2 Puntarenas FC G
- 14.10 CS Cartagines 3–1 Puntarenas FC M
Puan durumu 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 06.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Deportivo Saprissa 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Puntarenas FC 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Deportivo Saprissa 11, Puntarenas FC 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Ağustos 2026, Puntarenas FC 0-2 Deportivo Saprissa.
Gol istatistikleri
Deportivo Saprissa iç saha 7 maçta maç başına 2,86 gol attı, 0,71 gol yedi; Puntarenas FC dış saha 7 maçta 1,29 attı, 1,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Deportivo Saprissa %57, Puntarenas FC %100. İlk yarıyı önde kapatma: Deportivo Saprissa 4/7, Puntarenas FC 2/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,21, 0 – 4,57, 2 – 6,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,09, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,69.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %78; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 2. (28 p) – 6. (19 p)
- Form (son 5)
- GBGMB – MBGGM
- H2H (G-B-M)
- 11-3-3 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 1,21 – 4,57 – 6,59
Veri: 8 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %86 6/7 |
| Beraberlik | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (29 gol) | 2,86 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (14 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,13 (17 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %47 7/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15 | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Geride | %27 4/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %71 5/7 |
| Geride | %27 4/15 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Deportivo Saprissa (15 maç)
Puntarenas FC (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Deportivo Saprissa (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 7 | 1 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Puntarenas FC (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Kartlar
Deportivo Saprissa
Sarı 35 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,3)
Puntarenas FC
Sarı 44 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Kosta Rika · Primera División puan durumu · Primera Division: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting San Jose | 15 | +9 | 30 |
| 2 | Deportivo Saprissa | 15 | +15 | 28 |
| 3 | CS Cartagines | 15 | +10 | 28 |
| 4 | LD Alajuelense | 15 | +10 | 26 |
| 5 | San Carlos | 15 | -2 | 25 |
| 6 | Puntarenas FC | 15 | -5 | 19 |
| 7 | Inter San Carlos | 15 | -6 | 19 |
| 8 | CS Herediano | 15 | -5 | 14 |
| 9 | Escorpiones Belén | 15 | -10 | 13 |
| 10 | Perez Zeledon | 15 | -16 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CS Cartagines | 7 | +12 | 21 |
| 2 | Sporting San Jose | 8 | +11 | 20 |
| 3 | Deportivo Saprissa | 7 | +15 | 19 |
| 4 | LD Alajuelense | 7 | +5 | 13 |
| 5 | San Carlos | 7 | -1 | 12 |
| 6 | Puntarenas FC | 8 | -1 | 11 |
| 7 | Inter San Carlos | 8 | +1 | 10 |
| 8 | CS Herediano | 7 | -5 | 6 |
| 9 | Perez Zeledon | 8 | -9 | 5 |
| 10 | Escorpiones Belén | 8 | -12 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LD Alajuelense | 8 | +5 | 13 |
| 2 | San Carlos | 8 | -1 | 13 |
| 3 | Sporting San Jose | 7 | -2 | 10 |
| 4 | Escorpiones Belén | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Deportivo Saprissa | 8 | 0 | 9 |
| 6 | Inter San Carlos | 7 | -7 | 9 |
| 7 | CS Herediano | 8 | 0 | 8 |
| 8 | Puntarenas FC | 7 | -4 | 8 |
| 9 | CS Cartagines | 8 | -2 | 7 |
| 10 | Perez Zeledon | 7 | -7 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 10:08 TSİ.
Puan durumu 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 06.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
