← Maçlar
Kosta Rika · Primera División25 Ekim 2026 · 03:00 TSİ

Puntarenas FC 3-1 Inter San Carlos: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Puntarenas FC
3–1İY 0–1
Inter San Carlos
Maç sonu

Puntarenas FC 3–1 Inter San Carlos (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Puntarenas FC – Inter San Carlos maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: K. E. Cabezas Rodriguez 72', W. Hernandez 74', P. Alvarez 90' (Puntarenas FC); E. Torres 30' (Inter San Carlos).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Puntarenas FC üstte · Inter San Carlos altta

01530İY607590 27' oyuncu değişikliği: R. Taylor ↔ D. Castrillo (Puntarenas FC)↔30' gol: E. Torres (Inter San Carlos)45' sarı kart: K. Gomez (Puntarenas FC)54' sarı kart: W. Cortes (Puntarenas FC)56' oyuncu değişikliği: W. Cortes ↔ L. Comachi (Puntarenas FC)↔56' oyuncu değişikliği: J. Hadden ↔ W. Hernandez (Puntarenas FC)↔62' oyuncu değişikliği: E. Torres ↔ A. Gomez Rodriguez (Inter San Carlos)↔62' oyuncu değişikliği: R. Chirino ↔ R. Vega (Inter San Carlos)↔67' oyuncu değişikliği: V. Edghill ↔ A. Sinclair (Puntarenas FC)↔67' oyuncu değişikliği: Y. Tejeda ↔ K. E. Cabezas Rodriguez (Puntarenas FC)↔71' oyuncu değişikliği: J. Bolanos ↔ W. Gonzalez (Inter San Carlos)↔72' gol: K. E. Cabezas Rodriguez (Puntarenas FC)74' gol: W. Hernandez (Puntarenas FC)78' sarı kart: K. E. Cabezas Rodriguez (Puntarenas FC)79' oyuncu değişikliği: A. Ramos ↔ K. Porras (Inter San Carlos)↔87' sarı kart: R. Vega (Inter San Carlos)90' gol: P. Alvarez (Puntarenas FC)90+3' sarı kart: W. Gonzalez (Inter San Carlos)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 27' oyuncu değişikliği: R. Taylor ↔ D. Castrillo (Puntarenas FC)
  • 30' gol: E. Torres (Inter San Carlos)
  • 45' sarı kart: K. Gomez (Puntarenas FC)
  • 54' sarı kart: W. Cortes (Puntarenas FC)
  • 56' oyuncu değişikliği: W. Cortes ↔ L. Comachi (Puntarenas FC)
  • 56' oyuncu değişikliği: J. Hadden ↔ W. Hernandez (Puntarenas FC)
  • 62' oyuncu değişikliği: E. Torres ↔ A. Gomez Rodriguez (Inter San Carlos)
  • 62' oyuncu değişikliği: R. Chirino ↔ R. Vega (Inter San Carlos)
  • 67' oyuncu değişikliği: V. Edghill ↔ A. Sinclair (Puntarenas FC)
  • 67' oyuncu değişikliği: Y. Tejeda ↔ K. E. Cabezas Rodriguez (Puntarenas FC)
  • 71' oyuncu değişikliği: J. Bolanos ↔ W. Gonzalez (Inter San Carlos)
  • 72' gol: K. E. Cabezas Rodriguez (Puntarenas FC)
  • 74' gol: W. Hernandez (Puntarenas FC)
  • 78' sarı kart: K. E. Cabezas Rodriguez (Puntarenas FC)
  • 79' oyuncu değişikliği: A. Ramos ↔ K. Porras (Inter San Carlos)
  • 87' sarı kart: R. Vega (Inter San Carlos)
  • 90' gol: P. Alvarez (Puntarenas FC)
  • 90+3' sarı kart: W. Gonzalez (Inter San Carlos)

Maç olayları

  1. Puntarenas FCInter San Carlos
  2. 90+3'W. GonzalezSarı kart
  3. Gol P. Alvarez 3–190'
  4. 87'R. VegaSarı kart
  5. 79'A. Ramos ↔ K. PorrasOyuncu değişikliği
  6. K. E. Cabezas RodriguezSarı kart78'
  7. Gol W. Hernandez 2–174'
  8. Gol K. E. Cabezas Rodriguez 1–172'
  9. 71'J. Bolanos ↔ W. GonzalezOyuncu değişikliği
  10. V. Edghill ↔ A. SinclairOyuncu değişikliği67'
  11. Y. Tejeda ↔ K. E. Cabezas RodriguezOyuncu değişikliği67'
  12. 62'E. Torres ↔ A. Gomez RodriguezOyuncu değişikliği
  13. 62'R. Chirino ↔ R. VegaOyuncu değişikliği
  14. W. Cortes ↔ L. ComachiOyuncu değişikliği56'
  15. J. Hadden ↔ W. HernandezOyuncu değişikliği56'
  16. W. CortesSarı kart54'
  17. K. GomezSarı kart45'
  18. 30'Gol E. Torres 0–1
  19. R. Taylor ↔ D. CastrilloOyuncu değişikliği27'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Puntarenas FC
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%33 5/15%38 3/8
Beraberlik%33 5/15%25 2/8
Mağlubiyet%33 5/15%38 3/8
Inter San Carlos
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%33 5/15%43 3/7
Beraberlik%27 4/15%0 0/7
Mağlubiyet%40 6/15%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Puntarenas FC
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,13 (17 gol)1,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,12 (9 gol)
Inter San Carlos
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,20 (18 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,60 (24 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Puntarenas FC
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%73 11/15%50 4/8
1,5 Üst%80 12/15%63 5/8
2,5 Üst%40 6/15%25 2/8
3,5 Üst%20 3/15%25 2/8
Gol yememe%13 2/15%25 2/8
Inter San Carlos
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%60 9/15%43 3/7
1,5 Üst%87 13/15%86 6/7
2,5 Üst%40 6/15%57 4/7
3,5 Üst%33 5/15%43 3/7
Gol yememe%27 4/15%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Puntarenas FC
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%20 3/15%13 1/8
Berabere%53 8/15%38 3/8
Geride%27 4/15%50 4/8
Inter San Carlos
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%40 6/15%57 4/7
Berabere%20 3/15%0 0/7
Geride%40 6/15%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Puntarenas FC (15 maç)

1/121/X11/20X/12X/X3X/232/112/X12/22

Inter San Carlos (15 maç)

1/141/X11/21X/11X/X1X/212/102/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Puntarenas FC (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 3
31-45 5 5
46-60 0 1
61-75 3 5
76-90 5 3

Inter San Carlos (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 4 3
31-45 1 2
46-60 2 0
61-75 2 4
76-90 3 7

Kartlar

Puntarenas FC

Sarı 44 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,9)

Inter San Carlos

Sarı 34 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Puntarenas FC 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-6). Inter San Carlos son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 11 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Puntarenas FC 0 – Inter San Carlos 0; 1 beraberlik var. Son maç: 13 Eylül 2026, Inter San Carlos 1-1 Puntarenas FC.

Sıralama
7. (15 p) – 6. (18 p)
Form (son 5)
GMBGB – MGBMB
H2H (G-B-M)
0-1-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
iddaa MS 1-0-2
2,01 – 3,06 – 2,77
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Puntarenas FC iç saha 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,17 gol yedi; Inter San Carlos dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Puntarenas FC %17, Inter San Carlos %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Puntarenas FC %50, Inter San Carlos %33. İlk yarıyı önde kapatma: Puntarenas FC 1/6, Inter San Carlos 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,01, 0 – 3,06, 2 – 2,77. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,92.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kosta Rika · Primera División puan durumu · Primera Division: Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Sporting San Jose 15933 3021 +930 MBGGG
2Deportivo Saprissa 15915 2914 +1528 GMMBG
3CS Cartagines 15915 2818 +1028 GGMGB
4LD Alajuelense 15753 2515 +1026 BGGBG
5San Carlos 15816 1618 -225 MBGMG
6Puntarenas FC 15546 1621 -519 MGGBM
7Inter San Carlos 15546 1824 -619 GMMMB
8CS Herediano 15429 1520 -514 BGGMM
9Escorpiones Belén 154110 1828 -1013 GMMGM
10Perez Zeledon 15249 1127 -1610 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1CS Cartagines 7700 164 +1221
2Sporting San Jose 8620 198 +1120
3Deportivo Saprissa 7610 205 +1519
4LD Alajuelense 7412 116 +513
5San Carlos 7403 78 -112
6Puntarenas FC 8323 89 -111
7Inter San Carlos 8242 1110 +110
8CS Herediano 7205 813 -56
9Perez Zeledon 8125 514 -95
10Escorpiones Belén 8116 618 -124
#TakımOGBMAYAVP
1LD Alajuelense 8341 149 +513
2San Carlos 8413 910 -113
3Sporting San Jose 7313 1113 -210
4Escorpiones Belén 7304 1210 +29
5Deportivo Saprissa 8305 99 09
6Inter San Carlos 7304 714 -79
7CS Herediano 8224 77 08
8Puntarenas FC 7223 812 -48
9CS Cartagines 8215 1214 -27
10Perez Zeledon 7124 613 -75

Güncel değil Puan durumu 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 10:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,01X3,0622,77

Çifte şans

1X1,22121,17X21,43

Karşılıklı gol

Var1,51Yok1,92

2,5 Alt / Üst

Alt1,75Üst1,63

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.