← Maçlar
Kosta Rika · Primera División14 Ekim 2026 · 03:00 TSİ

CS Cartagines 3-1 Puntarenas FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CS Cartagines
3–1İY 1–1
Puntarenas FC
Maç sonu

CS Cartagines 3–1 Puntarenas FC (14 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

CS Cartagines – Puntarenas FC maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CS Cartagines üstte · Puntarenas FC altta

01530İY607590 12' sarı kart: Y. Tejeda (Puntarenas FC)28' gol: Tepa (CS Cartagines)44' sarı kart: A. Hernandez (CS Cartagines)46' oyuncu değişikliği: U. Segura ↔ J. Hadden (Puntarenas FC)↔45+1' gol: Y. Tejeda (Puntarenas FC)45+5' sarı kart: M. Moran (CS Cartagines)64' oyuncu değişikliği: C. Montero ↔ J. Gaete (CS Cartagines)↔64' oyuncu değişikliği: G. M. Morera ↔ D. Lopez (CS Cartagines)↔68' gol: J. Gaete (CS Cartagines)70' oyuncu değişikliği: D. Rodriguez ↔ D. Castrillo (Puntarenas FC)↔70' oyuncu değişikliği: P. Alvarez ↔ W. Hernandez (Puntarenas FC)↔70' oyuncu değişikliği: Y. Tejeda ↔ K. E. Cabezas Rodriguez (Puntarenas FC)↔81' oyuncu değişikliği: R. Cole ↔ L. Comachi (Puntarenas FC)↔81' oyuncu değişikliği: Tepa ↔ B. Alfaro (CS Cartagines)↔86' oyuncu değişikliği: J. Quiros ↔ D. Gonzalez Hernandez (CS Cartagines)↔86' oyuncu değişikliği: A. Hernandez ↔ G. Castro (CS Cartagines)↔90+4' gol (CS Cartagines)90+8' sarı kart (Puntarenas FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' sarı kart: Y. Tejeda (Puntarenas FC)
  • 28' gol: Tepa (CS Cartagines)
  • 44' sarı kart: A. Hernandez (CS Cartagines)
  • 46' oyuncu değişikliği: U. Segura ↔ J. Hadden (Puntarenas FC)
  • 45+1' gol: Y. Tejeda (Puntarenas FC)
  • 45+5' sarı kart: M. Moran (CS Cartagines)
  • 64' oyuncu değişikliği: C. Montero ↔ J. Gaete (CS Cartagines)
  • 64' oyuncu değişikliği: G. M. Morera ↔ D. Lopez (CS Cartagines)
  • 68' gol: J. Gaete (CS Cartagines)
  • 70' oyuncu değişikliği: D. Rodriguez ↔ D. Castrillo (Puntarenas FC)
  • 70' oyuncu değişikliği: P. Alvarez ↔ W. Hernandez (Puntarenas FC)
  • 70' oyuncu değişikliği: Y. Tejeda ↔ K. E. Cabezas Rodriguez (Puntarenas FC)
  • 81' oyuncu değişikliği: R. Cole ↔ L. Comachi (Puntarenas FC)
  • 81' oyuncu değişikliği: Tepa ↔ B. Alfaro (CS Cartagines)
  • 86' oyuncu değişikliği: J. Quiros ↔ D. Gonzalez Hernandez (CS Cartagines)
  • 86' oyuncu değişikliği: A. Hernandez ↔ G. Castro (CS Cartagines)
  • 90+4' gol (CS Cartagines)
  • 90+8' sarı kart (Puntarenas FC)

Maç olayları

  1. CS CartaginesPuntarenas FC
  2. 90+8'Sarı kart
  3. Gol 3–190+4'
  4. J. Quiros ↔ D. Gonzalez HernandezOyuncu değişikliği86'
  5. A. Hernandez ↔ G. CastroOyuncu değişikliği86'
  6. 81'R. Cole ↔ L. ComachiOyuncu değişikliği
  7. Tepa ↔ B. AlfaroOyuncu değişikliği81'
  8. 70'D. Rodriguez ↔ D. CastrilloOyuncu değişikliği
  9. 70'P. Alvarez ↔ W. HernandezOyuncu değişikliği
  10. 70'Y. Tejeda ↔ K. E. Cabezas RodriguezOyuncu değişikliği
  11. Gol J. Gaete 2–168'
  12. C. Montero ↔ J. GaeteOyuncu değişikliği64'
  13. G. M. Morera ↔ D. LopezOyuncu değişikliği64'
  14. 46'U. Segura ↔ J. HaddenOyuncu değişikliği
  15. M. MoranSarı kart45+5'
  16. 45+1'Gol Y. Tejeda 1–1
  17. A. HernandezSarı kart44'
  18. Gol Tepa 1–028'
  19. 12'Y. TejedaSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CS Cartagines
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%60 9/15%100 7/7
Beraberlik%7 1/15%0 0/7
Mağlubiyet%33 5/15%0 0/7
Puntarenas FC
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%33 5/15%29 2/7
Beraberlik%33 5/15%43 3/7
Mağlubiyet%33 5/15%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CS Cartagines
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,87 (28 gol)2,29 (16 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)0,57 (4 gol)
Puntarenas FC
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,13 (17 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,43 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CS Cartagines
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%67 10/15%57 4/7
1,5 Üst%73 11/15%71 5/7
2,5 Üst%67 10/15%71 5/7
3,5 Üst%53 8/15%43 3/7
Gol yememe%20 3/15%43 3/7
Puntarenas FC
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%73 11/15%100 7/7
1,5 Üst%80 12/15%100 7/7
2,5 Üst%40 6/15%57 4/7
3,5 Üst%20 3/15%14 1/7
Gol yememe%13 2/15%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CS Cartagines
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%33 5/15%71 5/7
Berabere%27 4/15%29 2/7
Geride%40 6/15%0 0/7
Puntarenas FC
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%20 3/15%29 2/7
Berabere%53 8/15%71 5/7
Geride%27 4/15%0 0/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CS Cartagines (15 maç)

1/151/X01/20X/14X/X0X/202/102/X12/25

Puntarenas FC (15 maç)

1/121/X11/20X/12X/X3X/232/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CS Cartagines (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 2 3
31-45 3 3
46-60 2 1
61-75 5 3
76-90 7 2

Puntarenas FC (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 3
31-45 5 5
46-60 0 1
61-75 3 5
76-90 5 3

Kartlar

CS Cartagines

Sarı 43 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,9)

Puntarenas FC

Sarı 44 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

CS Cartagines için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 6. Puntarenas FC son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 17 maçta galibiyetler CS Cartagines 8 – Puntarenas FC 4; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Eylül 2026, Puntarenas FC 1-3 CS Cartagines.

Sıralama
3. (18 p) – 7. (12 p)
Form (son 5)
MMGGG – BGBMG
H2H (G-B-M)
8-5-4 (17 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %100
iddaa MS 1-0-2
1,36 – 3,92 – 5,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

CS Cartagines iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 0,75 gol yedi; Puntarenas FC dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: CS Cartagines %75, Puntarenas FC %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CS Cartagines %75, Puntarenas FC %100. İlk yarıyı önde kapatma: CS Cartagines 3/4, Puntarenas FC 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,36, 0 – 3,92, 2 – 5,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,68.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %88; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 12 Ekim 2026 08:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kosta Rika · Primera División puan durumu · Primera Division: Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Sporting San Jose 15933 3021 +930 MBGGG
2Deportivo Saprissa 15915 2914 +1528 GMMBG
3CS Cartagines 15915 2818 +1028 GGMGB
4LD Alajuelense 15753 2515 +1026 BGGBG
5San Carlos 15816 1618 -225 MBGMG
6Puntarenas FC 15546 1621 -519 MGGBM
7Inter San Carlos 15546 1824 -619 GMMMB
8CS Herediano 15429 1520 -514 BGGMM
9Escorpiones Belén 154110 1828 -1013 GMMGM
10Perez Zeledon 15249 1127 -1610 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1CS Cartagines 7700 164 +1221
2Sporting San Jose 8620 198 +1120
3Deportivo Saprissa 7610 205 +1519
4LD Alajuelense 7412 116 +513
5San Carlos 7403 78 -112
6Puntarenas FC 8323 89 -111
7Inter San Carlos 8242 1110 +110
8CS Herediano 7205 813 -56
9Perez Zeledon 8125 514 -95
10Escorpiones Belén 8116 618 -124
#TakımOGBMAYAVP
1LD Alajuelense 8341 149 +513
2San Carlos 8413 910 -113
3Sporting San Jose 7313 1113 -210
4Escorpiones Belén 7304 1210 +29
5Deportivo Saprissa 8305 99 09
6Inter San Carlos 7304 714 -79
7CS Herediano 8224 77 08
8Puntarenas FC 7223 812 -48
9CS Cartagines 8215 1214 -27
10Perez Zeledon 7124 613 -75

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 10:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,36X3,9225,45

Çifte şans

121,09X22,13

Karşılıklı gol

Var1,72Yok1,68

2,5 Alt / Üst

Alt1,85Üst1,57

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.