CS Herediano – Inter San Carlos
CS Herediano – Inter San Carlos: 9 Kasım 03:30, Kosta Rika · Primera División. Bu sezon CS Herediano evinde 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet; Inter San Carlos deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 16 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Carlos Alvarado, Heredia
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | CS Herediano | Inter San Carlos |
|---|---|---|
| Lig sırası | 8. · 14 puan | 7. · 19 puan |
| Form (son 5) | BGGMM | GMMMB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,86 – 2,00 | 1,00 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %57 | %57 |
| Karşılıklı gol | %43 | %43 |
| Gol yemediği | %0 | %29 |
| Aralarında (G-B-M) | 0-1-0 (1 maç, CS Herediano bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: CS Herediano iç sahada (7 maç), Inter San Carlos deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
CS Herediano iç sahada (7 maç) · Inter San Carlos deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- CS Herediano iç sahada 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Inter San Carlos deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- CS Herediano, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCS Herediano
8. sıra · 14 puan · 15 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGMM
- 06.11 CS Herediano 0–2 Deportivo Saprissa M
- 01.11 Sporting San Jose 1–0 CS Herediano M
- 25.10 CS Herediano 3–1 CS Cartagines G
- 18.10 Perez Zeledon 0–3 CS Herediano G
- 15.10 LD Alajuelense 1–1 CS Herediano B
Inter San Carlos
7. sıra · 19 puan · 15 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMB
- 05.11 Inter San Carlos 1–1 CS Cartagines B
- 31.10 Inter San Carlos 2–3 Escorpiones Belén M
- 25.10 Puntarenas FC 3–1 Inter San Carlos M
- 18.10 Inter San Carlos 2–3 LD Alajuelense M
- 14.10 San Carlos 1–2 Inter San Carlos G
Puan durumu 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 06.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
CS Herediano için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 5. Inter San Carlos son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler CS Herediano 0 – Inter San Carlos 0; 1 beraberlik var. Son maç: 3 Ağustos 2026, Inter San Carlos 1-1 CS Herediano.
Gol istatistikleri
CS Herediano iç saha 7 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,00 gol yedi; Inter San Carlos dış saha 7 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CS Herediano %43, Inter San Carlos %43. İlk yarıyı önde kapatma: CS Herediano 1/7, Inter San Carlos 4/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,48, 0 – 3,44, 2 – 4,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 16 gol yediler.
- Sıralama
- 8. (14 p) – 7. (19 p)
- Form (son 5)
- MMGGB – BMMMG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %43
- iddaa MS 1-0-2
- 1,48 – 3,44 – 4,39
Veri: 8 Kasım 2026 00:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %60 9/15 | %71 5/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,87 (13 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (18 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (24 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 5/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %33 5/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %13 2/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %60 9/15 | %43 3/7 |
| Geride | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %20 3/15 | %0 0/7 |
| Geride | %40 6/15 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CS Herediano (15 maç)
Inter San Carlos (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CS Herediano (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Inter San Carlos (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Kartlar
CS Herediano
Sarı 30 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,0)
Inter San Carlos
Sarı 34 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Kosta Rika · Primera División puan durumu · Primera Division: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting San Jose | 15 | +9 | 30 |
| 2 | Deportivo Saprissa | 15 | +15 | 28 |
| 3 | CS Cartagines | 15 | +10 | 28 |
| 4 | LD Alajuelense | 15 | +10 | 26 |
| 5 | San Carlos | 15 | -2 | 25 |
| 6 | Puntarenas FC | 15 | -5 | 19 |
| 7 | Inter San Carlos | 15 | -6 | 19 |
| 8 | CS Herediano | 15 | -5 | 14 |
| 9 | Escorpiones Belén | 15 | -10 | 13 |
| 10 | Perez Zeledon | 15 | -16 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CS Cartagines | 7 | +12 | 21 |
| 2 | Sporting San Jose | 8 | +11 | 20 |
| 3 | Deportivo Saprissa | 7 | +15 | 19 |
| 4 | LD Alajuelense | 7 | +5 | 13 |
| 5 | San Carlos | 7 | -1 | 12 |
| 6 | Puntarenas FC | 8 | -1 | 11 |
| 7 | Inter San Carlos | 8 | +1 | 10 |
| 8 | CS Herediano | 7 | -5 | 6 |
| 9 | Perez Zeledon | 8 | -9 | 5 |
| 10 | Escorpiones Belén | 8 | -12 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LD Alajuelense | 8 | +5 | 13 |
| 2 | San Carlos | 8 | -1 | 13 |
| 3 | Sporting San Jose | 7 | -2 | 10 |
| 4 | Escorpiones Belén | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Deportivo Saprissa | 8 | 0 | 9 |
| 6 | Inter San Carlos | 7 | -7 | 9 |
| 7 | CS Herediano | 8 | 0 | 8 |
| 8 | Puntarenas FC | 7 | -4 | 8 |
| 9 | CS Cartagines | 8 | -2 | 7 |
| 10 | Perez Zeledon | 7 | -7 | 5 |
Güncel değil Puan durumu 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 10:08 TSİ.
Puan durumu 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 06.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
