Sporting San Jose 1-0 CS Herediano: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sporting San Jose 1–0 CS Herediano (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Sporting San Jose – CS Herediano maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: R. Carballo 90+7' (Sporting San Jose).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Sporting San Jose üstte · CS Herediano altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' sarı kart: K. Brown (CS Herediano)
- 46' oyuncu değişikliği: E. Rubio ↔ N. Bennette (CS Herediano)
- 46' oyuncu değişikliği: D. Gonzalez ↔ K. Fuller (CS Herediano)
- 63' oyuncu değişikliği: J. Navarro ↔ J. Mendez (Sporting San Jose)
- 63' oyuncu değişikliği: H. Quiros ↔ A. Suarez (CS Herediano)
- 72' oyuncu değişikliği: G. Leiva ↔ M. Urena (Sporting San Jose)
- 74' sarı kart: J. Pinto (Sporting San Jose)
- 75' oyuncu değişikliği: N. Bennette ↔ R. Araya (CS Herediano)
- 80' oyuncu değişikliği: J. Pinto ↔ D. Colindres (Sporting San Jose)
- 80' oyuncu değişikliği: A. Murillo ↔ R. Leal (CS Herediano)
- 80' oyuncu değişikliği: J. Batista ↔ Y. Salas (Sporting San Jose)
- 80' oyuncu değişikliği: M. George Clayton ↔ R. Carballo (Sporting San Jose)
- 87' sarı kart: G. Montes (CS Herediano)
- 90+5' sarı kart: A. Cruz (CS Herediano)
- 90+7' gol: R. Carballo (Sporting San Jose)
Maç olayları
- Sporting San JoseCS Herediano
- Gol R. Carballo 1–090+7'
- 90+5'A. CruzSarı kart
- 87'G. MontesSarı kart
- J. Pinto ↔ D. ColindresOyuncu değişikliği80'
- 80'A. Murillo ↔ R. LealOyuncu değişikliği
- J. Batista ↔ Y. SalasOyuncu değişikliği80'
- M. George Clayton ↔ R. CarballoOyuncu değişikliği80'
- 75'N. Bennette ↔ R. ArayaOyuncu değişikliği
- J. PintoSarı kart74'
- G. Leiva ↔ M. UrenaOyuncu değişikliği72'
- J. Navarro ↔ J. MendezOyuncu değişikliği63'
- 63'H. Quiros ↔ A. SuarezOyuncu değişikliği
- 46'E. Rubio ↔ N. BennetteOyuncu değişikliği
- 46'D. Gonzalez ↔ K. FullerOyuncu değişikliği
- 22'K. BrownSarı kart
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %75 6/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %0 0/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %60 9/15 | %50 4/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (30 gol) | 2,38 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,87 (13 gol) | 0,88 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol) | 0,88 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 5/15 | %25 2/8 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %33 5/15 | %13 1/8 |
| 3,5 Üst | %13 2/15 | %0 0/8 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %88 7/8 |
| Berabere | %40 6/15 | %13 1/8 |
| Geride | %13 2/15 | %0 0/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/15 | %0 0/8 |
| Berabere | %60 9/15 | %75 6/8 |
| Geride | %33 5/15 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sporting San Jose (15 maç)
CS Herediano (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sporting San Jose (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 7 | 6 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 5 | 6 |
CS Herediano (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Kartlar
Sporting San Jose
Sarı 40 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,7)
CS Herediano
Sarı 30 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 10:08 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Sporting San Jose 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-13). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. CS Herediano için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 24 maçta galibiyetler Sporting San Jose 4 – CS Herediano 16; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Ağustos 2026, CS Herediano 0-3 Sporting San Jose.
- Sıralama
- 3. (24 p) – 8. (14 p)
- Form (son 5)
- GBMGG – GGBMM
- H2H (G-B-M)
- 4-4-16 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %14
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %29
- iddaa MS 1-0-2
- 2,10 – 3,04 – 2,62
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sporting San Jose iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,17 gol yedi; CS Herediano dış saha 7 maçta 1,00 attı, 0,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %14. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sporting San Jose %67, CS Herediano %29. İlk yarıyı önde kapatma: Sporting San Jose 6/6, CS Herediano 0/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,10, 0 – 3,04, 2 – 2,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 08:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kosta Rika · Primera División puan durumu · Primera Division: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting San Jose | 15 | +9 | 30 |
| 2 | Deportivo Saprissa | 15 | +15 | 28 |
| 3 | CS Cartagines | 15 | +10 | 28 |
| 4 | LD Alajuelense | 15 | +10 | 26 |
| 5 | San Carlos | 15 | -2 | 25 |
| 6 | Puntarenas FC | 15 | -5 | 19 |
| 7 | Inter San Carlos | 15 | -6 | 19 |
| 8 | CS Herediano | 15 | -5 | 14 |
| 9 | Escorpiones Belén | 15 | -10 | 13 |
| 10 | Perez Zeledon | 15 | -16 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CS Cartagines | 7 | +12 | 21 |
| 2 | Sporting San Jose | 8 | +11 | 20 |
| 3 | Deportivo Saprissa | 7 | +15 | 19 |
| 4 | LD Alajuelense | 7 | +5 | 13 |
| 5 | San Carlos | 7 | -1 | 12 |
| 6 | Puntarenas FC | 8 | -1 | 11 |
| 7 | Inter San Carlos | 8 | +1 | 10 |
| 8 | CS Herediano | 7 | -5 | 6 |
| 9 | Perez Zeledon | 8 | -9 | 5 |
| 10 | Escorpiones Belén | 8 | -12 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LD Alajuelense | 8 | +5 | 13 |
| 2 | San Carlos | 8 | -1 | 13 |
| 3 | Sporting San Jose | 7 | -2 | 10 |
| 4 | Escorpiones Belén | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Deportivo Saprissa | 8 | 0 | 9 |
| 6 | Inter San Carlos | 7 | -7 | 9 |
| 7 | CS Herediano | 8 | 0 | 8 |
| 8 | Puntarenas FC | 7 | -4 | 8 |
| 9 | CS Cartagines | 8 | -2 | 7 |
| 10 | Perez Zeledon | 7 | -7 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 10:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
