Romanya · Liga I · 15. hafta

Cluj – Universitatea Craiova

Başlamasına 13 sa 55 dk Başlamadı

Cluj – Universitatea Craiova: 8 Kasım 20:00, Romanya · Liga I, 15. hafta. Bu sezon Cluj evinde 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Universitatea Craiova deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,2; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 10 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiClujUniversitatea Craiova
Lig sırası9. · 18 puan2. · 32 puan
Form (son 5)GMBMBGGBGG
Gol (attığı – yediği, ort.)2,00 – 1,001,67 – 1,17
2,5 Üst biten%67%33
Karşılıklı gol%50%50
Gol yemediği%50%50
Aralarında (G-B-M)15-14-15 (44 maç, Cluj bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Cluj iç sahada (6 maç), Universitatea Craiova deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Cluj iç sahada (6 maç) · Universitatea Craiova deplasmanda (6 maç), bu sezon

2,00 Gol atma maç başı 1,67
1,00 Gol yeme maç başı 1,17
%50 Gol yememe maçların %50
%50 KG Var maçların %50
%67 2.5 Üst maçların %33

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • CFR 1907 Cluj iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Universitatea Craiova deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Cluj

9. sıra · 18 puan · 14 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBMB

  1. 31.10 Petrolul Ploiesti 1–1 Cluj B
  2. 28.10 Cluj 1–3 Universitatea Cluj M
  3. 25.10 Cluj 2–2 Dinamo Bucuresti B
  4. 18.10 Uta Arad 1–0 Cluj M
  5. 12.10 Arges Pitesti 0–1 Cluj G
Deplasman

Universitatea Craiova

2. sıra · 32 puan · 14 maç · averaj +24

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGG

  1. 05.11 Universitatea Craiova 2–0 Egnatia Rrogozhinë G
  2. 01.11 Universitatea Craiova 2–1 FC Botosani G
  3. 29.10 FC Voluntari 1–1 Universitatea Craiova B
  4. 26.10 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0–5 Universitatea Craiova G
  5. 22.10 Inter Club d'Escaldes 1–3 Universitatea Craiova G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Cluj 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-7). Universitatea Craiova için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 13, yenilen 3.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 44 kez karşılaştı: Cluj 15, Universitatea Craiova 15 galibiyet aldı, 14 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mayıs 2026, Cluj 0-0 Universitatea Craiova.

Gol istatistikleri

Cluj iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Universitatea Craiova dış saha 6 maçta 1,67 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cluj %50, Universitatea Craiova %50. İlk yarıyı önde kapatma: Cluj 4/6, Universitatea Craiova 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Cluj 5,3, Universitatea Craiova 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,2. Maç başına kart: Cluj 1,7, Universitatea Craiova 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,43, 0 – 3,57, 2 – 1,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,80.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,2; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 10 gol yediler.

Sıralama
9. (18 p) – 2. (32 p)
Form (son 5)
BMBMG – GGBGG
H2H (G-B-M)
15-14-15 (44 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
Korner ort. (maç)
8,2
iddaa MS 1-0-2
4,43 – 3,57 – 1,45

Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Cluj
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%36 5/14%50 3/6
Beraberlik%21 3/14%33 2/6
Mağlubiyet%43 6/14%17 1/6
Universitatea Craiova
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%71 10/14%50 3/6
Beraberlik%14 2/14%33 2/6
Mağlubiyet%14 2/14%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Cluj
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,43 (20 gol)2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)1,00 (6 gol)
Universitatea Craiova
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,43 (34 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç0,71 (10 gol)1,17 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Cluj
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%57 8/14%50 3/6
1,5 Üst%71 10/14%67 4/6
2,5 Üst%64 9/14%67 4/6
3,5 Üst%50 7/14%67 4/6
Gol yememe%29 4/14%50 3/6
Universitatea Craiova
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%36 5/14%50 3/6
1,5 Üst%79 11/14%67 4/6
2,5 Üst%57 8/14%33 2/6
3,5 Üst%50 7/14%33 2/6
Gol yememe%57 8/14%50 3/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Cluj
Toplam (14)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,69,2
7,5 Üst%71 10/14%67 4/6
8,5 Üst%57 8/14%50 3/6
9,5 Üst%50 7/14%50 3/6
10,5 Üst%36 5/14%33 2/6
Universitatea Craiova
Toplam (14)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)7,67,3
7,5 Üst%43 6/14%50 3/6
8,5 Üst%36 5/14%33 2/6
9,5 Üst%21 3/14%17 1/6
10,5 Üst%14 2/14%17 1/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Cluj
Toplam (14)İç saha (6)
Maç başı kart3,44,0
2,5 Üst%64 9/14%67 4/6
3,5 Üst%36 5/14%50 3/6
4,5 Üst%21 3/14%33 2/6
5,5 Üst%14 2/14%17 1/6
Universitatea Craiova
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı kart3,94,8
2,5 Üst%71 10/14%83 5/6
3,5 Üst%57 8/14%67 4/6
4,5 Üst%21 3/14%33 2/6
5,5 Üst%21 3/14%33 2/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Cluj
Toplam (14)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut10,19,3
6,5 Üst%86 12/14%83 5/6
7,5 Üst%79 11/14%67 4/6
8,5 Üst%79 11/14%67 4/6
9,5 Üst%57 8/14%50 3/6
Universitatea Craiova
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,510,2
6,5 Üst%71 10/14%83 5/6
7,5 Üst%71 10/14%83 5/6
8,5 Üst%71 10/14%83 5/6
9,5 Üst%64 9/14%83 5/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Cluj
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%43 6/14%67 4/6
Berabere%36 5/14%33 2/6
Geride%21 3/14%0 0/6
Universitatea Craiova
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%50 7/14%33 2/6
Berabere%36 5/14%50 3/6
Geride%14 2/14%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Cluj (14 maç)

1/131/X11/22X/12X/X2X/212/102/X02/23

Universitatea Craiova (14 maç)

1/161/X11/20X/14X/X1X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Cluj (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 5 2
31-45 3 4
46-60 4 5
61-75 1 4
76-90 4 5

Universitatea Craiova (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 6 1
31-45 3 0
46-60 10 2
61-75 3 1
76-90 6 4

Kartlar

Cluj

Sarı 23 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Universitatea Craiova

Sarı 24 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Cluj: iç saha, 6 maç · Universitatea Craiova: dış saha, 6 maç

ClujUniversitatea Craiova
%42,8Topa sahip olma%53,7
2,62Beklenen gol (xG)1,55
13,5Toplam şut17,2
5,3İsabetli şut6,5
8,0Ceza sahası içi şut10,8
5,3Korner3,2
390Pas479
%77Pas isabeti%82
3,0Kurtarış2,7
11,2Faul8,3
0,3Ofsayt1,0
1,7Sarı kart1,8
0,00Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

1,31Rakibin xG'si1,02
15,0Rakibin şutu11,7
4,0Rakibin isabetli şutu3,7
3,8Rakibin korneri4,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Romanya · Liga I puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dinamo Bucuresti 151032 3211 +2133 GGBGM
2Universitatea Craiova 141022 3410 +2432 GGGGG
3Rapid 15942 2414 +1031 GGMGB
4Petrolul Ploiesti 15834 2018 +227 MBGBG
5Universitatea Cluj 15825 2620 +626 MBGGB
6Farul Constanta 15663 2422 +224 GMGGB
7Corvinul Hunedoara 15645 1716 +122 GMMGG
8FCSB 15636 2021 -121 GGGMM
9CFR 1907 Cluj 14536 2021 -118 MGMBB
10Uta Arad 15537 1620 -418 MGGMM
11Arges Pitesti 15438 1017 -715 MBMMG
12Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 14365 919 -1015 MMBMB
13FC Botosani 14356 1819 -114 MGMMM
14Oţelul 14266 1622 -612 MMBMB
15FC Voluntari 142210 1431 -178 MMMMM
16Csikszereda 151311 928 -196 MBGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Universitatea Craiova 8701 243 +2121
2Dinamo Bucuresti 7700 213 +1821
3Rapid 8611 145 +919
4Farul Constanta 7520 179 +817
5Universitatea Cluj 8512 1712 +516
6Corvinul Hunedoara 8422 138 +514
7FCSB 8422 1511 +414
8Petrolul Ploiesti 7421 84 +414
9Uta Arad 7331 94 +512
10CFR 1907 Cluj 6321 126 +611
11FC Botosani 6321 104 +611
12Arges Pitesti 8323 66 011
13Oţelul 8242 99 010
14FC Voluntari 8224 912 -38
15Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6222 59 -48
16Csikszereda 7124 510 -55
#TakımOGBMAYAVP
1Petrolul Ploiesti 8413 1214 -213
2Dinamo Bucuresti 8332 118 +312
3Rapid 7331 109 +112
4Universitatea Craiova 6321 107 +311
5Universitatea Cluj 7313 98 +110
6Corvinul Hunedoara 7223 48 -48
7FCSB 7214 510 -57
8Farul Constanta 8143 713 -67
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 8143 410 -67
10CFR 1907 Cluj 8215 815 -77
11Uta Arad 8206 716 -96
12Arges Pitesti 7115 411 -74
13FC Botosani 8035 815 -73
14Oţelul 6024 713 -62
15Csikszereda 8017 418 -141
16FC Voluntari 6006 519 -140

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Cluj4,43
X · Beraberlik3,57
2 · Universitatea Craiova1,45

2,5 Alt / Üst

Alt1,86
Üst1,52

Karşılıklı gol

Var1,57
Yok1,80
Tüm marketler (19)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,36Üst2,17

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,71Yok1,08

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var8,291 ve Yok8,880 ve Var4,630 ve Yok13,152 ve Var2,962 ve Yok2,58

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,9603,3122,28

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,97Üst1,45

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,93Üst1,48

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,73Eşit3,282.1,91

Alt/Üst 3.5

Alt1,28Üst2,42

1. Yarı Sonucu

14,7302,1721,91

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,18Üst1,35

2. Yarı Sonucu

14,1902,5121,79

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,31Üst2,32

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,32Üst ve Var1,92Alt ve Yok2,41Üst ve Yok6,36

Alt/Üst 1.5

Alt3,57Üst1,09

Çifte Şans

1 ve 01,881 ve 21,100 ve 2–

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var28,001 ve Yok5,390 ve Var6,960 ve Yok2,942 ve Var11,902 ve Yok2,17

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,461 ve 21,340 ve 2–

Toplam Gol

0-1 gol3,762-3 gol1,834-5 gol3,126+ gol10,30

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64