CFR Cluj 2-2 Dinamo Bucuresti: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CFR Cluj 2–2 Dinamo Bucuresti (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–24, isabetli şut 4–7, topa sahip olma %23–%77, korner 4–9.
Maç özeti
CFR Cluj – Dinamo Bucuresti maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Andrei Cordea 26', Cristian Ignat 61' (CFR Cluj); Catalin Cirjan 78', D. Zandbergen 81' (Dinamo Bucuresti). xG: CFR Cluj 0,8 – 1,2 Dinamo Bucuresti.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CFR Cluj: M. Şumudică · Dinamo Bucuresti: Nuno Campos
Maç akışı
CFR Cluj üstte · Dinamo Bucuresti altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 1' sarı kart: Nikita Stoyanov (Dinamo Bucuresti)
- 26' gol: Andrei Cordea (CFR Cluj)
- 32' sarı kart: imran fetai (Dinamo Bucuresti)
- 33' sarı kart: Ovidiu Perianu (CFR Cluj)
- 43' sarı kart: Andrei marginean (Dinamo Bucuresti)
- 61' gol: Cristian Ignat (CFR Cluj)
- 62' oyuncu değişikliği: Mamoudou Karamoko ↔ Diogo Pinto (Dinamo Bucuresti)
- 62' oyuncu değişikliği: Ervin Omic ↔ Alexandru Păun (CFR Cluj)
- 62' oyuncu değişikliği: Amin Ziblim ↔ Adi Nalić (CFR Cluj)
- 66' sarı kart: Andres Emil Sfait (CFR Cluj)
- 73' oyuncu değişikliği: Daniel Armstrong ↔ Ianis Târbă (Dinamo Bucuresti)
- 73' oyuncu değişikliği: David Mario Irimia ↔ Adrian Mazilu (Dinamo Bucuresti)
- 73' oyuncu değişikliği: imran fetai ↔ Oliver Hintsa (Dinamo Bucuresti)
- 78' gol: Catalin Cirjan (Dinamo Bucuresti)
- 78' sarı kart: Andrei Cordea (CFR Cluj)
- 80' oyuncu değişikliği: Christopher Braun ↔ Mário Camora (CFR Cluj)
- 81' gol: D. Zandbergen (Dinamo Bucuresti)
- 84' oyuncu değişikliği: Andrei marginean ↔ Matteo Duțu (Dinamo Bucuresti)
- 84' oyuncu değişikliği: Andrei Cordea ↔ Sergiu Buş (CFR Cluj)
- 85' sarı kart: Adrian Mazilu (Dinamo Bucuresti)
- 90+1' sarı kart: Alexandru Păun (CFR Cluj)
Maç olayları
- CFR ClujDinamo Bucuresti
- Alexandru PăunSarı kart90+1'
- 85'Adrian MaziluSarı kart
- 84'Andrei marginean ↔ Matteo DuțuOyuncu değişikliği
- Andrei Cordea ↔ Sergiu BuşOyuncu değişikliği84'
- 81'Gol D. Zandbergen 2–2Asist: Ianis Târbă
- Christopher Braun ↔ Mário CamoraOyuncu değişikliği80'
- 78'Gol Catalin Cirjan 2–1Asist: Oliver Hintsa
- Andrei CordeaSarı kart78'
- 73'Daniel Armstrong ↔ Ianis TârbăOyuncu değişikliği
- 73'David Mario Irimia ↔ Adrian MaziluOyuncu değişikliği
- 73'imran fetai ↔ Oliver HintsaOyuncu değişikliği
- Andres Emil SfaitSarı kart66'
- 62'Mamoudou Karamoko ↔ Diogo PintoOyuncu değişikliği
- Ervin Omic ↔ Alexandru PăunOyuncu değişikliği62'
- Amin Ziblim ↔ Adi NalićOyuncu değişikliği62'
- Gol Cristian Ignat 2–0Asist: Ervin Omic61'
- 43'Andrei margineanSarı kart
- Ovidiu PerianuSarı kart33'
- 32'imran fetaiSarı kart
- Gol Andrei Cordea 1–0Asist: Christopher Braun26'
- 1'Nikita StoyanovSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 10/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %25 2/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol) | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,13 (32 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,73 (11 gol) | 1,00 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %50 3/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %67 4/6 |
| Berabere | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Geride | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 9/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Geride | %27 4/15 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CFR Cluj (14 maç)
Dinamo Bucuresti (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CFR Cluj (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Dinamo Bucuresti (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 9 | 1 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 10 | 2 |
Kartlar
CFR Cluj
Sarı 23 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Dinamo Bucuresti
Sarı 38 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CFR Cluj: iç saha, 6 maç · Dinamo Bucuresti: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CFR Cluj – Dinamo Bucuresti ilk 11'ler
CFR Cluj · 3-5-2
- 31O. VâlceanuK
- 3I. GelashviliD
- 21C. IgnatD61' gol 61. dk
- 42R. PantalonD
- 77A. SfaitO66' sarı kart 66. dk
- 18E. OmićO61' asist 61. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 6O. PerianuO33' sarı kart 33. dk
- 23A. ZiblimO62' oyundan çıktı 62. dk
- 47C. BraunO26' asist 26. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 11A. CordeaF26' gol 26. dk78' sarı kart 78. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 9S. DražićF
- 86V. KunO
- 19S. BușF84' oyuna girdi 84. dk
- 99J. DumasF
- 1R. GalK
- 41A. KrešićD
- 40Leonard SacaD
- 10A. PaunO62' oyuna girdi 62. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 66Cristian DavidO
- 29B. OmraniF
- 7A. NalićO62' oyuna girdi 62. dk
- 45M. CamoraD80' oyuna girdi 80. dk
- 17L. BilibocF
Teknik direktör: M. Şumudică
Dinamo Bucuresti · 4-4-2
- 36A. BellaarouchK
- 20D. IrimiaD73' oyundan çıktı 73. dk
- 5Imran FetaiD32' sarı kart 32. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 15N. StoioanovD1' sarı kart 1. dk
- 31R. OpruțD
- 77D. ArmstrongO73' oyundan çıktı 73. dk
- 29Alberto SoroO
- 90A. MărgineanO43' sarı kart 43. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 10C. CîrjanO78' gol 78. dk
- 97D. ZandbergenF81' gol 81. dk
- 9M. KaramokoF62' oyundan çıktı 62. dk
- 18O. HintsaF73' oyuna girdi 73. dk78' asist 78. dk
- 33Costin Gabriel UngureanuO
- 23I. TarbaF73' oyuna girdi 73. dk81' asist 81. dk
- 73A. RoșcaK
- 19R. RaduD
- 66S. OprișO
- 21Cristian Petrișor MihaiO
- 26A. MaziluF73' oyuna girdi 73. dk85' sarı kart 85. dk
- 30M. DuțuD84' oyuna girdi 84. dk
- 8Diogo PintoO62' oyuna girdi 62. dk
- 22Darío BenavidesD
Teknik direktör: Nuno Campos
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Cluj 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-8). Dinamo Bucuresti son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 23 kez karşılaştı: Cluj 14, Dinamo Bucuresti 3 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mayıs 2026, Dinamo Bucuresti 0-0 Cluj.
- Sıralama
- 9. (16 p) – 1. (29 p)
- Form (son 5)
- MGMGM – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 14-6-3 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 4,12 – 3,40 – 1,54
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cluj iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,80 gol yedi; Dinamo Bucuresti dış saha 6 maçta 1,33 attı, 0,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cluj %40, Dinamo Bucuresti %50. İlk yarıyı önde kapatma: Cluj 3/5, Dinamo Bucuresti 3/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cluj 5,6, Dinamo Bucuresti 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Cluj 1,2, Dinamo Bucuresti 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,12, 0 – 3,40, 2 – 1,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
