Uta Arad 1-0 Cluj: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Uta Arad 1–0 Cluj (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 24–6, isabetli şut 8–1, topa sahip olma %52–%48, korner 8–3.
Maç özeti
Uta Arad – Cluj maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: omar sawy el 55' (Uta Arad). xG: Uta Arad 2,3 – 1,1 Cluj.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Uta Arad: A. Mihalcea · Cluj: M. Şumudică
Maç akışı
Uta Arad üstte · Cluj altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' sarı kart: Renato Pantalon (Cluj)
- 42' sarı kart: Adi Nalić (Cluj)
- 53' sarı kart: Dmitro Pospelov (Uta Arad)
- 55' gol: omar sawy el (Uta Arad)
- 58' oyuncu değişikliği: Lorenzo Biliboc ↔ Andres Emil Sfait (Cluj)
- 58' oyuncu değişikliği: Adi Nalić ↔ Ervin Omic (Cluj)
- 58' oyuncu değişikliği: Anton Krešić ↔ Sergiu Buş (Cluj)
- 79' oyuncu değişikliği: omar sawy el ↔ Denis Alberto Taroi (Uta Arad)
- 80' oyuncu değişikliği: Ovidiu Perianu ↔ Alexandru Păun (Cluj)
- 86' oyuncu değişikliği: Marius Coman ↔ Ismet Sinani (Uta Arad)
- 86' oyuncu değişikliği: Jayson Papeau ↔ Marinos Tzionis (Uta Arad)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Andrei Cordea ↔ Jelani Trevisan (Cluj)
- 90+2' sarı kart: Alexandru Benga (Uta Arad)
Maç olayları
- Uta AradCluj
- Alexandru BengaSarı kart90+2'
- 90+1'Andrei Cordea ↔ Jelani TrevisanOyuncu değişikliği
- Marius Coman ↔ Ismet SinaniOyuncu değişikliği86'
- Jayson Papeau ↔ Marinos TzionisOyuncu değişikliği86'
- 80'Ovidiu Perianu ↔ Alexandru PăunOyuncu değişikliği
- omar sawy el ↔ Denis Alberto TaroiOyuncu değişikliği79'
- 58'Lorenzo Biliboc ↔ Andres Emil SfaitOyuncu değişikliği
- 58'Adi Nalić ↔ Ervin OmicOyuncu değişikliği
- 58'Anton Krešić ↔ Sergiu BuşOyuncu değişikliği
- Gol omar sawy el 1–055'
- Dmitro PospelovSarı kart53'
- 42'Adi NalićSarı kart
- 25'Renato PantalonSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %47 7/15 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (16 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (20 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 5/15 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %53 8/15 | %29 2/7 |
| 2,5 Üst | %40 6/15 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %33 5/15 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %25 2/8 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %47 7/15 | %71 5/7 |
| Geride | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %25 2/8 |
| Berabere | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Geride | %21 3/14 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Uta Arad (15 maç)
Cluj (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Uta Arad (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 7 | 0 |
Cluj (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Uta Arad
Sarı 33 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,2)
Cluj
Sarı 23 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Uta Arad: iç saha, 7 maç · Cluj: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Uta Arad – Cluj ilk 11'ler
Uta Arad · 4-2-3-1
- 1Márcio RosaK
- 15P. OuanehD
- 4A. BengaD90+2' sarı kart 90+2. dk
- 60D. PospelovD53' sarı kart 53. dk
- 6A. IvanovD
- 5S. MinoO
- 8A. RomanO
- 42O. El SawyO55' gol 55. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 77J. PapeauO86' oyundan çıktı 86. dk
- 11H. AbdallahO
- 9M. ComanF86' oyundan çıktı 86. dk
- 20Denis TaroiO79' oyuna girdi 79. dk
- 10M. TzionisF86' oyuna girdi 86. dk
- 7Ismet SinaniF86' oyuna girdi 86. dk
- 17Roland Remus Patrik SabauD
- 19Denis IleO
- 33A. GorceaK
- 22R. BădescuD
Teknik direktör: A. Mihalcea
Cluj · 3-4-3
- 31O. VâlceanuK
- 3I. GelashviliD
- 41A. KrešićD58' oyundan çıktı 58. dk
- 42R. PantalonD25' sarı kart 25. dk
- 47C. BraunO
- 6O. PerianuO80' oyundan çıktı 80. dk
- 7A. NalićO42' sarı kart 42. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 45M. CamoraO
- 11A. CordeaF90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 9S. DražićF
- 17L. BilibocF58' oyundan çıktı 58. dk
- 99J. DumasF90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 21C. IgnatD
- 86V. KunO
- 19S. BușF58' oyuna girdi 58. dk
- 23A. ZiblimO
- 96Á. TordaiK
- 77A. SfaitO58' oyuna girdi 58. dk
- 40Leonard SacaD
- 18E. OmićO58' oyuna girdi 58. dk
- 29B. OmraniF
- 66Cristian DavidO
- 10A. PaunO80' oyuna girdi 80. dk
Teknik direktör: M. Şumudică
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Uta Arad 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-7). Cluj son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Uta Arad 2 – Cluj 6; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Şubat 2026, Uta Arad 0-1 Cluj.
- Sıralama
- 12. (12 p) – 8. (16 p)
- Form (son 5)
- MGMGG – GMGMB
- H2H (G-B-M)
- 2-4-6 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %67
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,96 – 3,04 – 2,89
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Uta Arad iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,60 gol yedi; Cluj dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Uta Arad %40, Cluj %67. İlk yarıyı önde kapatma: Uta Arad 1/5, Cluj 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Uta Arad 6,4, Cluj 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Uta Arad 2,6, Cluj 1,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,96, 0 – 3,04, 2 – 2,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %53; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 02:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
