Fransa · Ligue 2 · 12. hafta

Clermont 1-0 Rodez: Maç Sonucu ve İstatistikleri

ClermontKorner 4Sarı kart 4Kırmızı kart 0
Skor 1–0 MS İY 0–0
RodezKorner 6Sarı kart 4Kırmızı kart 0

Clermont 1–0 Rodez (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–7, isabetli şut 4–0, topa sahip olma %64–%36, korner 4–6.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Clermont – Rodez maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Florian Bianchini 76' (Clermont). xG: Clermont 1,3 – 0,6 Rodez.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Stade Gabriel Montpied, Clermont-Ferrand
Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Clermont: David Guion · Rodez: D. Santini

Maç akışı

Clermont üstteRodez altta

0'45'90' 24' sarı kart: Ivan M'Bahia (Clermont)27' sarı kart: Adrien Hunou (Clermont)40' sarı kart: Maïdine Douane (Clermont)43' sarı kart: Steven Luyambula Biwa (Rodez)54' sarı kart: Jordan Mendes (Rodez)59' sarı kart: Mathis Saka (Rodez)60' sarı kart: Kenny Nagera (Rodez)60' sarı kart: Vital N'Simba (Clermont)61' oyuncu değişikliği: Maïdine Douane ↔ Enzo Cantero (Clermont)↔62' oyuncu değişikliği: Adrien Hunou ↔ Luís Semedo (Clermont)↔66' oyuncu değişikliği: Mathis Saka ↔ Octave Joly (Rodez)↔66' oyuncu değişikliği: Kenny Nagera ↔ Nachon Nsingi (Rodez)↔76' gol: Florian Bianchini (Clermont)⚽76' oyuncu değişikliği: Steven Luyambula Biwa ↔ Corentin Issanchou Roubiou (Rodez)↔76' oyuncu değişikliği: Ryan Ponti ↔ Jean Lambert Evan's (Rodez)↔82' oyuncu değişikliği: Salomon Sambia ↔ Jean Grillot (Clermont)↔88' oyuncu değişikliği: Antonin Cartillier ↔ Mathis Touho (Rodez)↔

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %60 · 2 şut · 0,2
  2. 16–30'Ev %72 · 1 şut · 0,0
  3. 31–45+'Ev %61 · 3 şut · 0,1
  4. 46–60'Ev %59 · 0 şut · 0,2
  5. 61–75'Ev %81 · 3 şut · 0,3
  6. 76–90+'Ev %62 · 3 şut · 0,5

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Clermont, Dep = Rodez.

Maç olayları

  1. ClermontRodez
  2. 88'Antonin Cartillier ↔ Mathis TouhoOyuncu değişikliği
  3. Salomon Sambia ↔ Jean GrillotOyuncu değişikliği82'
  4. 76'Ryan Ponti ↔ Jean Lambert Evan'sOyuncu değişikliği
  5. 76'Steven Luyambula Biwa ↔ Corentin Issanchou RoubiouOyuncu değişikliği
  6. Gol Florian Bianchini 1–0Asist: Vital N'Simba76'
  7. 66'Kenny Nagera ↔ Nachon NsingiOyuncu değişikliği
  8. 66'Mathis Saka ↔ Octave JolyOyuncu değişikliği
  9. Adrien Hunou ↔ Luís SemedoOyuncu değişikliği62'
  10. Maïdine Douane ↔ Enzo CanteroOyuncu değişikliği61'
  11. Vital N'SimbaSarı kart60'
  12. 60'Kenny NageraSarı kart
  13. 59'Mathis SakaSarı kart
  14. 54'Jordan MendesSarı kart
  15. 43'Steven Luyambula BiwaSarı kart
  16. Maïdine DouaneSarı kart40'
  17. Adrien HunouSarı kart27'
  18. Ivan M'BahiaSarı kart24'
Maç özeti

Ev sahibi

Clermont

17. sıra · 7 puan

BMBMB

Deplasman

Rodez

14. sıra · 10 puan

MMMGG

Clermont iç sahada (7 maç) · Rodez deplasmanda (6 maç), bu sezon

0,57 Gol atma maç başı 1,33
0,86 Gol yeme maç başı 2,00
%57 Gol yememe maçların %0
%29 KG Var maçların %50
%14 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 12 maç (2019'dan beri)

4 Clermont4 berabere4 Rodez

  • Clermont iç sahada 7 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Rodez deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Rodez, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Clermont

Rodez

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

ClermontRodez
64%Topa sahip olma36%
1,25Beklenen gol (xG)0,56
12Toplam şut7
4İsabetli şut0
5İsabetsiz şut6
3Engellenen şut1
9Ceza sahası içi şut5
3Ceza sahası dışı şut2
4Korner6
4Ofsayt0
13Faul17
4Sarı kart4
0Kırmızı kart0
2Kurtarış3
574Pas316
502İsabetli pas239
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Clermont
Toplam (12)İç saha (7)
Galibiyet%8 1/12%14 1/7
Beraberlik%67 8/12%57 4/7
Mağlubiyet%25 3/12%29 2/7
Rodez
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%33 4/12%33 2/6
Beraberlik%8 1/12%0 0/6
Mağlubiyet%58 7/12%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Clermont
Toplam (12)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,92 (11 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,42 düşük0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç1,25 (15 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasında0,86 (6 gol)
Rodez
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,42 (17 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasında1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,92 (23 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,58 yüksek2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Clermont
Toplam (12)İç saha (7)
KG Var%58 7/12ligde 5.–7. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%29 2/7
1,5 Üst%67 8/12%43 3/7
2,5 Üst%25 3/12ligde 16.–17. · lig ortalamasından 23 puan düşük%14 1/7
3,5 Üst%25 3/12%14 1/7
Gol yememe%33 4/12%57 4/7
Rodez
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%50 6/12ligde 8.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük%50 3/6
1,5 Üst%75 9/12%83 5/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 4.–9. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%50 3/6
3,5 Üst%42 5/12%33 2/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Clermont
Toplam (12)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)8,98,1
7,5 Üst%75 9/12%57 4/7
8,5 Üst%67 8/12%57 4/7
9,5 Üst%33 4/12%29 2/7
10,5 Üst%25 3/12%14 1/7
Rodez
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,811,5
7,5 Üst%92 11/12%83 5/6
8,5 Üst%83 10/12%83 5/6
9,5 Üst%67 8/12%83 5/6
10,5 Üst%50 6/12%50 3/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Clermont
Toplam (12)İç saha (7)
Maç başı kart3,53,7
2,5 Üst%50 6/12%43 3/7
3,5 Üst%42 5/12%43 3/7
4,5 Üst%33 4/12%29 2/7
5,5 Üst%17 2/12%29 2/7
Rodez
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart3,53,8
2,5 Üst%67 8/12%67 4/6
3,5 Üst%42 5/12%33 2/6
4,5 Üst%17 2/12%33 2/6
5,5 Üst%8 1/12%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Clermont
Toplam (12)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut6,76,3
6,5 Üst%50 6/12%43 3/7
7,5 Üst%33 4/12%43 3/7
8,5 Üst%17 2/12%14 1/7
9,5 Üst%17 2/12%14 1/7
Rodez
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,810,0
6,5 Üst%92 11/12%83 5/6
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%50 6/12%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Clermont
Toplam (12)İç saha (7)
Önde%8 1/12%0 0/7
Berabere%50 6/12%86 6/7
Geride%42 5/12%14 1/7
Rodez
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%17 2/12%0 0/6
Berabere%33 4/12%33 2/6
Geride%50 6/12%67 4/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Clermont (12 maç)

1/101/X11/20X/11X/X4X/212/102/X32/22

Rodez (12 maç)

1/111/X01/21X/12X/X0X/222/112/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Clermont (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 2
31-45 0 2
46-60 0 2
61-75 2 2
76-90 4 1

Rodez (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 1 1
31-45 2 4
46-60 1 4
61-75 0 2
76-90 4 2

Kartlar

Clermont

Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Rodez

Sarı 20 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Clermont: iç saha, 7 maç · Rodez: dış saha, 6 maç

ClermontRodez
%53,7Topa sahip olma%39,2
1,22Beklenen gol (xG)1,01
7,6Toplam şut13,2
2,3İsabetli şut4,3
5,1Ceza sahası içi şut10,2
4,0Korner5,8
513Pas318
%84Pas isabeti%82
3,0Kurtarış3,7
14,1Faul15,0
2,7Ofsayt2,8
1,4Sarı kart1,8
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,50Rakibin xG'si1,49
11,0Rakibin şutu14,2
4,0Rakibin isabetli şutu5,7
4,1Rakibin korneri5,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Clermont – Rodez ilk 11'ler

Clermont · 3-4-3

  1. 30T. GuivarchK
  2. 28I. M'BahiaD24' sarı kart 24. dk
  3. 21Y. SalmierD
  4. 4E. KabeyaD
  5. 93I. CoulibalyO
  6. 26R. KouaméO
  7. 10J. SambiaO82' oyundan çıktı 82. dk
  8. 12V. N'SimbaO60' sarı kart 60. dk76' asist 76. dk
  9. 23A. HunouF27' sarı kart 27. dk62' oyundan çıktı 62. dk
  10. 7F. BianchiniF76' gol 76. dk
  11. 11M. DouaneF40' sarı kart 40. dk61' oyundan çıktı 61. dk
Yedekler
  • 13J. AsticO
  • 22Marouane AdmarO
  • 44A. AckraO
  • 77E. CanteroF61' oyuna girdi 61. dk
  • 17O. DiopF
  • 5J. GrillotO82' oyuna girdi 82. dk
  • 6E. KonéO
  • 16M. NdiayeK
  • 9Luís SemedoF62' oyuna girdi 62. dk

Teknik direktör: David Guion

Rodez · 5-3-2

  1. 1Q. BraatK
  2. 28S. Luyambula BiwaD43' sarı kart 43. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  3. 24L. QuenabioD
  4. 4M. MagninD
  5. 3R. LipinskiD
  6. 20R. PontiD76' oyundan çıktı 76. dk
  7. 29Antonin CartillierO88' oyundan çıktı 88. dk
  8. 6J. MendesO54' sarı kart 54. dk
  9. 10M. SakaO59' sarı kart 59. dk66' oyundan çıktı 66. dk
  10. 7K. NageraF60' sarı kart 60. dk66' oyundan çıktı 66. dk
  11. 21K. NsonaF
Yedekler
  • 8D. PavlovićO
  • 9N. NsingiF66' oyuna girdi 66. dk
  • 16L. MargueronK
  • 22O. JolyO66' oyuna girdi 66. dk
  • 15E. Jean-LambertD76' oyuna girdi 76. dk
  • 13C. RoubiouD76' oyuna girdi 76. dk
  • 11M. TouhoF88' oyuna girdi 88. dk

Teknik direktör: D. Santini

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Clermont

17. sıra · 7 puan · 10 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMB

  1. 30.10 Nantes 1–1 Clermont B
  2. 23.10 Clermont 0–2 Guingamp M
  3. 16.10 Laval 3–3 Clermont B
  4. 10.10 Clermont 2–3 RED Star FC 93 M
  5. 02.10 Auxerre Hazırlık 4–3 Clermont M
  6. 18.09 Grenoble Foot 38 1–1 Clermont B
Deplasman

Rodez

14. sıra · 10 puan · 10 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGG

  1. 30.10 Rodez 1–0 Dunkerque G
  2. 24.10 Dijon 1–2 Rodez G
  3. 19.10 Rodez 0–3 Montpellier M
  4. 10.10 Saint Etienne 2–0 Rodez M
  5. 03.10 Rodez 2–0 Inter Club d'Escaldes Hazırlık G
  6. 18.09 Rodez 3–4 Nancy M

Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla. Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Clermont ile Rodez, Ligue 2 (Fransa) 12. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 16:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 17. sırada (7 puan), konuk ekip 14. sırada (10 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Clermont 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-10). Rodez için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 10.

Sıralama
17. (7 p) – 14. (10 p)
Form (son 5)
BMBMB – GGMMM
H2H (G-B-M)
4-4-4 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %60
Korner ort. (maç)
9,8
iddaa MS 1-0-2
2,77 – 3,16 – 2,11
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Clermont 4, Rodez 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Şubat 2026, Clermont 1-2 Rodez.

Gol istatistikleri

Clermont iç saha 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Rodez dış saha 5 maçta 1,60 attı, 2,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Clermont %17, Rodez %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Clermont %33, Rodez %60. İlk yarıyı önde kapatma: Clermont 0/6, Rodez 0/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Clermont 4,0, Rodez 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Clermont 1,0, Rodez 1,4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,77, 0 – 3,16, 2 – 2,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,67. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 2,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 2 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Saint Etienne 10811 238 +1525 MBGGG
2Montpellier 10631 136 +721 GBGGG
3Nancy 10613 128 +419 MGGGG
4Reims 10460 2012 +818 GBBGB
5Pau 10523 1310 +317 MGGGG
6Red Star FC 93 10523 1312 +117 GGGMM
7Annecy 10514 1412 +216 MMGMG
8Metz 10352 1614 +214 MBMGB
9Dijon 10334 1718 -112 GGGMM
10Dunkerque 10334 1416 -212 GMMGB
11Guingamp 10325 1315 -211 GMMMG
12Sochaux 10253 812 -411 GBBMM
13Boulogne 10172 77 010 BMBGB
14Rodez 10316 1622 -610 MMMMG
15Nantes 10226 1117 -68 MGBMM
16Grenoble Foot 38 10226 917 -88 GBMMM
17Clermont 10073 914 -57 BBMBM
18Laval 10136 1321 -86 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Saint Etienne 5500 132 +1115
2Metz 5320 127 +511
3Montpellier 5320 62 +411
4Pau 6312 86 +210
5Reims 5230 139 +49
6Nancy 5302 53 +29
7Dunkerque 6222 87 +18
8Guingamp 5212 89 -17
9Sochaux 5212 47 -37
10Dijon 5203 1010 06
11Laval 5122 710 -35
12Annecy 4112 55 04
13Boulogne 5041 45 -14
14Rodez 5113 811 -34
15Clermont 6042 36 -34
16Red Star FC 93 4112 25 -34
17Nantes 5113 59 -44
18Grenoble Foot 38 4022 25 -32
#TakımOGBMAYAVP
1Red Star FC 93 6411 117 +413
2Annecy 6402 97 +212
3Saint Etienne 5311 106 +410
4Montpellier 5311 74 +310
5Nancy 5311 75 +210
6Reims 5230 73 +49
7Pau 4211 54 +17
8Boulogne 5131 32 +16
9Dijon 5131 78 -16
10Rodez 5203 811 -36
11Grenoble Foot 38 6204 712 -56
12Guingamp 5113 56 -14
13Sochaux 5041 45 -14
14Nantes 5113 68 -24
15Dunkerque 4112 69 -34
16Clermont 4031 68 -23
17Metz 5032 47 -33
18Laval 5014 611 -51

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla. Son maçlar 30.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Clermont2,77
X · Beraberlik3,16
2 · Rodez2,11

2,5 Alt / Üst

Alt1,80
Üst1,67

Karşılıklı gol

Var1,54
Yok2,00
Tüm marketler (24)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,4403,8423,96

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,34Üst2,47

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var5,321 ve Yok5,410 ve Var4,060 ve Yok11,902 ve Var4,132 ve Yok4,00

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,98Yok1,11

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,68Üst1,80

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet10,45Hayır–

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,95Eşit3,312.1,96

1. Yarı Sonucu

13,3702,0822,69

Alt/Üst 3.5

Alt1,26Üst2,81

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,56Üst1,97

2. Yarı Sonucu

13,0102,4422,44

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet7,13Hayır–

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,52Üst2,03

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt6,670 ve Alt4,212 ve Alt5,301 ve Üst4,480 ve Üst10,702 ve Üst3,30

Alt/Üst 1.5

Alt3,57Üst1,15

1. Yarı / Maç Sonucu

1/14,601/013,501/226,500/16,710/04,910/25,452/132,002/013,102/23,33

Çifte Şans

1 ve 01,471 ve 21,210 ve 21,26

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,42Üst ve Var1,95Alt ve Yok2,40Üst ve Yok10,10

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var20,501 ve Yok3,850 ve Var6,920 ve Yok2,802 ve Var16,652 ve Yok3,07

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,281 ve 21,490 ve 21,18

Tek / Çift

Tek1,80Çift1,68

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,84Üst1,25

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,37Üst2,37

Toplam Gol

0-1 gol3,522-3 gol1,844-5 gol3,456+ gol12,80

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar