← Maçlar
Fransa · Ligue 2 · 9. hafta19 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Rodez AF 0-3 Montpellier: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Rodez AF
0–3İY 0–0
Montpellier
Maç sonu

Rodez AF 0–3 Montpellier (19 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–16, isabetli şut 1–8, topa sahip olma %40–%60, korner 8–4.

Maç özeti

Rodez AF – Montpellier maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Nicolas Pays 55', Laciné Megnan Pave 59', Daryll Benlahlou 76' (Montpellier). xG: Rodez AF 1,5 – 1,6 Montpellier.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Rodez AF: D. Santini · Montpellier: Z. Camara

Maç akışı

Rodez AF üstte · Montpellier altta

01530İY607590 35' sarı kart: Mathis Saka (Rodez AF)50' sarı kart: Yaël Mouanga Boudzoumou (Montpellier)55' gol: Nicolas Pays (Montpellier)56' oyuncu değişikliği: Noah Vidal ↔ Daryll Benlahlou (Montpellier)↔59' gol: Laciné Megnan Pave (Montpellier)62' oyuncu değişikliği: Steven Luyambula Biwa ↔ Jean Lambert Evan's (Rodez AF)↔62' oyuncu değişikliği: Octave Joly ↔ Damjan Pavlović (Rodez AF)↔67' oyuncu değişikliği: Mathis Saka ↔ Antonin Cartillier (Rodez AF)↔68' oyuncu değişikliği: Mathis Touho ↔ Kenny Nagera (Rodez AF)↔70' oyuncu değişikliği: Theo Sainte Luce ↔ Yanis Zouaoui (Montpellier)↔76' gol: Daryll Benlahlou (Montpellier)80' oyuncu değişikliği: Nachon Nsingi ↔ Kelian Nsona (Rodez AF)↔85' oyuncu değişikliği: Laciné Megnan Pave ↔ Théo Chennahi (Montpellier)↔85' oyuncu değişikliği: Florian Tardieu ↔ Hichem Abderrebi (Montpellier)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 35' sarı kart: Mathis Saka (Rodez AF)
  • 50' sarı kart: Yaël Mouanga Boudzoumou (Montpellier)
  • 55' gol: Nicolas Pays (Montpellier)
  • 56' oyuncu değişikliği: Noah Vidal ↔ Daryll Benlahlou (Montpellier)
  • 59' gol: Laciné Megnan Pave (Montpellier)
  • 62' oyuncu değişikliği: Steven Luyambula Biwa ↔ Jean Lambert Evan's (Rodez AF)
  • 62' oyuncu değişikliği: Octave Joly ↔ Damjan Pavlović (Rodez AF)
  • 67' oyuncu değişikliği: Mathis Saka ↔ Antonin Cartillier (Rodez AF)
  • 68' oyuncu değişikliği: Mathis Touho ↔ Kenny Nagera (Rodez AF)
  • 70' oyuncu değişikliği: Theo Sainte Luce ↔ Yanis Zouaoui (Montpellier)
  • 76' gol: Daryll Benlahlou (Montpellier)
  • 80' oyuncu değişikliği: Nachon Nsingi ↔ Kelian Nsona (Rodez AF)
  • 85' oyuncu değişikliği: Laciné Megnan Pave ↔ Théo Chennahi (Montpellier)
  • 85' oyuncu değişikliği: Florian Tardieu ↔ Hichem Abderrebi (Montpellier)

Maç olayları

  1. Rodez AFMontpellier
  2. 85'Laciné Megnan Pave ↔ Théo ChennahiOyuncu değişikliği
  3. 85'Florian Tardieu ↔ Hichem AbderrebiOyuncu değişikliği
  4. Nachon Nsingi ↔ Kelian NsonaOyuncu değişikliği80'
  5. 76'Gol Daryll Benlahlou 0–3
  6. 70'Theo Sainte Luce ↔ Yanis ZouaouiOyuncu değişikliği
  7. Mathis Touho ↔ Kenny NageraOyuncu değişikliği68'
  8. Mathis Saka ↔ Antonin CartillierOyuncu değişikliği67'
  9. Steven Luyambula Biwa ↔ Jean Lambert Evan'sOyuncu değişikliği62'
  10. Octave Joly ↔ Damjan PavlovićOyuncu değişikliği62'
  11. 59'Gol Laciné Megnan Pave 0–2
  12. 56'Noah Vidal ↔ Daryll BenlahlouOyuncu değişikliği
  13. 55'Gol Nicolas Pays 0–1
  14. 50'Yaël Mouanga BoudzoumouSarı kart
  15. Mathis SakaSarı kart35'

Maç istatistikleri

Rodez AFMontpellier
40%Topa sahip olma60%
1,51Beklenen gol (xG)1,61
15Toplam şut16
1İsabetli şut8
8İsabetsiz şut6
6Engellenen şut2
11Ceza sahası içi şut13
4Ceza sahası dışı şut3
8Korner4
1Ofsayt2
12Faul10
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
4Kurtarış1
271Pas452
197İsabetli pas389

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rodez AF
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%33 4/12%33 2/6
Beraberlik%8 1/12%17 1/6
Mağlubiyet%58 7/12%50 3/6
Montpellier
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%58 7/12%67 4/6
Beraberlik%25 3/12%17 1/6
Mağlubiyet%17 2/12%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rodez AF
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,42 (17 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasında1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,92 (23 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,58 yüksek1,83 (11 gol)
Montpellier
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,50 (18 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,16 yüksek1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç0,75 (9 gol)ligde 2.–3. · lig ortalamasından 0,59 düşük0,67 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rodez AF
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%50 6/12ligde 8.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük%50 3/6
1,5 Üst%75 9/12%67 4/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 4.–9. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%67 4/6
3,5 Üst%42 5/12%50 3/6
Gol yememe%8 1/12%17 1/6
Montpellier
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%42 5/12ligde 14.–17. · lig ortalamasından 13 puan düşük%33 2/6
1,5 Üst%67 8/12%67 4/6
2,5 Üst%42 5/12ligde 11.–14. · lig ortalamasından 6 puan düşük%50 3/6
3,5 Üst%17 2/12%17 1/6
Gol yememe%58 7/12%67 4/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Rodez AF
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,810,2
7,5 Üst%92 11/12%100 6/6
8,5 Üst%83 10/12%83 5/6
9,5 Üst%67 8/12%50 3/6
10,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Montpellier
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,510,2
7,5 Üst%75 9/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%83 5/6
9,5 Üst%42 5/12%50 3/6
10,5 Üst%42 5/12%50 3/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rodez AF
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart3,53,2
2,5 Üst%67 8/12%67 4/6
3,5 Üst%42 5/12%50 3/6
4,5 Üst%17 2/12%0 0/6
5,5 Üst%8 1/12%0 0/6
Montpellier
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart4,84,2
2,5 Üst%92 11/12%83 5/6
3,5 Üst%67 8/12%50 3/6
4,5 Üst%67 8/12%50 3/6
5,5 Üst%42 5/12%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rodez AF
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut9,89,5
6,5 Üst%92 11/12%100 6/6
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Montpellier
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,49,7
6,5 Üst%92 11/12%100 6/6
7,5 Üst%83 10/12%100 6/6
8,5 Üst%50 6/12%50 3/6
9,5 Üst%42 5/12%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rodez AF
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%17 2/12%33 2/6
Berabere%33 4/12%33 2/6
Geride%50 6/12%33 2/6
Montpellier
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%17 2/12%17 1/6
Berabere%75 9/12%83 5/6
Geride%8 1/12%0 0/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rodez AF (12 maç)

1/111/X01/21X/12X/X0X/222/112/X12/24

Montpellier (12 maç)

1/121/X01/20X/15X/X3X/212/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rodez AF (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 1 1
31-45 2 4
46-60 1 4
61-75 0 2
76-90 4 2

Montpellier (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 0
31-45 3 2
46-60 4 2
61-75 3 1
76-90 4 1

Kartlar

Rodez AF

Sarı 20 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Montpellier

Sarı 28 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Rodez AF: iç saha, 6 maç · Montpellier: dış saha, 6 maç

Rodez AFMontpellier
%44,8Topa sahip olma%55,8
1,89Beklenen gol (xG)1,59
15,2Toplam şut10,5
5,8İsabetli şut4,8
10,7Ceza sahası içi şut7,0
6,7Korner4,5
365Pas487
%80Pas isabeti%84
1,7Kurtarış4,2
16,2Faul17,2
0,7Ofsayt1,3
1,5Sarı kart2,2
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,14Rakibin xG'si2,31
12,5Rakibin şutu16,0
3,7Rakibin isabetli şutu4,8
3,5Rakibin korneri5,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Rodez AF – Montpellier ilk 11'ler

Rodez AF · 5-3-2

  1. 1Q. BraatK
  2. 28S. Luyambula BiwaD62' oyundan çıktı 62. dk
  3. 24L. QuenabioD
  4. 4M. MagninD
  5. 3R. LipinskiD
  6. 20R. PontiD
  7. 10M. SakaO35' sarı kart 35. dk67' oyundan çıktı 67. dk
  8. 6J. MendesO
  9. 22O. JolyO62' oyundan çıktı 62. dk
  10. 9N. NsingiF80' oyundan çıktı 80. dk
  11. 11M. TouhoF68' oyundan çıktı 68. dk
Yedekler
  • 21K. NsonaF80' oyuna girdi 80. dk
  • 8D. PavlovićO62' oyuna girdi 62. dk
  • 29Antonin CartillierO67' oyuna girdi 67. dk
  • 30E. CrombezK
  • 13C. RoubiouD
  • 15E. Jean-LambertD62' oyuna girdi 62. dk
  • 7K. NageraF68' oyuna girdi 68. dk
  • 5M. SyllaD

Teknik direktör: D. Santini

Montpellier · 4-2-3-1

  1. 31S. NgapandouetnbuK
  2. 3Naoufel El HannachD
  3. 15J. LaporteD
  4. 6Y. MouangaD50' sarı kart 50. dk
  5. 17T. Sainte-LuceD70' oyundan çıktı 70. dk
  6. 5F. TardieuO85' oyundan çıktı 85. dk
  7. 27D. MeddahO
  8. 18N. PaysO55' gol 55. dk
  9. 40N. Vidal-CartouxO56' oyundan çıktı 56. dk
  10. 9Lacine Megnan-PaveO59' gol 59. dk85' oyundan çıktı 85. dk
  11. 11M. CamaraF
Yedekler
  • 28Y. ZouaouiD70' oyuna girdi 70. dk
  • 77EversonO
  • 1M. MichelK
  • 44T. ChennahiO85' oyuna girdi 85. dk
  • 23Daryll BenlahlouF56' oyuna girdi 56. dk76' gol 76. dk
  • 90Gregory AyemO
  • 32Hichem AbderrebiO85' oyuna girdi 85. dk

Teknik direktör: Z. Camara

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Rodez 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 6-13). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti. Montpellier son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Rodez 3, Montpellier 5 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ağustos 2026, Montpellier 4-2 Rodez.

Form (son 5)
MMMMB – GBGMB
H2H (G-B-M)
3-0-5 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
Korner ort. (maç)
10,2
iddaa MS 1-0-2
2,78 – 3,34 – 2,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Rodez iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Montpellier dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rodez %75, Montpellier %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rodez %75, Montpellier %50. İlk yarıyı önde kapatma: Rodez 1/4, Montpellier 0/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Rodez 6,8, Montpellier 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Rodez 1,8, Montpellier 2,5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,78, 0 – 3,34, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,20, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,38.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 2 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Saint Etienne 10811 238 +1525 MBGGG
2Montpellier 10631 136 +721 GBGGG
3Nancy 10613 128 +419 MGGGG
4Reims 10460 2012 +818 GBBGB
5Pau 10523 1310 +317 MGGGG
6Red Star FC 93 10523 1312 +117 GGGMM
7Annecy 10514 1412 +216 MMGMG
8Metz 10352 1614 +214 MBMGB
9Dijon 10334 1718 -112 GGGMM
10Dunkerque 10334 1416 -212 GMMGB
11Guingamp 10325 1315 -211 GMMMG
12Sochaux 10253 812 -411 GBBMM
13Boulogne 10172 77 010 BMBGB
14Rodez 10316 1622 -610 MMMMG
15Nantes 10226 1117 -68 MGBMM
16Grenoble Foot 38 10226 917 -88 GBMMM
17Clermont 10073 914 -57 BBMBM
18Laval 10136 1321 -86 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Saint Etienne 5500 132 +1115
2Metz 5320 127 +511
3Montpellier 5320 62 +411
4Pau 6312 86 +210
5Reims 5230 139 +49
6Nancy 5302 53 +29
7Dunkerque 6222 87 +18
8Guingamp 5212 89 -17
9Sochaux 5212 47 -37
10Dijon 5203 1010 06
11Laval 5122 710 -35
12Annecy 4112 55 04
13Boulogne 5041 45 -14
14Rodez 5113 811 -34
15Clermont 6042 36 -34
16Red Star FC 93 4112 25 -34
17Nantes 5113 59 -44
18Grenoble Foot 38 4022 25 -32
#TakımOGBMAYAVP
1Red Star FC 93 6411 117 +413
2Annecy 6402 97 +212
3Saint Etienne 5311 106 +410
4Montpellier 5311 74 +310
5Nancy 5311 75 +210
6Reims 5230 73 +49
7Pau 4211 54 +17
8Boulogne 5131 32 +16
9Dijon 5131 78 -16
10Rodez 5203 811 -36
11Grenoble Foot 38 6204 712 -56
12Guingamp 5113 56 -14
13Sochaux 5041 45 -14
14Nantes 5113 68 -24
15Dunkerque 4112 69 -34
16Clermont 4031 68 -23
17Metz 5032 47 -33
18Laval 5014 611 -51

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,86X3,3622,02

Çifte şans

1X1,53121,19X21,26

Karşılıklı gol

Var1,42Yok2,29

1,5 Alt / Üst

Alt4,48Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt2,13Üst1,49

3,5 Alt / Üst

Alt1,41Üst2,31

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.