Clermont 0-2 Guingamp: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Clermont 0–2 Guingamp (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 8–11, isabetli şut 1–7, topa sahip olma %64–%36, korner 2–4.
Maç özeti
Clermont – Guingamp maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Samir Ben Brahim 24', 29' (Guingamp). xG: Clermont 0,5 – 1,4 Guingamp.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Clermont: David Guion · Guingamp: S. Ripoll
Maç akışı
Clermont üstte · Guingamp altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' sarı kart: David Guion (Clermont)
- 24' gol: Samir Ben Brahim (Guingamp)
- 29' gol: Samir Ben Brahim (Guingamp)
- 31' sarı kart: Jérémie Matumona Makanga (Guingamp)
- 35' sarı kart: Tom Ducrocq (Guingamp)
- 61' oyuncu değişikliği: Allan Ackra ↔ Salomon Sambia (Clermont)
- 61' oyuncu değişikliği: Enzo Cantero ↔ Adrien Hunou (Clermont)
- 68' oyuncu değişikliği: Samir Ben Brahim ↔ Florent Sanchez Da Silva (Guingamp)
- 70' oyuncu değişikliği: Christ Okou ↔ Luís Semedo (Clermont)
- 74' oyuncu değişikliği: Teddy Andami Averlant ↔ Tanguy Ahile (Guingamp)
- 75' oyuncu değişikliği: Tom Ducrocq ↔ Amadou Samoura (Guingamp)
- 81' oyuncu değişikliği: Vital N'Simba ↔ El Hadj Koné (Clermont)
- 81' oyuncu değişikliği: Ibrahim Moriba Coulibaly ↔ Ousmane Diop (Clermont)
- 81' oyuncu değişikliği: Stanislas Kielt ↔ Ewan Aucan (Guingamp)
- 82' oyuncu değişikliği: Jérémie Matumona Makanga ↔ Tuomas Ollila (Guingamp)
Maç olayları
- ClermontGuingamp
- 82'Jérémie Matumona Makanga ↔ Tuomas OllilaOyuncu değişikliği
- Vital N'Simba ↔ El Hadj KonéOyuncu değişikliği81'
- Ibrahim Moriba Coulibaly ↔ Ousmane DiopOyuncu değişikliği81'
- 81'Stanislas Kielt ↔ Ewan AucanOyuncu değişikliği
- 75'Tom Ducrocq ↔ Amadou SamouraOyuncu değişikliği
- 74'Teddy Andami Averlant ↔ Tanguy AhileOyuncu değişikliği
- Christ Okou ↔ Luís SemedoOyuncu değişikliği70'
- 68'Samir Ben Brahim ↔ Florent Sanchez Da SilvaOyuncu değişikliği
- Allan Ackra ↔ Salomon SambiaOyuncu değişikliği61'
- Enzo Cantero ↔ Adrien HunouOyuncu değişikliği61'
- 35'Tom DucrocqSarı kart
- 31'Jérémie Matumona MakangaSarı kart
- 29'Gol Samir Ben Brahim 0–2Asist: Amine Hemia
- 24'Gol Samir Ben Brahim 0–1Asist: Stanislas Kielt
- David GuionSarı kart19'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 1/12 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %67 8/12 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,42 düşük | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasında | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (16 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 11.–13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 5.–7. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %43 3/7 |
| 2,5 Üst | %25 3/12ligde 16.–17. · lig ortalamasından 23 puan düşük | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 8.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 1.–3. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,7 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| 7,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %17 2/12 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %0 0/7 |
| Berabere | %50 6/12 | %86 6/7 |
| Geride | %42 5/12 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Geride | %42 5/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Clermont (12 maç)
Guingamp (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Clermont (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Guingamp (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Clermont
Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Guingamp
Sarı 24 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Clermont: iç saha, 7 maç · Guingamp: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Clermont – Guingamp ilk 11'ler
Clermont · 4-3-3
- 30T. GuivarchK
- 93I. CoulibalyD81' oyundan çıktı 81. dk
- 21Y. SalmierD
- 3A. PelmardD
- 12V. N'SimbaD81' oyundan çıktı 81. dk
- 26R. KouaméO
- 28I. M'BahiaO
- 44A. AckraO61' oyundan çıktı 61. dk
- 77E. CanteroF61' oyundan çıktı 61. dk
- 90C. OkouF70' oyundan çıktı 70. dk
- 7F. BianchiniF
- 16M. NdiayeK
- 4E. KabeyaD
- 6E. KonéO81' oyuna girdi 81. dk
- 13J. AsticO
- 10J. SambiaD61' oyuna girdi 61. dk
- 17O. DiopF81' oyuna girdi 81. dk
- 23A. HunouO61' oyuna girdi 61. dk
- 9Luís SemedoF70' oyuna girdi 70. dk
- 22Marouane AdmarO
Teknik direktör: David Guion
Guingamp · 4-4-2
- 16Adrián OrtoláK
- 2E. KoffiD
- 7D. GomisD
- 36A. DemouchyD
- 3J. MatumonaD31' sarı kart 31. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 11T. AverlantO74' oyundan çıktı 74. dk
- 4D. LouiserreO
- 25T. DucrocqO35' sarı kart 35. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 20S. Ben BrahimO24' gol 24. dk29' gol 29. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 18S. KieltF24' asist 24. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 10A. HemiaF29' asist 29. dk
- 17A. SamouraF75' oyuna girdi 75. dk
- 21T. AhileO74' oyuna girdi 74. dk
- 31J. MatondoO
- 24J. DiangangaD
- 5T. OllilaD82' oyuna girdi 82. dk
- 8F. Da SilvaO68' oyuna girdi 68. dk
- 1T. BartoucheK
- 38E. AucanO81' oyuna girdi 81. dk
- 35N. FondjaD
Teknik direktör: S. Ripoll
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 2 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Clermont için son 5 maçın dökümü: 0G 4B 1M, atılan 7, yenilen 8. Guingamp son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Clermont 5, Guingamp 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, Clermont 1-0 Guingamp.
- Form (son 5)
- BMBBB – MMMGB
- H2H (G-B-M)
- 5-1-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- Korner ort. (maç)
- 7,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,88 – 3,13 – 2,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Clermont iç saha 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Guingamp dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Clermont %40, Guingamp %50. İlk yarıyı önde kapatma: Clermont 0/5, Guingamp 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Clermont 4,4, Guingamp 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,7. Maç başına kart: Clermont 1,2, Guingamp 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,88, 0 – 3,13, 2 – 2,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 21:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 2 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 10 | +15 | 25 |
| 2 | Montpellier | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Nancy | 10 | +4 | 19 |
| 4 | Reims | 10 | +8 | 18 |
| 5 | Pau | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Red Star FC 93 | 10 | +1 | 17 |
| 7 | Annecy | 10 | +2 | 16 |
| 8 | Metz | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Dijon | 10 | -1 | 12 |
| 10 | Dunkerque | 10 | -2 | 12 |
| 11 | Guingamp | 10 | -2 | 11 |
| 12 | Sochaux | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Boulogne | 10 | 0 | 10 |
| 14 | Rodez | 10 | -6 | 10 |
| 15 | Nantes | 10 | -6 | 8 |
| 16 | Grenoble Foot 38 | 10 | -8 | 8 |
| 17 | Clermont | 10 | -5 | 7 |
| 18 | Laval | 10 | -8 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Metz | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Montpellier | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Pau | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Nancy | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Dunkerque | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Guingamp | 5 | -1 | 7 |
| 9 | Sochaux | 5 | -3 | 7 |
| 10 | Dijon | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Laval | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Annecy | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Boulogne | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Rodez | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Clermont | 6 | -3 | 4 |
| 16 | Red Star FC 93 | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Nantes | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Grenoble Foot 38 | 4 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Star FC 93 | 6 | +4 | 13 |
| 2 | Annecy | 6 | +2 | 12 |
| 3 | Saint Etienne | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Montpellier | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Nancy | 5 | +2 | 10 |
| 6 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Pau | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Boulogne | 5 | +1 | 6 |
| 9 | Dijon | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Rodez | 5 | -3 | 6 |
| 11 | Grenoble Foot 38 | 6 | -5 | 6 |
| 12 | Guingamp | 5 | -1 | 4 |
| 13 | Sochaux | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Nantes | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Dunkerque | 4 | -3 | 4 |
| 16 | Clermont | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Metz | 5 | -3 | 3 |
| 18 | Laval | 5 | -5 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar
- 21:00 AS Nancy 1–0 Stade Laval
- 21:00 Dunkerque 1–1 FC Metz
- 21:00 Pau 2–1 Grenoble
- 21:00 Sochaux 1–3 Annecy FC
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
