Gazte Berriak – Cirbonero
Gazte Berriak – Cirbonero: 8 Kasım 21:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 15. Bu sezon Gazte Berriak evinde 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Cirbonero deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Gazte Berriak | Cirbonero |
|---|---|---|
| Lig sırası | 8. · 14 puan | 13. · 11 puan |
| Form (son 5) | GGMBM | MGGMB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,25 – 0,50 | 0,50 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %25 | %0 |
| Karşılıklı gol | %25 | %25 |
| Gol yemediği | %75 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Gazte Berriak iç sahada (4 maç), Cirbonero deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Gazte Berriak iç sahada (4 maç) · Cirbonero deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Gazte Berriak iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik.
- Cirbonero deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Cirbonero, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiGazte Berriak
8. sıra · 14 puan · 9 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBM
- 31.10 Avance Ezcabarte 2–1 Gazte Berriak M
- 25.10 Gazte Berriak 0–0 Valle Egüés B
- 18.10 Pamplona 1–0 Gazte Berriak M
- 09.10 Huarte 0–2 Gazte Berriak G
- 04.10 Gazte Berriak 1–0 Doneztebe FT G
Cirbonero
13. sıra · 11 puan · 9 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMB
- 31.10 Cirbonero 1–1 Huarte B
- 25.10 Doneztebe FT 1–0 Cirbonero M
- 18.10 Cirbonero 2–1 Aoiz G
- 11.10 Cantolagua 0–1 Cirbonero G
- 04.10 Cirbonero 0–4 Mutilvera M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Gazte Berriak son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cirbonero son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi.
Gol istatistikleri
Gazte Berriak iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 0,50 gol yedi; Cirbonero dış saha 4 maçta 0,50 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gazte Berriak %25, Cirbonero %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gazte Berriak %25, Cirbonero %25. İlk yarıyı önde kapatma: Gazte Berriak 3/4, Cirbonero 1/3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,94, 0 – 2,88, 2 – 3,00. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,65.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 8. (14 p) – 13. (11 p)
- Form (son 5)
- MBMGG – BMGGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,94 – 2,88 – 3,00
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,78 (7 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,56 (5 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %75 3/4 |
| Berabere | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Geride | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Berabere | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Geride | %67 4/6 | %67 2/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Gazte Berriak (8 maç)
Cirbonero (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Gazte Berriak (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Cirbonero (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Gazte Berriak
Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Cirbonero
Sarı 0 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 15 puan durumu · Tercera: Group 15
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Izarra | 10 | +22 | 26 |
| 2 | Mutilvera | 10 | +12 | 22 |
| 3 | Valle Egüés | 10 | +3 | 16 |
| 4 | Beti Kozkor | 10 | -1 | 16 |
| 5 | San Juan | 10 | +7 | 15 |
| 6 | Avance Ezcabarte | 10 | +4 | 14 |
| 7 | Aoiz | 10 | +3 | 14 |
| 8 | Gazte Berriak | 9 | +2 | 14 |
| 9 | Subiza | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Txantrea | 9 | 0 | 13 |
| 11 | Doneztebe FT | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Beti Onak | 10 | -2 | 11 |
| 13 | Cirbonero | 9 | -4 | 11 |
| 14 | Cantolagua | 9 | -15 | 9 |
| 15 | Huarte | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Pamplona | 10 | -8 | 7 |
| 17 | Cortes | 9 | -12 | 6 |
| 18 | Bidezarra | 9 | -10 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beti Kozkor | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Izarra | 5 | +9 | 13 |
| 3 | Mutilvera | 5 | +6 | 13 |
| 4 | San Juan | 5 | +11 | 12 |
| 5 | Subiza | 4 | +8 | 12 |
| 6 | Avance Ezcabarte | 5 | +6 | 10 |
| 7 | Gazte Berriak | 4 | +3 | 10 |
| 8 | Txantrea | 5 | +5 | 9 |
| 9 | Valle Egüés | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Aoiz | 5 | +3 | 8 |
| 11 | Doneztebe FT | 3 | +7 | 7 |
| 12 | Cirbonero | 5 | -2 | 7 |
| 13 | Pamplona | 5 | -1 | 6 |
| 14 | Huarte | 5 | -1 | 6 |
| 15 | Cantolagua | 4 | -2 | 6 |
| 16 | Beti Onak | 4 | -2 | 5 |
| 17 | Cortes | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Bidezarra | 5 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Izarra | 5 | +13 | 13 |
| 2 | Mutilvera | 5 | +6 | 9 |
| 3 | Valle Egüés | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Beti Onak | 6 | 0 | 6 |
| 5 | Aoiz | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Doneztebe FT | 6 | -3 | 5 |
| 7 | Gazte Berriak | 5 | -1 | 4 |
| 8 | Avance Ezcabarte | 5 | -2 | 4 |
| 9 | Cirbonero | 4 | -2 | 4 |
| 10 | Txantrea | 4 | -5 | 4 |
| 11 | San Juan | 5 | -4 | 3 |
| 12 | Cantolagua | 5 | -13 | 3 |
| 13 | Huarte | 5 | -7 | 2 |
| 14 | Bidezarra | 4 | -4 | 1 |
| 15 | Subiza | 5 | -5 | 1 |
| 16 | Pamplona | 5 | -7 | 1 |
| 17 | Beti Kozkor | 4 | -8 | 1 |
| 18 | Cortes | 4 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
