← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1518 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

CD Pamplona 1-0 CF Gazte Berriak: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Pamplona
1–0İY 0–0
CF Gazte Berriak
Maç sonu

CD Pamplona 1–0 CF Gazte Berriak (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

CD Pamplona – CF Gazte Berriak maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CD Pamplona üstte · CF Gazte Berriak altta

01530İY607590 84' gol (CD Pamplona)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 84' gol (CD Pamplona)

Maç olayları

  1. CD PamplonaCF Gazte Berriak
  2. Gol 1–084'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Pamplona
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%10 1/10%20 1/5
Beraberlik%40 4/10%60 3/5
Mağlubiyet%50 5/10%20 1/5
CF Gazte Berriak
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%44 4/9%20 1/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%33 3/9%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Pamplona
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,70 (7 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,50 (15 gol)1,20 (6 gol)
CF Gazte Berriak
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç0,78 (7 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Pamplona
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%50 5/10%60 3/5
1,5 Üst%50 5/10%60 3/5
2,5 Üst%30 3/10%20 1/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%30 3/10%40 2/5
CF Gazte Berriak
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%33 3/9%40 2/5
1,5 Üst%44 4/9%60 3/5
2,5 Üst%22 2/9%20 1/5
3,5 Üst%11 1/9%0 0/5
Gol yememe%44 4/9%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Pamplona
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%10 1/10%20 1/5
Berabere%60 6/10%80 4/5
Geride%30 3/10%0 0/5
CF Gazte Berriak
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%38 3/8%0 0/4
Berabere%50 4/8%75 3/4
Geride%13 1/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Pamplona (10 maç)

1/101/X11/20X/11X/X3X/222/102/X02/23

CF Gazte Berriak (8 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/212/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Pamplona (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 2
31-45 2 2
46-60 1 3
61-75 2 6
76-90 2 2

CF Gazte Berriak (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 2
31-45 3 0
46-60 1 1
61-75 1 0
76-90 2 2

Kartlar

CD Pamplona

Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

CF Gazte Berriak

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Pamplona son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 2 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Gazte Berriak için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 5, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Pamplona bu sezon 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 0,83 gol yedi; Gazte Berriak bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 0,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %17, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pamplona %50, Gazte Berriak %33. İlk yarıyı önde kapatma: Pamplona 1/6, Gazte Berriak 3/6.

Sıralama
15. (4 p) – 4. (13 p)
Form (son 5)
MBBBM – GGBGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,62 – 3,11 – 4,07
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 3,11, 2 – 4,07. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,60, Üst 1,79. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,67.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %17; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 6 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 15 puan durumu · Tercera: Group 15

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Izarra 10820 286 +2226 GBGGB
2Mutilvera 10640 175 +1222 GGGBB
3Valle Egüés 10442 1714 +316 BGBGG
4Beti Kozkor 10514 1213 -116 GGMMM
5San Juan 10433 1710 +715 MGBGB
6Avance Ezcabarte 10424 1511 +414 GMMGM
7Aoiz 10352 129 +314 MMBBG
8Gazte Berriak 9423 97 +214 GGMBM
9Subiza 9414 1714 +313 MGMGM
10Txantrea 9342 1111 013 MBBGG
11Doneztebe FT 9333 1612 +412 MBGGM
12Beti Onak 10253 1214 -211 MGMMG
13Cirbonero 9324 1014 -411 MGGMG
14Cantolagua 9306 520 -159 MMMGG
15Huarte 10154 715 -88 MMGMB
16Pamplona 10145 715 -87 MGMMM
17Cortes 9135 416 -126 MBMMB
18Bidezarra 9045 616 -104 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Beti Kozkor 6501 92 +715
2Izarra 5410 123 +913
3Mutilvera 5410 82 +613
4San Juan 5401 143 +1112
5Subiza 4400 124 +812
6Avance Ezcabarte 5311 126 +610
7Gazte Berriak 4310 52 +310
8Txantrea 5230 105 +59
9Valle Egüés 6231 87 +19
10Aoiz 5221 85 +38
11Doneztebe FT 3210 103 +77
12Cirbonero 5212 810 -27
13Pamplona 5131 56 -16
14Huarte 5131 12 -16
15Cantolagua 4202 35 -26
16Beti Onak 4121 46 -25
17Cortes 5122 37 -45
18Bidezarra 5032 39 -63
#TakımOGBMAYAVP
1Izarra 5410 163 +1313
2Mutilvera 5230 93 +69
3Valle Egüés 4211 97 +27
4Beti Onak 6132 88 06
5Aoiz 5131 44 06
6Doneztebe FT 6123 69 -35
7Gazte Berriak 5113 45 -14
8Avance Ezcabarte 5113 35 -24
9Cirbonero 4112 24 -24
10Txantrea 4112 16 -54
11San Juan 5032 37 -43
12Cantolagua 5104 215 -133
13Huarte 5023 613 -72
14Bidezarra 4013 37 -41
15Subiza 5014 510 -51
16Pamplona 5014 29 -71
17Beti Kozkor 4013 311 -81
18Cortes 4013 19 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,62X3,1124,07

Çifte şans

1X1,08121,16X21,70

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,67

2,5 Alt / Üst

Alt1,60Üst1,79

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 15'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.