Casa de Portugal 2-4 Esperança d'Andorra: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Casa de Portugal 2–4 Esperança d'Andorra (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–2.
Paylaş
Maç özeti
Casa de Portugal – Esperança d'Andorra maçı 2-4 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Casa de Portugal üstte · Esperança d'Andorra altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' gol (Esperança d'Andorra)
- 34' gol (Esperança d'Andorra)
- 36' gol (Casa de Portugal)
- 51' gol (Casa de Portugal)
- 80' gol (Esperança d'Andorra)
- 90+3' gol (Esperança d'Andorra)
Maç olayları
- Casa de PortugalEsperança d'Andorra
- 90+3'Gol 2–4
- 80'Kaçan penaltı
- 80'Gol 2–3
- Gol 2–251'
- Gol 1–236'
- 34'Gol 0–2
- 10'Gol 0–1
Casa de Portugal iç sahada (4 maç) · Esperança d'Andorra deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Casa de Portugal iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Esperança d'Andorra deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Casa de Portugal, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%75).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,12 (17 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,38 (19 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (10 gol) | 1,25 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Berabere | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Geride | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %75 6/8 | %75 3/4 |
| Berabere | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Geride | %25 2/8 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Casa de Portugal (8 maç)
Esperança d'Andorra (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Casa de Portugal (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Esperança d'Andorra (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Casa de Portugal
Sarı 17 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 2,1)
Esperança d'Andorra
Sarı 19 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 36 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCasa de Portugal
7. sıra · 8 puan · 8 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBG
- 01.11 Carroi 0–3 Casa de Portugal G
- 24.10 Sporting Escaldes 1–1 Casa de Portugal B
- 18.10 Casa de Portugal 3–0 Penya Encarnada G
- 11.10 FC Santa Coloma 5–0 Casa de Portugal M
- 20.09 Casa de Portugal 0–3 Atlètic Club d'Escaldes M
Esperança d'Andorra
3. sıra · 13 puan · 8 maç · averaj +6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMGG
- 31.10 Esperança d'Andorra 5–1 Sporting Escaldes G
- 25.10 Penya Encarnada 0–1 Esperança d'Andorra G
- 18.10 Esperança d'Andorra 1–2 FC Santa Coloma M
- 11.10 Atlètic Club d'Escaldes 1–1 Esperança d'Andorra B
- 20.09 Esperança d'Andorra 4–0 Ordino G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Casa de Portugal ile Esperança d'Andorra, 1a Divisió (Andorra) 8. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 22:30 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 7. sırada (8 puan), konuk ekip 5. sırada (10 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Casa de Portugal 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Esperança d'Andorra için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 12, yenilen 4.
- Sıralama
- 7. (8 p) – 5. (10 p)
- Form (son 5)
- GBGMM – GGMBG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %71
- iddaa MS 1-0-2
- 1,50 – 3,58 – 4,00
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Casa de Portugal bu sezon 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,86 gol yedi; Esperança d'Andorra bu sezon 7 maçta 2,14 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Casa de Portugal %71, Esperança d'Andorra %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Casa de Portugal %43, Esperança d'Andorra %71. İlk yarıyı önde kapatma: Casa de Portugal 3/7, Esperança d'Andorra 5/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,50, 0 – 3,58, 2 – 4,00. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,96, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,92.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Andorra · 1a Divisió puan durumu · Primera Division
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Santa Coloma | 7 | +19 | 19 |
| 2 | Inter Club d'Escaldes | 7 | +15 | 17 |
| 3 | Esperança d'Andorra | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Atlètic Club d'Escaldes | 7 | +6 | 12 |
| 5 | Ordino | 7 | -6 | 12 |
| 6 | Ranger's | 7 | -2 | 8 |
| 7 | Casa de Portugal | 8 | -5 | 8 |
| 8 | Penya Encarnada | 7 | -6 | 6 |
| 9 | Sporting Escaldes | 7 | -13 | 4 |
| 10 | Carroi | 7 | -14 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Club d'Escaldes | 4 | +8 | 10 |
| 2 | FC Santa Coloma | 3 | +9 | 7 |
| 3 | Esperança d'Andorra | 4 | +4 | 6 |
| 4 | Ranger's | 4 | +1 | 6 |
| 5 | Ordino | 4 | -4 | 6 |
| 6 | Atlètic Club d'Escaldes | 3 | +3 | 5 |
| 7 | Penya Encarnada | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Casa de Portugal | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Sporting Escaldes | 3 | -5 | 1 |
| 10 | Carroi | 4 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Santa Coloma | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Inter Club d'Escaldes | 3 | +7 | 7 |
| 3 | Atlètic Club d'Escaldes | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Esperança d'Andorra | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Ordino | 3 | -2 | 6 |
| 6 | Casa de Portugal | 4 | -3 | 4 |
| 7 | Sporting Escaldes | 4 | -8 | 3 |
| 8 | Ranger's | 3 | -3 | 2 |
| 9 | Penya Encarnada | 4 | -7 | 2 |
| 10 | Carroi | 3 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
