← Maçlar
Andorra · 1a Divisió · 6. hafta25 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

FC Penya d`Andorra 0-1 CF Esperanca D Andorra: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Penya d`Andorra
0–1İY 0–1
CF Esperanca D Andorra
Maç sonu

FC Penya d`Andorra 0–1 CF Esperanca D Andorra (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

FC Penya d`Andorra – CF Esperanca D Andorra maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: R. Moreno 7' (CF Esperanca D Andorra).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FC Penya d`Andorra üstte · CF Esperanca D Andorra altta

01530İY607590 7' gol: R. Moreno (CF Esperanca D Andorra)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' gol: R. Moreno (CF Esperanca D Andorra)

Maç olayları

  1. FC Penya d`AndorraCF Esperanca D Andorra
  2. 7'Gol R. Moreno 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Penya d`Andorra
Toplam (7)İç saha (3)
Galibiyet%14 1/7%33 1/3
Beraberlik%43 3/7%33 1/3
Mağlubiyet%43 3/7%33 1/3
CF Esperanca D Andorra
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%50 4/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%25 2/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Penya d`Andorra
Toplam (7)İç saha (3)
Attığı gol / maç0,71 (5 gol)1,00 (3 gol)
Yediği gol / maç1,57 (11 gol)0,67 (2 gol)
CF Esperanca D Andorra
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç2,38 (19 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç1,25 (10 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Penya d`Andorra
Toplam (7)İç saha (3)
KG Var%29 2/7%33 1/3
1,5 Üst%71 5/7%67 2/3
2,5 Üst%43 3/7%0 0/3
3,5 Üst%29 2/7%0 0/3
Gol yememe%29 2/7%33 1/3
CF Esperanca D Andorra
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%75 6/8%75 3/4
1,5 Üst%88 7/8%75 3/4
2,5 Üst%75 6/8%50 2/4
3,5 Üst%50 4/8%25 1/4
Gol yememe%25 2/8%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Penya d`Andorra
Toplam (7)İç saha (3)
Önde%14 1/7%33 1/3
Berabere%57 4/7%33 1/3
Geride%29 2/7%33 1/3
CF Esperanca D Andorra
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%75 6/8%75 3/4
Berabere%0 0/8%0 0/4
Geride%25 2/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Penya d`Andorra (7 maç)

1/111/X01/20X/10X/X3X/212/102/X02/22

CF Esperanca D Andorra (8 maç)

1/141/X21/20X/10X/X0X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Penya d`Andorra (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 1
31-45 2 1
46-60 0 2
61-75 1 3
76-90 1 2

CF Esperanca D Andorra (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 3 1
31-45 4 1
46-60 0 2
61-75 2 0
76-90 5 2

Kartlar

FC Penya d`Andorra

Sarı 13 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 1,9)

CF Esperanca D Andorra

Sarı 19 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 36 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Penya Encarnada için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 10. Esperança d'Andorra son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Penya Encarnada 9, Esperança d'Andorra 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Nisan 2026, Esperança d'Andorra 0-1 Penya Encarnada.

Sıralama
7. (5 p) – 6. (5 p)
Form (son 5)
MGBMB – MBGMB
H2H (G-B-M)
9-0-0 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %80
iddaa MS 1-0-2
2,38 – 3,13 – 2,24
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Penya Encarnada bu sezon 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Esperança d'Andorra bu sezon 5 maçta 1,80 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Penya Encarnada %60, Esperança d'Andorra %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Penya Encarnada %40, Esperança d'Andorra %80. İlk yarıyı önde kapatma: Penya Encarnada 1/5, Esperança d'Andorra 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,38, 0 – 3,13, 2 – 2,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,91.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 02:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Andorra · 1a Divisió puan durumu · Primera Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Santa Coloma 7610 223 +1919 GGGBG
2Inter Club d'Escaldes 7520 183 +1517 GGGBB
3Esperança d'Andorra 8413 1711 +613 BMGGG
4Atlètic Club d'Escaldes 7331 148 +612 GBMBG
5Ordino 7403 915 -612 MMGGM
6Ranger's 7223 79 -28 MGMBM
7Casa de Portugal 8224 1217 -58 MGBGM
8Penya Encarnada 7133 511 -66 BGMMB
9Sporting Escaldes 7115 619 -134 MMGBM
10Carroi 7016 418 -141 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Inter Club d'Escaldes 4310 102 +810
2FC Santa Coloma 3210 101 +97
3Esperança d'Andorra 4202 106 +46
4Ranger's 4202 54 +16
5Ordino 4202 610 -46
6Atlètic Club d'Escaldes 3120 63 +35
7Penya Encarnada 3111 32 +14
8Casa de Portugal 4112 68 -24
9Sporting Escaldes 3012 38 -51
10Carroi 4013 29 -71
#TakımOGBMAYAVP
1FC Santa Coloma 4400 122 +1012
2Inter Club d'Escaldes 3210 81 +77
3Atlètic Club d'Escaldes 4211 85 +37
4Esperança d'Andorra 4211 75 +27
5Ordino 3201 35 -26
6Casa de Portugal 4112 69 -34
7Sporting Escaldes 4103 311 -83
8Ranger's 3021 25 -32
9Penya Encarnada 4022 29 -72
10Carroi 3003 29 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,38X3,1322,24

Çifte şans

1X1,34121,17X21,30

Karşılıklı gol

Var1,51Yok1,91

2,5 Alt / Üst

Alt1,75Üst1,63

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1a Divisió'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.