← Maçlar
Andorra · 1a Divisió · 4. hafta11 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

Atletic Club d'Escaldes 1-1 CF Esperanca D Andorra: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Atletic Club d'Escaldes
1–1İY 0–1
CF Esperanca D Andorra
Maç sonu

Atletic Club d'Escaldes 1–1 CF Esperanca D Andorra (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Atletic Club d'Escaldes – CF Esperanca D Andorra maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Atletic Club d'Escaldes
Toplam (7)İç saha (3)
Galibiyet%43 3/7%33 1/3
Beraberlik%43 3/7%67 2/3
Mağlubiyet%14 1/7%0 0/3
CF Esperanca D Andorra
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%50 4/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%25 2/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Atletic Club d'Escaldes
Toplam (7)İç saha (3)
Attığı gol / maç2,00 (14 gol)2,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,14 (8 gol)1,00 (3 gol)
CF Esperanca D Andorra
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç2,38 (19 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç1,25 (10 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Atletic Club d'Escaldes
Toplam (7)İç saha (3)
KG Var%71 5/7%100 3/3
1,5 Üst%100 7/7%100 3/3
2,5 Üst%43 3/7%33 1/3
3,5 Üst%29 2/7%33 1/3
Gol yememe%29 2/7%0 0/3
CF Esperanca D Andorra
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%75 6/8%75 3/4
1,5 Üst%88 7/8%75 3/4
2,5 Üst%75 6/8%50 2/4
3,5 Üst%50 4/8%25 1/4
Gol yememe%25 2/8%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Atletic Club d'Escaldes
Toplam (7)İç saha (3)
Önde%57 4/7%33 1/3
Berabere%29 2/7%33 1/3
Geride%14 1/7%33 1/3
CF Esperanca D Andorra
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%75 6/8%75 3/4
Berabere%0 0/8%0 0/4
Geride%25 2/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Atletic Club d'Escaldes (7 maç)

1/121/X11/21X/11X/X1X/202/102/X12/20

CF Esperanca D Andorra (8 maç)

1/141/X21/20X/10X/X0X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Atletic Club d'Escaldes (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 0
31-45 5 1
46-60 2 0
61-75 2 2
76-90 4 4

CF Esperanca D Andorra (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 3 1
31-45 4 1
46-60 0 2
61-75 2 0
76-90 5 2

Kartlar

Atletic Club d'Escaldes

Sarı 17 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 2,4)

CF Esperanca D Andorra

Sarı 19 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 36 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Andorra · 1a Divisió puan durumu · Primera Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Santa Coloma 7610 223 +1919 GGGBG
2Inter Club d'Escaldes 7520 183 +1517 GGGBB
3Esperança d'Andorra 8413 1711 +613 BMGGG
4Atlètic Club d'Escaldes 7331 148 +612 GBMBG
5Ordino 7403 915 -612 MMGGM
6Ranger's 7223 79 -28 MGMBM
7Casa de Portugal 8224 1217 -58 MGBGM
8Penya Encarnada 7133 511 -66 BGMMB
9Sporting Escaldes 7115 619 -134 MMGBM
10Carroi 7016 418 -141 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Inter Club d'Escaldes 4310 102 +810
2FC Santa Coloma 3210 101 +97
3Esperança d'Andorra 4202 106 +46
4Ranger's 4202 54 +16
5Ordino 4202 610 -46
6Atlètic Club d'Escaldes 3120 63 +35
7Penya Encarnada 3111 32 +14
8Casa de Portugal 4112 68 -24
9Sporting Escaldes 3012 38 -51
10Carroi 4013 29 -71
#TakımOGBMAYAVP
1FC Santa Coloma 4400 122 +1012
2Inter Club d'Escaldes 3210 81 +77
3Atlètic Club d'Escaldes 4211 85 +37
4Esperança d'Andorra 4211 75 +27
5Ordino 3201 35 -26
6Casa de Portugal 4112 69 -34
7Sporting Escaldes 4103 311 -83
8Ranger's 3021 25 -32
9Penya Encarnada 4022 29 -72
10Carroi 3003 29 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,25X4,5726,52

Çifte şans

121,06X22,46

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,75

2,5 Alt / Üst

Alt2,14Üst1,41

3,5 Alt / Üst

Alt1,42Üst2,11

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1a Divisió'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.