Guarnizo 0-3 Revilla: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Guarnizo 0–3 Revilla (7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç özeti
Guarnizo – Revilla maçı 0-3 sona erdi.
Özet
Guarnizo iç sahada (5 maç) · Revilla deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 10 maç (2021'den beri)
6 Guarnizo4 berabere0 Revilla
- Guarnizo iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Revilla deplasmanda 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Guarnizo, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (18 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,30 (23 gol) | 2,20 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Geride | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %50 4/8 | %75 3/4 |
| Geride | %13 1/8 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Guarnizo (9 maç)
Revilla (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Guarnizo (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Revilla (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 4 | 2 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Guarnizo
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Revilla
Sarı 0 · Kırmızı 2 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiGuarnizo
12. sıra · 8 puan · 10 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMGM
Revilla
2. sıra · 21 puan · 10 maç · averaj +11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGGB
- 30.10 Revilla 1–1 Vimenor B
- 25.10 Barquereño 1–3 Revilla G
- 18.10 Revilla 3–2 Naval Reinosa G
- 10.10 Escobedo 2–3 Revilla G
- 03.10 Revilla 2–2 Atlético Albericia B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Tercera División RFEF · Grup 3 (İspanya) programında Guarnizo – Revilla maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:45 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 12. sırada (8 puan), konuk ekip 5. sırada (18 puan).
Form (son 5 maç)
Guarnizo için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 7. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Revilla için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 12, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 12. (8 p) – 5. (18 p)
- Form (son 5)
- MGMBB – BGGGB
- H2H (G-B-M)
- 6-4-0 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,97 – 3,16 – 2,70
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Guarnizo 6 – Revilla 0; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Şubat 2026, Revilla 1-2 Guarnizo.
Gol istatistikleri
Guarnizo iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 0,75 gol yedi; Revilla dış saha 4 maçta 2,00 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Guarnizo %50, Revilla %50. İlk yarıyı önde kapatma: Guarnizo 1/4, Revilla 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 3,16, 2 – 2,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,77.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 3 puan durumu · Tercera: Group 3
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tropezón | 9 | +14 | 23 |
| 2 | Revilla | 10 | +11 | 21 |
| 3 | Bezana | 9 | +9 | 20 |
| 4 | Cayón | 9 | +9 | 20 |
| 5 | Sámano | 10 | +14 | 19 |
| 6 | Laredo | 10 | +11 | 19 |
| 7 | Vimenor | 9 | +6 | 17 |
| 8 | Torina | 9 | +7 | 15 |
| 9 | Atlético Mineros | 10 | -6 | 13 |
| 10 | Solares | 9 | -5 | 9 |
| 11 | Castro | 9 | -3 | 8 |
| 12 | Guarnizo | 10 | -8 | 8 |
| 13 | Barquereño | 9 | -9 | 8 |
| 14 | Atlético Albericia | 9 | -4 | 7 |
| 15 | Escobedo | 10 | -9 | 7 |
| 16 | Selaya | 10 | -12 | 7 |
| 17 | Velarde | 10 | -12 | 6 |
| 18 | Naval Reinosa | 9 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tropezón | 5 | +10 | 13 |
| 2 | Bezana | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Sámano | 5 | +9 | 11 |
| 4 | Revilla | 5 | +5 | 9 |
| 5 | Laredo | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Vimenor | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Guarnizo | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Selaya | 5 | -2 | 7 |
| 9 | Torina | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Castro | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Atlético Mineros | 5 | -4 | 6 |
| 12 | Cayón | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Atlético Albericia | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Solares | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Escobedo | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Naval Reinosa | 4 | -6 | 4 |
| 17 | Barquereño | 4 | -4 | 3 |
| 18 | Velarde | 5 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cayón | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Revilla | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Laredo | 5 | +7 | 10 |
| 4 | Tropezón | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Vimenor | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Torina | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Sámano | 5 | +5 | 8 |
| 8 | Bezana | 4 | +5 | 8 |
| 9 | Atlético Mineros | 5 | -2 | 7 |
| 10 | Barquereño | 5 | -5 | 5 |
| 11 | Solares | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Escobedo | 5 | -5 | 3 |
| 13 | Velarde | 5 | -8 | 3 |
| 14 | Atlético Albericia | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Castro | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Naval Reinosa | 5 | -7 | 1 |
| 17 | Guarnizo | 5 | -7 | 1 |
| 18 | Selaya | 5 | -10 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Deplasman Alt/Üst 1.5
