← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 325 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

CD Guarnizo 1-0 Selaya FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Guarnizo
1–0İY 0–0
Selaya FC
Maç sonu

CD Guarnizo 1–0 Selaya FC (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

CD Guarnizo – Selaya FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CD Guarnizo üstte · Selaya FC altta

01530İY607590 90+5' gol (CD Guarnizo)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 90+5' gol (CD Guarnizo)

Maç olayları

  1. CD GuarnizoSelaya FC
  2. Gol 1–090+5'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Guarnizo
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%20 2/10%40 2/5
Beraberlik%20 2/10%20 1/5
Mağlubiyet%60 6/10%40 2/5
Selaya FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%0 0/5
Beraberlik%10 1/10%0 0/5
Mağlubiyet%70 7/10%100 5/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Guarnizo
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,80 (18 gol)1,20 (6 gol)
Selaya FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,60 (6 gol)0,20 (1 gol)
Yediği gol / maç1,80 (18 gol)2,20 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Guarnizo
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%60 6/10%40 2/5
1,5 Üst%70 7/10%60 3/5
2,5 Üst%50 5/10%40 2/5
3,5 Üst%30 3/10%20 1/5
Gol yememe%10 1/10%20 1/5
Selaya FC
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%30 3/10%20 1/5
1,5 Üst%60 6/10%60 3/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%20 2/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Guarnizo
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%44 4/9%75 3/4
Geride%33 3/9%0 0/4
Selaya FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%11 1/9%0 0/4
Berabere%56 5/9%50 2/4
Geride%33 3/9%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Guarnizo (9 maç)

1/111/X01/21X/11X/X1X/222/102/X12/22

Selaya FC (9 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/232/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Guarnizo (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 1
31-45 1 1
46-60 1 6
61-75 0 3
76-90 3 1

Selaya FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 0
31-45 1 2
46-60 1 1
61-75 1 5
76-90 1 3

Kartlar

CD Guarnizo

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Selaya FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Guarnizo için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 8, yenilen 11. Selaya için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 7.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Guarnizo 3 – Selaya 3; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Şubat 2026, Selaya 0-3 Guarnizo.

Sıralama
14. (5 p) – 11. (7 p)
Form (son 5)
MBBGM – MMGMG
H2H (G-B-M)
3-1-3 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %43
iddaa MS 1-0-2
1,71 – 3,07 – 3,61
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Guarnizo bu sezon 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 2,00 gol yedi; Selaya bu sezon 7 maçta 0,86 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Guarnizo %57, Selaya %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Guarnizo %86, Selaya %43. İlk yarıyı önde kapatma: Guarnizo 2/7, Selaya 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,07, 2 – 3,61. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,59, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,70.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 3 puan durumu · Tercera: Group 3

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Tropezón 9720 195 +1423 GGBBG
2Revilla 10631 2312 +1121 GGGBG
3Bezana 9621 178 +920 GBMBG
4Cayón 9621 112 +920 GBGGG
5Sámano 10541 239 +1419 GBBGG
6Laredo 10613 209 +1119 GGMMB
7Vimenor 9522 137 +617 MMGGB
8Torina 9360 114 +715 BBBBG
9Atlético Mineros 10415 1420 -613 MGBMG
10Solares 9234 813 -59 BBBMG
11Castro 9225 1013 -38 MMGMM
12Guarnizo 10226 1018 -88 BMGMM
13Barquereño 9225 716 -98 MGBMG
14Atlético Albericia 9144 1115 -47 BGBBB
15Escobedo 10145 817 -97 MMBBM
16Selaya 10217 618 -127 MMMMM
17Velarde 10136 719 -126 MMBMB
18Naval Reinosa 9126 1023 -135 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Tropezón 5410 111 +1013
2Bezana 5401 106 +412
3Sámano 5320 134 +911
4Revilla 5230 127 +59
5Laredo 5302 117 +49
6Vimenor 4211 53 +27
7Guarnizo 5212 56 -17
8Selaya 5212 57 -27
9Torina 4130 63 +36
10Castro 5203 55 06
11Atlético Mineros 5203 711 -46
12Cayón 4121 22 05
13Atlético Albericia 5122 810 -25
14Solares 5122 46 -25
15Escobedo 5113 610 -44
16Naval Reinosa 4112 410 -64
17Barquereño 4103 26 -43
18Velarde 5032 26 -43
#TakımOGBMAYAVP
1Cayón 5500 90 +915
2Revilla 5401 115 +612
3Laredo 5311 92 +710
4Tropezón 4310 84 +410
5Vimenor 5311 84 +410
6Torina 5230 51 +49
7Sámano 5221 105 +58
8Bezana 4220 72 +58
9Atlético Mineros 5212 79 -27
10Barquereño 5122 510 -55
11Solares 4112 47 -34
12Escobedo 5032 27 -53
13Velarde 5104 513 -83
14Atlético Albericia 4022 35 -22
15Castro 4022 58 -32
16Naval Reinosa 5014 613 -71
17Guarnizo 5014 512 -71
18Selaya 5005 111 -100

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,71X3,0723,61

Çifte şans

1X1,12121,17X21,61

Karşılıklı gol

Var1,68Yok1,70

2,5 Alt / Üst

Alt1,59Üst1,81

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 3'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.