Escobedo 0-1 Atlético Mineros: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Escobedo 0–1 Atlético Mineros (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Escobedo – Atlético Mineros maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Escobedo üstte · Atlético Mineros altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 70' gol (Atlético Mineros)
Maç olayları
- EscobedoAtlético Mineros
- 70'Gol 0–1
Escobedo iç sahada (5 maç) · Atlético Mineros deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2023'ten beri)
1 Escobedo0 berabere1 Atlético Mineros
- Escobedo iç sahada 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Atlético Mineros deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Escobedo, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,80 (8 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,70 (17 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,40 (14 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (20 gol) | 1,80 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Geride | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %30 3/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Escobedo (10 maç)
Atlético Mineros (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Escobedo (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Atlético Mineros (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Escobedo
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Atlético Mineros
Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiEscobedo
15. sıra · 7 puan · 10 maç · averaj -9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMBB
Atlético Mineros
9. sıra · 13 puan · 10 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBM
- 31.10 Atlético Mineros 1–2 Torina M
- 24.10 Atlético Albericia 3–3 Atlético Mineros B
- 17.10 Atlético Mineros 4–2 Velarde G
- 10.10 Tropezón 2–1 Atlético Mineros M
- 03.10 Atlético Mineros 0–4 Sámano M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Escobedo ile Atlético Mineros, Tercera División RFEF · Grup 3 (İspanya) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:30 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Escobedo 15., Atlético Mineros 9.; iki takım arasında 3 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Escobedo için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 5, yenilen 9. Son 5 maçta Atlético Mineros 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-13). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 15. (7 p) – 9. (10 p)
- Form (son 5)
- BBMMB – MBGMM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,62 – 3,47 – 3,46
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Escobedo 1, Atlético Mineros 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 16 Mart 2024, Atlético Mineros 1-0 Escobedo.
Gol istatistikleri
Escobedo iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,25 gol yedi; Atlético Mineros dış saha 4 maçta 1,50 attı, 2,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Escobedo %100, Atlético Mineros %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Escobedo %75, Atlético Mineros %50. İlk yarıyı önde kapatma: Escobedo 1/4, Atlético Mineros 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 3,47, 2 – 3,46. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,14.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 3 puan durumu · Tercera: Group 3
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tropezón | 9 | +14 | 23 |
| 2 | Revilla | 10 | +11 | 21 |
| 3 | Bezana | 9 | +9 | 20 |
| 4 | Cayón | 9 | +9 | 20 |
| 5 | Sámano | 10 | +14 | 19 |
| 6 | Laredo | 10 | +11 | 19 |
| 7 | Vimenor | 9 | +6 | 17 |
| 8 | Torina | 9 | +7 | 15 |
| 9 | Atlético Mineros | 10 | -6 | 13 |
| 10 | Solares | 9 | -5 | 9 |
| 11 | Castro | 9 | -3 | 8 |
| 12 | Guarnizo | 10 | -8 | 8 |
| 13 | Barquereño | 9 | -9 | 8 |
| 14 | Atlético Albericia | 9 | -4 | 7 |
| 15 | Escobedo | 10 | -9 | 7 |
| 16 | Selaya | 10 | -12 | 7 |
| 17 | Velarde | 10 | -12 | 6 |
| 18 | Naval Reinosa | 9 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tropezón | 5 | +10 | 13 |
| 2 | Bezana | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Sámano | 5 | +9 | 11 |
| 4 | Revilla | 5 | +5 | 9 |
| 5 | Laredo | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Vimenor | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Guarnizo | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Selaya | 5 | -2 | 7 |
| 9 | Torina | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Castro | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Atlético Mineros | 5 | -4 | 6 |
| 12 | Cayón | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Atlético Albericia | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Solares | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Escobedo | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Naval Reinosa | 4 | -6 | 4 |
| 17 | Barquereño | 4 | -4 | 3 |
| 18 | Velarde | 5 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cayón | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Revilla | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Laredo | 5 | +7 | 10 |
| 4 | Tropezón | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Vimenor | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Torina | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Sámano | 5 | +5 | 8 |
| 8 | Bezana | 4 | +5 | 8 |
| 9 | Atlético Mineros | 5 | -2 | 7 |
| 10 | Barquereño | 5 | -5 | 5 |
| 11 | Solares | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Escobedo | 5 | -5 | 3 |
| 13 | Velarde | 5 | -8 | 3 |
| 14 | Atlético Albericia | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Castro | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Naval Reinosa | 5 | -7 | 1 |
| 17 | Guarnizo | 5 | -7 | 1 |
| 18 | Selaya | 5 | -10 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (6)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
