← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 81 Kasım 2026 · 19:00 TSİ

Atletico Bembibre 1-1 CD Colegios Diocesanos: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Atletico Bembibre
1–1İY 1–0
CD Colegios Diocesanos
Maç sonu

Atletico Bembibre 1–1 CD Colegios Diocesanos (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Atletico Bembibre – CD Colegios Diocesanos maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Atletico Bembibre üstte · CD Colegios Diocesanos altta

01530İY607590 45+1' gol (Atletico Bembibre)79' gol (CD Colegios Diocesanos)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45+1' gol (Atletico Bembibre)
  • 79' gol (CD Colegios Diocesanos)

Maç olayları

  1. Atletico BembibreCD Colegios Diocesanos
  2. 79'Gol 1–1
  3. Gol 1–045+1'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Atletico Bembibre
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%44 4/9%20 1/5
Beraberlik%33 3/9%60 3/5
Mağlubiyet%22 2/9%20 1/5
CD Colegios Diocesanos
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%10 1/10%0 0/5
Beraberlik%30 3/10%20 1/5
Mağlubiyet%60 6/10%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Atletico Bembibre
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)1,00 (5 gol)
CD Colegios Diocesanos
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,80 (8 gol)0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç1,80 (18 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Atletico Bembibre
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%100 9/9%100 5/5
2,5 Üst%22 2/9%0 0/5
3,5 Üst%0 0/9%0 0/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5
CD Colegios Diocesanos
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10%40 2/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%40 4/10%40 2/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%10 1/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Atletico Bembibre
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%44 4/9%40 2/5
Berabere%22 2/9%40 2/5
Geride%33 3/9%20 1/5
CD Colegios Diocesanos
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%10 1/10%0 0/5
Berabere%30 3/10%60 3/5
Geride%60 6/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Atletico Bembibre (9 maç)

1/131/X11/20X/10X/X1X/212/112/X12/21

CD Colegios Diocesanos (10 maç)

1/111/X01/20X/10X/X0X/232/102/X32/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Atletico Bembibre (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 1 1
31-45 1 0
46-60 1 0
61-75 4 2
76-90 2 4

CD Colegios Diocesanos (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 3
31-45 1 3
46-60 1 1
61-75 3 3
76-90 2 6

Kartlar

Atletico Bembibre

Sarı 0 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

CD Colegios Diocesanos

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Atletico Bembibre son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi. Son 5 maçta Colegios Diocesanos 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-7). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Atletico Bembibre 2 – Colegios Diocesanos 3; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Colegios Diocesanos 2-1 Atletico Bembibre.

Sıralama
6. (14 p) – 16. (4 p)
Form (son 5)
MBGGG – MMGMB
H2H (G-B-M)
2-1-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,70 – 3,09 – 3,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Atletico Bembibre iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Colegios Diocesanos dış saha 4 maçta 0,50 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atletico Bembibre %50, Colegios Diocesanos %25. İlk yarıyı önde kapatma: Atletico Bembibre 1/4, Colegios Diocesanos 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,70, 0 – 3,09, 2 – 3,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,62, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 8 puan durumu · Tercera: Group 8

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cristo Atlético 8611 134 +919 GGGGG
2Cultural Leonesa II 8611 135 +819 BMGGG
3Burgos Promesas 8521 133 +1017 BGBMG
4UD Santa Marta 8521 116 +517 MGBBG
5Palencia CF 8422 148 +614 GBGGB
6Bembibre 8422 108 +214 GGGBM
7La Virgen del Camino 8413 910 -113 MMGMB
8Guijuelo 7403 126 +612 MMGGG
9Atlético Mansillés 7322 97 +211 GGMMB
10Arandina 8242 1112 -110 GBMBB
11Almazán 8242 1214 -210 BBMGM
12Villaralbo 8233 1311 +29 GBBMG
13Turégano 8143 912 -37 BBBGB
14Calasanz de Soria 8215 814 -67 MBMMM
15Unionistas II 8125 713 -65 BMMGM
16Colegios Diocesanos 8116 515 -104 BMGMM
17Salamanca II 8116 721 -144 MGMMM
18Mirandés II 8035 29 -73 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1UD Santa Marta 4400 81 +712
2Burgos Promesas 4310 81 +710
3Cultural Leonesa II 4310 93 +610
4Cristo Atlético 4301 62 +49
5Almazán 4220 75 +28
6Palencia CF 4211 93 +67
7Villaralbo 4211 94 +57
8La Virgen del Camino 4211 52 +37
9Calasanz de Soria 4211 65 +17
10Bembibre 4121 44 05
11Arandina 4121 56 -15
12Atlético Mansillés 3111 33 04
13Turégano 5113 69 -34
14Colegios Diocesanos 4112 36 -34
15Guijuelo 2101 63 +33
16Salamanca II 4103 58 -33
17Unionistas II 4022 24 -22
18Mirandés II 5014 17 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Cristo Atlético 4310 72 +510
2Guijuelo 5302 63 +39
3Bembibre 4301 64 +29
4Cultural Leonesa II 4301 42 +29
5Burgos Promesas 4211 52 +37
6Atlético Mansillés 4211 64 +27
7Palencia CF 4211 55 07
8La Virgen del Camino 4202 48 -46
9Arandina 4121 66 05
10UD Santa Marta 4121 35 -25
11Turégano 3030 33 03
12Unionistas II 4103 59 -43
13Mirandés II 3021 12 -12
14Villaralbo 4022 47 -32
15Almazán 4022 59 -42
16Salamanca II 4013 213 -111
17Calasanz de Soria 4004 29 -70
18Colegios Diocesanos 4004 29 -70

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,70X3,0923,68

Çifte şans

1X1,11121,17X21,62

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt1,62Üst1,77

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 8'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.