Basconia 2-1 Amorebieta: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Basconia 2–1 Amorebieta (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Basconia – Amorebieta maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: E. Hernandez 79', 81' (pen.) (Basconia); J. Etxaniz 75' (Amorebieta).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Basconia üstte · Amorebieta altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 75' gol: J. Etxaniz (Amorebieta)
- 79' gol: E. Hernandez (Basconia)
- 81' gol: E. Hernandez (Basconia)
Maç olayları
- BasconiaAmorebieta
- Penaltı golü E. Hernandez 2–1Penaltı81'
- Gol E. Hernandez 1–179'
- 75'Gol J. Etxaniz 0–1
Basconia iç sahada (5 maç) · Amorebieta deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
1 Basconia0 berabere1 Amorebieta
- Basconia iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik.
- Amorebieta deplasmanda 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Basconia, iç saha maçlarında 5 maçta 5 kez iki takım da gol attı (%100).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol) | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Geride | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Geride | %30 3/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Basconia (10 maç)
Amorebieta (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Basconia (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Amorebieta (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Basconia
Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Amorebieta
Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBasconia
7. sıra · 14 puan · 10 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMBB
- 01.11 Compostela 0–0 Basconia B
- 25.10 Basconia 2–2 Portugalete B
- 17.10 Racing Santander II 3–1 Basconia M
- 10.10 Eibar II 1–1 Basconia B
- 03.10 Basconia 1–1 Llanera B
Amorebieta
5. sıra · 16 puan · 10 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGG
- 01.11 Amorebieta 1–0 Gimnástica Torrelavega G
- 24.10 Amorebieta 2–1 Coruxo G
- 17.10 Gernika 1–2 Amorebieta G
- 10.10 Amorebieta 1–2 Portugalete M
- 03.10 Atlético Astorga 0–1 Amorebieta G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 18:00: Segunda División RFEF · Grup 1 (İspanya) ev sahibi Basconia, konuk ekip Amorebieta. Puan tablosunda ev sahibi 11. sırada (11 puan), konuk ekip 5. sırada (16 puan).
Form (son 5 maç)
Basconia için son 5 maçın dökümü: 0G 4B 1M, atılan 5, yenilen 7. Amorebieta için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 7, yenilen 4. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.
- Sıralama
- 11. (11 p) – 5. (16 p)
- Form (son 5)
- BBMBB – GGGMG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 2,43 – 3,15 – 2,14
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Basconia 1, Amorebieta 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Basconia 2-1 Amorebieta.
Gol istatistikleri
Basconia iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,75 gol yedi; Amorebieta dış saha 4 maçta 1,25 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Basconia %75, Amorebieta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Basconia %100, Amorebieta %25. İlk yarıyı önde kapatma: Basconia 2/4, Amorebieta 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,43, 0 – 3,15, 2 – 2,14. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 1,92.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda Rfef: Group 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sestao River | 9 | +8 | 22 |
| 2 | Deportivo Alavés II | 9 | +11 | 20 |
| 3 | Eibar II | 10 | +10 | 20 |
| 4 | Bergantiños | 9 | +9 | 18 |
| 5 | Amorebieta | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Compostela | 9 | +3 | 14 |
| 7 | Basconia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Ourense CF | 9 | 0 | 14 |
| 9 | Real Oviedo II | 9 | -3 | 14 |
| 10 | Portugalete | 9 | 0 | 13 |
| 11 | Gernika | 9 | +6 | 11 |
| 12 | Coruxo | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Arosa | 9 | -5 | 8 |
| 14 | Racing Santander II | 9 | -5 | 8 |
| 15 | Marino de Luanco | 9 | -5 | 8 |
| 16 | Atlético Astorga | 10 | -6 | 7 |
| 17 | Llanera | 9 | -9 | 7 |
| 18 | Gimnástica Torrelavega | 9 | -12 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bergantiños | 5 | +7 | 13 |
| 2 | Eibar II | 5 | +6 | 13 |
| 3 | Sestao River | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Real Oviedo II | 4 | +3 | 10 |
| 5 | Basconia | 5 | +2 | 9 |
| 6 | Deportivo Alavés II | 5 | +1 | 8 |
| 7 | Atlético Astorga | 5 | +5 | 7 |
| 8 | Compostela | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Ourense CF | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Amorebieta | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Llanera | 4 | 0 | 6 |
| 12 | Portugalete | 5 | -1 | 6 |
| 13 | Racing Santander II | 5 | -3 | 6 |
| 14 | Gernika | 5 | +2 | 5 |
| 15 | Arosa | 4 | -4 | 4 |
| 16 | Gimnástica Torrelavega | 4 | -7 | 3 |
| 17 | Coruxo | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Marino de Luanco | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Alavés II | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Sestao River | 5 | +3 | 12 |
| 3 | Amorebieta | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Eibar II | 5 | +4 | 7 |
| 5 | Compostela | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Portugalete | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Marino de Luanco | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Ourense CF | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Gernika | 4 | +4 | 6 |
| 10 | Coruxo | 5 | -1 | 6 |
| 11 | Bergantiños | 4 | +2 | 5 |
| 12 | Basconia | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Arosa | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Real Oviedo II | 5 | -6 | 4 |
| 15 | Racing Santander II | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Gimnástica Torrelavega | 5 | -5 | 2 |
| 17 | Llanera | 5 | -9 | 1 |
| 18 | Atlético Astorga | 5 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
