SD Gernika Club 1-2 Amorebieta: Maç Sonucu ve İstatistikleri
SD Gernika Club 1–2 Amorebieta (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
SD Gernika Club – Amorebieta maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: K. Vieites Blazquez 23' (SD Gernika Club); J. Muguruza 87', A. Intxausti 90' (Amorebieta).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
SD Gernika Club üstte · Amorebieta altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' gol: K. Vieites Blazquez (SD Gernika Club)
- 85' sarı kart: J. Ortiz (SD Gernika Club)
- 85' kırmızı kart: J. Ortiz (SD Gernika Club)
- 87' gol: J. Muguruza (Amorebieta)
- 90' gol: A. Intxausti (Amorebieta)
Maç olayları
- SD Gernika ClubAmorebieta
- 90'Gol A. Intxausti 1–2
- 87'Gol J. Muguruza 1–1
- J. OrtizSarı kart85'
- J. OrtizKırmızı kart85'
- Gol K. Vieites Blazquez 1–023'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol) | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Geride | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Geride | %30 3/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
SD Gernika Club (9 maç)
Amorebieta (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
SD Gernika Club (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Amorebieta (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
SD Gernika Club
Sarı 1 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,1)
Amorebieta
Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Gernika son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 4 gol yedi. Son 5 maçta Amorebieta 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Gernika 3, Amorebieta 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Amorebieta 1-2 Gernika.
- Sıralama
- 8. (9 p) – 10. (7 p)
- Form (son 5)
- BMBGG – MGMGM
- H2H (G-B-M)
- 3-0-0 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 2,06 – 2,72 – 3,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Gernika bu sezon 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 1,00 gol yedi; Amorebieta bu sezon 6 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gernika %67, Amorebieta %33. İlk yarıyı önde kapatma: Gernika 3/6, Amorebieta 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,06, 0 – 2,72, 2 – 3,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,40, Üst 2,12. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,58.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda Rfef: Group 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sestao River | 9 | +8 | 22 |
| 2 | Deportivo Alavés II | 9 | +11 | 20 |
| 3 | Eibar II | 10 | +10 | 20 |
| 4 | Bergantiños | 9 | +9 | 18 |
| 5 | Amorebieta | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Compostela | 9 | +3 | 14 |
| 7 | Basconia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Ourense CF | 9 | 0 | 14 |
| 9 | Real Oviedo II | 9 | -3 | 14 |
| 10 | Portugalete | 9 | 0 | 13 |
| 11 | Gernika | 9 | +6 | 11 |
| 12 | Coruxo | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Arosa | 9 | -5 | 8 |
| 14 | Racing Santander II | 9 | -5 | 8 |
| 15 | Marino de Luanco | 9 | -5 | 8 |
| 16 | Atlético Astorga | 10 | -6 | 7 |
| 17 | Llanera | 9 | -9 | 7 |
| 18 | Gimnástica Torrelavega | 9 | -12 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bergantiños | 5 | +7 | 13 |
| 2 | Eibar II | 5 | +6 | 13 |
| 3 | Sestao River | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Real Oviedo II | 4 | +3 | 10 |
| 5 | Basconia | 5 | +2 | 9 |
| 6 | Deportivo Alavés II | 5 | +1 | 8 |
| 7 | Atlético Astorga | 5 | +5 | 7 |
| 8 | Compostela | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Ourense CF | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Amorebieta | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Llanera | 4 | 0 | 6 |
| 12 | Portugalete | 5 | -1 | 6 |
| 13 | Racing Santander II | 5 | -3 | 6 |
| 14 | Gernika | 5 | +2 | 5 |
| 15 | Arosa | 4 | -4 | 4 |
| 16 | Gimnástica Torrelavega | 4 | -7 | 3 |
| 17 | Coruxo | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Marino de Luanco | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Alavés II | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Sestao River | 5 | +3 | 12 |
| 3 | Amorebieta | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Eibar II | 5 | +4 | 7 |
| 5 | Compostela | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Portugalete | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Marino de Luanco | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Ourense CF | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Gernika | 4 | +4 | 6 |
| 10 | Coruxo | 5 | -1 | 6 |
| 11 | Bergantiños | 4 | +2 | 5 |
| 12 | Basconia | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Arosa | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Real Oviedo II | 5 | -6 | 4 |
| 15 | Racing Santander II | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Gimnástica Torrelavega | 5 | -5 | 2 |
| 17 | Llanera | 5 | -9 | 1 |
| 18 | Atlético Astorga | 5 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
