İspanya · Segunda División RFEF · Grup 1

Eibar II 4-1 Atlético Astorga: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 4–1 MS İY 3–0

Eibar II 4–1 Atlético Astorga (7 Kasım 2026). İlk yarı 3–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Eibar II – Atlético Astorga maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: I. Zubiria 14', C. Lumbreras 23', 37', O. Garcia 66' (Eibar II); J. Hoyos 49' (Atlético Astorga).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Eibar II üstte · Atlético Astorga altta

01530İY607590 14' gol: I. Zubiria (Eibar II)23' gol: C. Lumbreras (Eibar II)37' gol: C. Lumbreras (Eibar II)49' gol: J. Hoyos (Atlético Astorga)66' gol: O. Garcia (Eibar II)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' gol: I. Zubiria (Eibar II)
  • 23' gol: C. Lumbreras (Eibar II)
  • 37' gol: C. Lumbreras (Eibar II)
  • 49' gol: J. Hoyos (Atlético Astorga)
  • 66' gol: O. Garcia (Eibar II)

Maç olayları

  1. Eibar IIAtlético Astorga
  2. Gol O. Garcia 4–166'
  3. 49'Gol J. Hoyos 3–1
  4. Gol C. Lumbreras 3–037'
  5. Gol C. Lumbreras 2–023'
  6. Gol I. Zubiria 1–014'
Maç özeti

Ev sahibi

Eibar II

3. sıra · 20 puan

GBBGM

Deplasman

Atlético Astorga

16. sıra · 7 puan

MGMBM

Eibar II iç sahada (5 maç) · Atlético Astorga deplasmanda (5 maç), bu sezon

2,00 Gol atma maç başı 0,80
0,80 Gol yeme maç başı 3,00
%40 Gol yememe maçların %0
%60 KG Var maçların %60
%40 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Eibar II iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik.
  • Atlético Astorga deplasmanda bu sezon kazanamadı: 5 maçta 0 beraberlik, 5 mağlubiyet.
  • Atlético Astorga, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Eibar II
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%60 6/10%80 4/5
Beraberlik%20 2/10%20 1/5
Mağlubiyet%20 2/10%0 0/5
Atlético Astorga
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%0 0/5
Beraberlik%10 1/10%0 0/5
Mağlubiyet%70 7/10%100 5/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Eibar II
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,90 (19 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç0,90 (9 gol)0,80 (4 gol)
Atlético Astorga
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,20 (12 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,80 (18 gol)3,00 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Eibar II
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%60 6/10%60 3/5
1,5 Üst%70 7/10%60 3/5
2,5 Üst%50 5/10%40 2/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%40 4/10%40 2/5
Atlético Astorga
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10%60 3/5
1,5 Üst%80 8/10%100 5/5
2,5 Üst%50 5/10%60 3/5
3,5 Üst%40 4/10%60 3/5
Gol yememe%20 2/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Eibar II
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%40 4/10%40 2/5
Berabere%30 3/10%40 2/5
Geride%30 3/10%20 1/5
Atlético Astorga
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%10 1/10%0 0/5
Berabere%40 4/10%0 0/5
Geride%50 5/10%100 5/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Eibar II (10 maç)

1/141/X01/20X/12X/X1X/202/102/X12/22

Atlético Astorga (10 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/222/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Eibar II (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 0
31-45 4 0
46-60 3 3
61-75 6 2
76-90 4 1

Atlético Astorga (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 0 3
31-45 0 2
46-60 1 0
61-75 1 3
76-90 0 3

Kartlar

Eibar II

Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Atlético Astorga

Sarı 1 · Kırmızı 3 (7 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Eibar II

3. sıra · 20 puan · 10 maç · averaj +10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBGM

  1. 01.11 Deportivo Alavés II 2–1 Eibar II M
  2. 24.10 Eibar II 3–2 Bergantiños G
  3. 17.10 Portugalete 0–0 Eibar II B
  4. 10.10 Eibar II 1–1 Basconia B
  5. 03.10 Racing Santander II 1–5 Eibar II G
Deplasman

Atlético Astorga

16. sıra · 7 puan · 10 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMBM

  1. 01.11 Racing Santander II 2–0 Atlético Astorga M
  2. 24.10 Atlético Astorga 1–1 Gernika B
  3. 17.10 Compostela 4–1 Atlético Astorga M
  4. 10.10 Atlético Astorga 4–0 Ourense CF G
  5. 03.10 Atlético Astorga 0–1 Amorebieta M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 18:30: Segunda División RFEF · Grup 1 (İspanya) ev sahibi Eibar II, konuk ekip Atlético Astorga. Sıralamada Eibar II 4., Atlético Astorga 16.; iki takım arasında 10 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Eibar II 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-6). Son 5 maçta Atlético Astorga 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-8).

Sıralama
4. (17 p) – 16. (7 p)
Form (son 5)
MGBBG – MBMGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,23 – 4,18 – 7,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Eibar II iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Atlético Astorga dış saha 4 maçta 0,75 attı, 2,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Eibar II %25, Atlético Astorga %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Eibar II %50, Atlético Astorga %50. İlk yarıyı önde kapatma: Eibar II 1/4, Atlético Astorga 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,23, 0 – 4,18, 2 – 7,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,55.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda Rfef: Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Sestao River 9711 113 +822 GBGGG
2Deportivo Alavés II 9621 2312 +1120 GBGBG
3Eibar II 10622 199 +1020 BBGMG
4Bergantiños 9531 2011 +918 GBGMB
5Amorebieta 10514 1210 +216 MGGGM
6Compostela 9423 118 +314 MGGGB
7Basconia 10352 1515 014 BMBBG
8Ourense CF 9423 99 014 BMMGB
9Real Oviedo II 9423 1215 -314 GGMBG
10Portugalete 9342 1212 013 MGBBB
11Gernika 9252 159 +611 MBMBB
12Coruxo 9225 812 -48 MMGMM
13Arosa 9153 1520 -58 BBGMB
14Racing Santander II 9225 1217 -58 MMGBG
15Marino de Luanco 9225 813 -58 GMMBB
16Atlético Astorga 10217 1218 -67 GMBMM
17Llanera 9216 1221 -97 BGMMM
18Gimnástica Torrelavega 9126 719 -125 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Bergantiños 5410 114 +713
2Eibar II 5410 104 +613
3Sestao River 4310 50 +510
4Real Oviedo II 4310 96 +310
5Basconia 5230 108 +29
6Deportivo Alavés II 5221 98 +18
7Atlético Astorga 5212 83 +57
8Compostela 5212 76 +17
9Ourense CF 5212 54 +17
10Amorebieta 5212 66 07
11Llanera 4202 88 06
12Portugalete 5131 56 -16
13Racing Santander II 5203 69 -36
14Gernika 5122 86 +25
15Arosa 4112 812 -44
16Gimnástica Torrelavega 4103 411 -73
17Coruxo 4022 25 -32
18Marino de Luanco 4013 15 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Deportivo Alavés II 4400 144 +1012
2Sestao River 5401 63 +312
3Amorebieta 5302 64 +29
4Eibar II 5212 95 +47
5Compostela 4211 42 +27
6Portugalete 4211 76 +17
7Marino de Luanco 5212 78 -17
8Ourense CF 4211 45 -17
9Gernika 4130 73 +46
10Coruxo 5203 67 -16
11Bergantiños 4121 97 +25
12Basconia 5122 57 -25
13Arosa 5041 78 -14
14Real Oviedo II 5113 39 -64
15Racing Santander II 4022 68 -22
16Gimnástica Torrelavega 5023 38 -52
17Llanera 5014 413 -91
18Atlético Astorga 5005 415 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Eibar II1,22
X · Beraberlik4,24
2 · Atlético Astorga7,12

2,5 Alt / Üst

Alt1,94
Üst1,47

Karşılıklı gol

Var1,74
Yok1,61
Tüm marketler (12)

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,79Üst1,57

Handikaplı Maç Sonucu -1

11,7503,3522,64

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,05Yok1,06

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,08

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,20Üst2,77

1. Yarı Sonucu

11,6002,3826,68

2. Yarı Sonucu

11,5302,6825,90

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,29Üst1,32

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,43

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,270 ve 21,68

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,38Üst2,12

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar